4,8
Mixa Hyalurogel
krem-żel do twarzy, nawilżający, 24h, skóra normalna i sucha 50 ml
34,99 zł
100 ml = 69,98 zł4,6
Isana Anti Frizz
kuracja do włosów, ekspresowa, nawilżająca, w spray'u 200 ml
9,99 zł
100 ml = 5,00 zł4,7
Joanna Sensual
plastry do depilacji twarzy z woskiem i z aloesem, skóra wrażliwa 12 szt.
6,49 zł
1 szt. = 0,54 złNajniższa cena: 9,99 zł
4,8
Routines by Alkmie
mgiełka do twarzy tonizująca, odświeżenie, wyciszenie 150 ml
18,99 zł
100 ml = 12,66 złNajniższa cena: 29,99 zł
4,9
Sensodyne ProSzkliwo Junior
pasta do zębów, dla dzieci 6-12 lat 75 ml
12,49 zł
100 ml = 16,65 złNajniższa cena: 14,99 zł
4,7
Lirene Magic Make Up CC
krem CC do twarzy, nawilżająco-koloryzujący, dopasowujący się do cery 36 ml
24,99 zł
100 ml = 69,42 zł4,8
Colgate Max White Optic
pasta do zębów z technologią optycznego rozjaśniania, wybielająca 75 ml
9,49 zł
100 ml = 12,65 złNajniższa cena: 14,49 zł
4,7
L'Oréal Paris Excellence Creme Universal Nudes
krem do włosów, koloryzujący, pielęgnacyjny, bez amoniaku, nr 6U Ciemny Blond 1 szt.
48,99 zł
1 szt. = 48,99 zł4,9
Duck Fresh Discs
krążek do WC, żelowy, o zapachu Limonkowym, zapas 2x36 ml
16,99 zł
100 ml = 23,60 zł4,4
Stars Dubai Chocolate
podkład do twarzy, kryjąco-wygładzający, nr 04 Olive Medium 25 g
19,99 zł
100 g = 79,96 złNajniższa cena: 28,99 zł
5,0
Made in Lab. Prive Velvet Duality
perfumy dla kobiet 50 ml
57,99 zł
100 ml = 115,98 złNajniższa cena: 79,99 zł
4,6
Eveline Cosmetics Magic Skin
krem CC, nawilżający, na zaczerwienienia 30 ml
19,99 zł
100 ml = 66,63 zł4,6
Bielenda Glaze & Glow
mgiełka do twarzy, SPF 50, rozświetlająco-ochronna 75 ml
23,99 zł
100 ml = 31,99 złNajniższa cena: 39,99 zł
4,9
Biały Jeleń Codzienna Pielęgnacja
żel do higieny intymnej, hipoalergiczny, Aloes 500 ml
10,99 zł
100 ml = 2,20 zł4,6
Prokudent Interdental
szczoteczka do zębów, średnia, różne kolory, 1 szt.
4,19 zł
1 szt. = 4,19 złNajniższa cena: 4,99 zł
4,6
Delia Cosmetics Cameleo Coloring Shampoo
szampon koloryzujący do włosów, nr 3.0 Ciemny Brąz 46 ml
5,99 zł
100 ml = 13,02 zł4,8
so!flow by Vis Plantis
maska odżywcza do włosów kręconych, zapach dojrzałego melona z aloesem 200 ml
23,99 zł
100 ml = 12,00 zł4,9
Syoss Oleo Intense
farba do włosów, trwała, bez amoniaku, nr 4-86 Czekoladowy Brąz 1 szt.
28,49 zł
1 szt. = 28,49 złNajniższa cena: 35,99 zł























