4,8
Green Pharmacy
szampon do włosów osłabionych, wypadających, z Łopianem 350 ml
7,99 zł
100 ml = 2,28 złNajniższa cena: 9,99 zł
4,8
Bielenda Skin Clinic Professional Retinol
serum do twarzy, liftingująco-restrukturyzujące, na noc 45 ml
18,99 zł
100 ml = 42,20 złNajniższa cena: 31,99 zł
4,9
Hairmate Smoothie
szampon do włosów, wygładzający, przeciw puszeniu 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 zł4,2
OnlyBio Hair In Balance Volume
odżywka do włosów w sprayu, wygładzająca, nieobciążająca 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 złNajniższa cena: 24,99 zł
4,9
Always Platinum
podpaski higieniczne, ze skrzydełkami, Normal, bezzapachowe 16 szt.
9,99 zł
1 szt. = 0,62 złNajniższa cena: 14,99 zł
4,8
All Clean
ściereczki nawilżane, uniwersalne, do wszystkich powierzchni 52 szt.
5,29 zł
1 szt. = 0,10 zł4,9
Gillette Fusion 5
wkłady do maszynki do golenia dla mężczyzn, 5 ostrzowe 8 szt.
171,99 zł
1 szt. = 21,50 zł4,3
erne
krem do twarzy, punktowy, na niedoskonałości 15 ml
9,99 zł
100 ml = 66,60 złNajniższa cena: 16,99 zł
4,9
Tołpa Dermo Face Enzyme.
peeling do twarzy, 3 enzymy 40 ml
19,99 zł
100 ml = 49,98 złNajniższa cena: 32,99 zł
4,9
Babydream Sensitive
żel do mycia i szampon do włosów, z rumiankiem i pantenolem 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł4,7
Bielenda Skin Clinic Professional Kwas Hialuronowy
płatki do twarzy, tonizująco-nawilżające 50 szt.
Z APKĄ29,99 zł
1 szt. = 0,60 złCena bez apki:39,99 zł
1 szt. = 0,80 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
4,6
Hairmate Salt Wave
spray do włosów, z solą morską, teksturyzujący, dodający objętości 150 ml
37,99 zł
100 ml = 25,33 zł4,6
Stars Catch That Blur
puder do twarzy, transparentny, sypki, wygładzająco-utrwalający, nr 01 Natural Beige 10 g
39,99 zł
100 g = 399,90 zł4,9
AA Wings of Color Power of Glow
rozświetlacz do twarzy i ciała, wypiekany 4 g
Z APKĄ31,99 zł
100 g = 799,75 złCena bez apki:47,99 zł
100 g = 1199,75 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
4,8
Mixa Hyalurogel
krem-żel do twarzy, nawilżający, 24h, skóra normalna i sucha 50 ml
34,99 zł
100 ml = 69,98 zł






















