4,7
Joanna Sensual
plastry do depilacji twarzy z woskiem i z aloesem, skóra wrażliwa 12 szt.
6,49 zł
1 szt. = 0,54 złNajniższa cena: 9,99 zł
4,6
Ewa Schmitt Contour & Go
pędzel do podkładu i konturowania 1 szt.
11,49 zł
1 szt. = 11,49 złNajniższa cena: 14,49 zł
4,6
NAM Perfect Lift
podkład do twarzy, nr 04N True Natural 30 g
39,99 zł
100 g = 133,30 złNajniższa cena: 71,99 zł
5,0
Moremo Recovery Balm B
odżywka do włosów, nawilżająca, bez spłukiwania 120 ml
56,99 zł
100 ml = 47,49 złNajniższa cena: 86,99 zł
4,9
Fluff
balsam do ciała w formie śmietany, Matcha Latte 200 ml
23,49 zł
100 ml = 11,75 złNajniższa cena: 34,99 zł
5,0
Your Kaya Redness Relief
serum do twarzy, wyciszające 30 ml
58,99 zł
100 ml = 196,63 złNajniższa cena: 99,99 zł
4,8
OnlyBio Hair In Balance
kuracja do włosów, odbudowująca po farbowaniu 280 ml
19,99 zł
100 ml = 7,14 złNajniższa cena: 29,99 zł
4,8
Gillette Venus Comfort Dragonfruit
maszynki do golenia dla kobiet, 3 ostrzowe 3 szt.
19,99 zł
1 szt. = 6,66 zł4,9
Palette Intensive Color Creme
farba do włosów, trwała, nr 1-0 Czerń 1 szt.
21,99 zł
1 szt. = 21,99 zł4,8
Colgate Max White Optic
pasta do zębów z technologią optycznego rozjaśniania, wybielająca 75 ml
9,49 zł
100 ml = 12,65 złNajniższa cena: 14,49 zł
4,9
L'Oréal Paris Casting Creme Gloss
farba do włosów, półtrwała, nr 400 Brąz 1 szt.
35,99 zł
1 szt. = 35,99 zł4,8
Kerasys Cica Labo Super Aqua
szampon do włosów suchych, zniszczonych i osłabionych, nawilżająco-odżywczy 750 ml
64,99 zł
100 ml = 8,67 zł4,9
Ziaja Witamina C.B3
krem-maska do twarzy, pielęgnacja multiwitaminowa, na noc 50 ml
12,49 zł
100 ml = 24,98 zł4,9
Bielenda Skin Clinic Professional Witamina C
serum do twarzy, rozświetlająco-odżywcze, na dzień 45 ml
18,99 zł
100 ml = 42,20 złNajniższa cena: 31,99 zł























