4,8
Finish Ultimate Plus
kapsułki do zmywarki, Lemon 51 szt.
53,99 zł
1 szt. = 1,06 złNajniższa cena: 79,99 zł
4,8
Cillit Bang Expert Zero Kamienia i Brudu
spray do czyszczenia różnych powierzchni 750 ml
13,99 zł
100 ml = 1,87 złNajniższa cena: 19,99 zł
4,8
so!flow by Vis Plantis
szampon do przetłuszczającej się skóry głowy i włosów, intensywnie oczyszczający 200 ml
24,99 zł
100 ml = 12,50 zł4,9
Gillette Fusion 5
wkłady do maszynki do golenia dla mężczyzn, 5 ostrzowe 8 szt.
171,99 zł
1 szt. = 21,50 zł4,4
KillyS Make Me Up! Love Lashes
kępki sztucznych rzęs, samoprzylepne, mix długości 60 szt.
Z APKĄ14,99 zł
1 szt. = 0,25 złCena bez apki:19,99 zł
1 szt. = 0,33 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
4,8
iladian
żel do higieny intymnej, wspomaga regenerację, 40+; 180 ml
15,99 zł
100 ml = 8,88 złNajniższa cena: 21,99 zł
4,7
Isana
balsam do ciała z olejem kokosowym, Lovely Coco 200 ml
7,99 zł
100 ml = 4,00 złNajniższa cena: 9,99 zł
5,0
Schwarzkopf Gloss Supreme
toner do włosów, pielęgnujący, Naturalny Blond 145 ml
54,99 zł
100 ml = 37,92 zł4,9
Old Spice Epic Legend
żel pod prysznic dla mężczyzn, 3w1, Bourbon Vanilla 400 ml
18,49 zł
100 ml = 4,62 zł4,8
Maybelline New York Grippy Serum
baza pod makijaż, nawilżająca 30 ml
52,99 zł
100 ml = 176,63 złNajniższa cena: 75,99 zł
4,9
Old Spice Captain
dezodorant w sztyfcie, dla mężczyzn, Fierce Ocean 50 ml
18,49 zł
100 ml = 36,98 zł4,6
Hairmate Salt Wave
spray do włosów, z solą morską, teksturyzujący, dodający objętości 150 ml
37,99 zł
100 ml = 25,33 zł4,2
OnlyBio Hair In Balance Blondi
olejek do włosów, do chłodnych blondów, gładkość i termoochrona 20 ml
5,39 zł
100 ml = 26,95 złNajniższa cena: 7,99 zł
4,5
Bielenda Lash & Brow LAB
serum do brwi i rzęs, zagęszczające, multipeptydowe 5 ml
Z APKĄ19,99 zł
100 ml = 399,80 złCena bez apki:27,99 zł
100 ml = 559,80 zł
Najniższa cena: 27,99 zł























