4,7
L'Oréal Paris Excellence Cool Creme
krem do włosów, koloryzujący, przeciw miedzianym refleksom, nr 8.11 Ultrapopielaty Jasny Blond 1 szt.
27,49 zł
1 szt. = 27,49 złNajniższa cena: 42,99 zł
4,6
Stars Catch That Blur
puder do twarzy, transparentny, sypki, wygładzająco-utrwalający, nr 01 Natural Beige 10 g
39,99 zł
100 g = 399,90 zł4,8
Bielenda serumMASK Molecular Technology
maska-serum w płachcie, regenerująca, Aloes 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 złNajniższa cena: 7,99 zł
4,3
erne
krem do twarzy, punktowy, na niedoskonałości 15 ml
9,99 zł
100 ml = 66,60 złNajniższa cena: 16,99 zł
4,8
Vaseline Intensive Care Essential Healing
balsam do ciała, nawilżający 600 ml
24,99 zł
100 ml = 4,17 złNajniższa cena: 36,99 zł
Tołpa Dermo Face Sebio Acne Spots
puder - maska do twarzy, złuszczający, 40 g
19,99 zł
100 g = 49,98 złNajniższa cena: 32,99 zł
4,9
Fluff
balsam do ciała w formie śmietany, Matcha Latte 200 ml
23,49 zł
100 ml = 11,75 złNajniższa cena: 34,99 zł
4,7
Genuss Plus
mieszanka orzechów, śródziemnomorska 150 g
7,29 zł
100 g = 4,86 złCena regularna:10,99 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
4,8
For Your Beauty
gąbka do kąpieli, efekt masażu i delikatnego peelingu 1 szt.
3,19 zł
1 szt. = 3,19 zł4,8
L'Oréal Paris Excellence Creme Universal Nudes
krem do włosów, koloryzujący, pielęgnacyjny, bez amoniaku, nr 7U Uniwersalny Blond 1 szt.
48,99 zł
1 szt. = 48,99 zł4,9
Le Petit Marseillais
żel pod prysznic, Biała Brzoskwinia Bio i Nektarynka Bio 400 ml
14,49 zł
100 ml = 3,62 zł4,9
Palette Intensive Color Creme
farba do włosów, trwała, nr 1-0 Czerń 1 szt.
21,99 zł
1 szt. = 21,99 zł5,0
Maybelline New York Fit Me
puder do twarzy, sypki, matujący, nr 02 Pink Rose 15 g
34,99 zł
100 g = 233,27 złNajniższa cena: 59,99 zł
4,1
OnlyBio Hair In Balance Volume
odżywka do włosów w sprayu, wygładzająca, nieobciążająca 200 ml
16,49 zł
100 ml = 8,25 złNajniższa cena: 24,99 zł
4,7
Bielenda Professional SupremeLab Azelac Derm
krem do twarzy, kojący, sebo-regenerujący, na noc 50 ml
79,99 zł
100 ml = 159,98 zł






















