4,8
KillyS Make Me Up! Love Lashes
kępki rzęs, podwójna objętość, 8/10/12mm, skręt C 60 szt.
22,99 zł
1 szt. = 0,38 zł4,9
L'Oréal Paris Excellence Creme Universal Nudes
krem do włosów, koloryzujący, pielęgnacyjny, bez amoniaku, nr 8U Jasny Blond 1 szt.
48,99 zł
1 szt. = 48,99 zł4,8
Routines by Alkmie
serum do twarzy z biofermentami, łagodzenie, regeneracja 30 ml
36,99 zł
100 ml = 123,30 złNajniższa cena: 61,99 zł
4,9
Syoss Intense Keratin
szampon do włosów delikatnych i łamliwych 440 ml
14,99 zł
100 ml = 3,41 złNajniższa cena: 21,99 zł
Your Kaya Moisture Calm
emulsja do mycia twarzy, kojąca 150 ml
31,99 zł
100 ml = 21,33 złNajniższa cena: 49,99 zł
4,4
erne Cryo Collagen
maska w płachcie, żelowa, liftingująca, PDRN 1 szt.
8,49 zł
1 szt. = 8,49 złNajniższa cena: 14,49 zł
4,6
Isana
plastry z woskiem na zimno do depilacji twarzy i okolic bikini 20 szt.
11,49 zł
1 szt. = 0,57 zł4,6
Kimoco Beauty S.O.S. Express Lifting Therapy
maska na bruzdy nosowo-wargowe z hydrożelu, wypełniająca 8 g
3,79 zł
100 g = 47,38 złNajniższa cena: 4,79 zł
4,0
HEIKI HEIKI Restore
szampon do włosów, regenerujący, Marrakesh 250 ml
37,99 zł
100 ml = 15,20 złNajniższa cena: 57,99 zł
4,8
Venus Stay Comfy
woda owsiana do twarzy i ciała, odświeża, koi, nawilża 50 ml
7,49 zł
100 ml = 14,98 złNajniższa cena: 11,99 zł
Kimoco Barrier Skin
maseczka do twarzy, regenerująca, na noc 50 ml
79,99 zł
100 ml = 159,98 zł4,5
AA LAAB Absolute Flawless
podkład do twarzy, multinawilżający, nr 03 Natural 30 ml
26,49 zł
100 ml = 88,30 złNajniższa cena: 44,99 zł
4,8
OnlyBio Hair In Balance
olej do olejowania włosów wysokoporowatych 150 ml
14,99 zł
100 ml = 9,99 złNajniższa cena: 22,49 zł
4,9
Sudocrem Expert
krem na pieluszkowe odparzenia skóry, otarcia, zapalenie skóry związane z nietrzymaniem moczu 60 g
26,99 zł
100 g = 44,98 zł4,9
Bambiboo
pieluszki jednorazowe, z włóknem bambusowym, 12-17 kg, rozm. 5 16 szt.
21,49 zł
1 szt. = 1,34 złNajniższa cena: 32,99 zł























