MEGA!TYLKO U NAS
Tołpa volcanic shine white ON wybielająca pasta do zębów 24H i pudełko. Pomarańczowo-żółte opakowania.
4,7
Tołpa White ON Volcanic Shine
pasta do zębów, ochrona przed przebarwieniami, Pył Wulkaniczny 75 ml
12,99 zł
100 ml = 17,32 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Szczotka Babydream do butelek i smoczków, biało-szara, z gąbką i przyssawką, widok z przodu.
4,5
Babydream
szczoteczka do butelek i smoczków 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
MEGA!
NIVEA MEN Sensitive After Shave Balm, szklana butelka z srebrnym korkiem, widok z przodu. Łagodzący balsam z rumiankiem.
4,9
NIVEA MEN Sensitive
balsam po goleniu, łagodzący 100 ml
23,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Najniższa cena: 37,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biała butelka Isana Yoghurt & Fruit kremowy żel pod prysznic z witaminą E. Różowa etykieta z owocami i mlekiem.
4,8
Isana
żel pod prysznic, Yoghurt&Fruit 750 ml
6,29 zł
100 ml = 0,84 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biały szampon Alterra Fitokolagen Zwiększający Objętość Włosów, z lawendową nakrętką, widok z przodu.
4,8
Alterra
szampon do włosów, zwiększający objętość, włosy cienkie i łamliwe, Papaja 200 ml
7,29 zł
100 ml = 3,65 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Dwie białe rolki ręcznika kuchennego 100% celulozy Europrofiti, w folii z motywem liści i motyli.
4,7
Europrofiti
papierowe ręczniki, 2-warstwowe 2 szt.
5,29 zł
1 szt. = 2,65 zł
Sally Hansen Instant Cuticle Remover żel do skórek w turkusowej butelce z białą nakrętką, widok z przodu.
4,8
Sally Hansen
żel do usuwania skórek 29,5 ml
24,49 zł
100 ml = 83,02 zł
Najniższa cena: 28,99 zł
TYLKO U NAS
Różowo-biała tubka balsamu do ust Vaseline Lip Therapy Rosy Lips, 10g, widok z przodu.
4,6
Vaseline Lip Therapy
balsam do ust w tubce, Rosy 10 g
Z APKĄ12,49 zł
100 g = 124,90 zł
Cena bez apki:15,99 zł
100 g = 159,90 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
YOUR KAYA Regenerujący krem do twarzy i okolic oczu do cery wrażliwej, biała butelka i pudełko, widok przodem.
4,8
Your Kaya Dermo
krem do twarzy i okolic oczu, regenerujący 50 ml
58,99 zł
100 ml = 117,98 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
TYLKO U NAS
Precyzyjny pędzel do podkładu i konturowania na mokro, srebrny, z płaską, czarną główką i błyszczącą rączką. Widok pionowo.
4,6
Ewa Schmitt Contour & Go
pędzel do podkładu i konturowania 1 szt.
11,49 zł
1 szt. = 11,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Bielenda Cera Lipidium Multiceramidowy krem pod oczy, Odbudowa+Ochrona, biała tubka i pudełko, przód.
4,8
Bielenda Cera Lipidium
krem pod oczy, wygładzający, multiceramidowy 15 ml
21,49 zł
100 ml = 143,27 zł
Najniższa cena: 26,99 zł