Super Fudgio
kalendarz adwentowy z czekoladkami, ekologicznymi, wegańskimi i bez cukru, 24 elementy 1 szt.
45,99 zł
1 szt. = 45,99 zł4,9
Biały Jeleń Codzienna Pielęgnacja
płyn do kąpieli i pod prysznic, nawilżające, Kozie Mleka 750 ml
12,99 zł
100 ml = 1,73 zł4,8
Bielenda Hydro Lipidium
tonik do twarzy w mgiełce, mleczny, nawilżająco-kojący 100 ml
24,99 zł
100 ml = 24,99 zł4,8
Prokudent Ultrasoft
szczoteczka do zębów, bardzo miękka, różne kolory 1 szt.
4,99 zł
1 szt. = 4,99 zł4,8
Alouette Classic
chusteczki higieniczne, 4-warstwowe, różne rodzaje 6 x 10 szt
3,19 zł
1 szt. = 0,05 złNajniższa cena: 3,49 zł
4,9
Sensodyne Kompletna Ochrona+
pasta do zębów, Cool Mint 75 ml
14,49 zł
100 ml = 19,32 złNajniższa cena: 22,99 zł
4,7
Isana
zmywacz do paznokci, bez acetonu, z olejkiem pielęgnacyjnym 50 ml
2,69 zł
100 ml = 5,38 złNajniższa cena: 3,19 zł
4,9
Sensodyne Clinical Repair Active Clean
pasta do zębów na nadwrażliwość 75 ml
18,49 zł
100 ml = 24,65 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,8
Isana Love Your Skin
serum do twarzy, nawilżające, na noc 30 ml
15,99 zł
100 ml = 53,30 złNajniższa cena: 19,99 zł
4,9
Botanicapharma
olej migdałowy do twarzy, ciała i włosów, 100% czysty 500 ml
53,99 zł
100 ml = 10,80 złNajniższa cena: 79,99 zł
4,8
United Colors of Benetton We Are Tribe Elixir
woda perfumowana dla mężczyzn 90 ml
79,99 zł
100 ml = 88,88 złNajniższa cena: 129,99 zł
4,8
Isana
maszynki do golenia, 3-ostrzowe, jednorazowe, różne rodzaje 8 szt.
8,99 zł
1 szt. = 1,12 złNajniższa cena: 10,99 zł
4,9
Bobini Baby
płyn do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych, hipoalergiczny 1,8 l
24,99 zł
1 l = 13,88 zł4,8
Oral-B Pro-Expert Clinical
szczoteczka do zębów, Deep Clean 1 szt.
14,49 zł
1 szt. = 14,49 złNajniższa cena: 19,99 zł
4,9
Corega Power Max
tabletki do czyszczenia protez zębowych 30 szt
Z APKĄ17,99 zł
1 szt. = 0,60 złCena bez apki:21,99 zł
1 szt. = 0,73 zł
Najniższa cena: 21,99 zł























