MEGA!TYLKO U NAS
Grzebień FYB z płynnego drewna do włosów grubych i kręconych, różowy, w ekologicznym opakowaniu. Widok z przodu.
4,9
For Your Beauty
grzebień do włosów z drewna płynnego, różne kolory 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
ISANA Toner w sprayu z 2% Niacynamidem i Witaminą C, biała butelka z kroplami wody, widok z przodu.
4,6
Isana Love Your Skin
toner do twarzy, antyoksydacyjny 100 ml
11,99 zł
100 ml = 11,99 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa odżywka Isana Silky Shine do włosów suchych z magnolią i lotosem, bez silikonów, widok z przodu.
4,7
Isana Silky Shine
odżywka do włosów suchych i pozbawionych blasku, Magnolia i Kwiat Lotosu 300 ml
4,19 zł
100 ml = 1,40 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Wegański korektor NVM Pro Shaping Concealer, jasnobeżowy, w butelce z wyciągniętym aplikatorem.
4,8
NAM Pro Shaping
korektor do twarzy, nr 01C Swan 6 ml
23,49 zł
100 ml = 391,50 zł
Najniższa cena: 42,99 zł
TYLKO U NAS
ONLYBIO Baby szampon hipoalergiczny w jasnoturkusowej butelce z pompką, dla skóry wrażliwej, widok z przodu.
4,8
OnlyBio Baby
szampon do włosów, hipoalergiczny, do skóry wrażliwej i alergicznej, z AZS, od 1. dnia życia 300 ml
Z APKĄ12,99 zł
100 ml = 4,33 zł
Cena bez apki:15,99 zł
100 ml = 5,33 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
MEGA!
Fioletowy antyperspirant Lady Speed Stick Fitness w żelu, 48h ochrona przed zapachem i potem, widok z przodu.
4,8
Lady Speed Stick Fitness
antyperspirant w żelu, dla kobiet, 48h 65 g
16,99 zł
100 g = 26,14 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Jasnoniebieski płyn do prania Domol Sport do odzieży sportowej i funkcjonalnej, butelka z białym korkiem, widok z przodu.
4,8
Domol Sport
płyn do prania, ubrań sportowych 1 l
14,49 zł
1 l = 14,49 zł
Najniższa cena: 17,99 zł
MEGA!
Garnier Vitamin C+ Serum rozświetlające, żółta butelka z białą pipetą, z 4% Niacinamide, widok z przodu.
4,8
Garnier Skin Naturals Vitamin C
serum do twarzy, na przebarwienia, z witaminą C 30 ml
31,99 zł
100 ml = 106,63 zł
Najniższa cena: 52,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Jasnożółta tubka błyszczyka Guilty Pleasures i biały kartonik z ustami jedzącymi gruszkę.
4,0
Stars Guilty Pleasure
błyszczyk do ust, Gruszka 10 g
23,49 zł
100 g = 234,90 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Moremo Recovery Balm B, 120ml, metaliczna różowa tubka i pudełko, widok z przodu, odżywka proteinowa.
5,0
Moremo Recovery Balm B
odżywka do włosów, nawilżająca, bez spłukiwania 120 ml
56,99 zł
100 ml = 47,49 zł
Najniższa cena: 86,99 zł
MEGA!
Eveline Celebrity Skin 4w1 Multitasking Baked Face Palette. Złote opakowanie, bronzer, rozświetlacz, dwa róże.
4,9
Eveline Cosmetics Celebrity Skin
paleta do konturowania twarzy, wielofunkcyjna, 4w1, 16 g
31,99 zł
100 g = 199,94 zł
Najniższa cena: 54,99 zł
TYLKO U NAS
Paleta cieni Wibo Stay Cool, 9 chłodnych matowych i błyszczących cieni do powiek, widok z góry.
4,5
Wibo Stay Cool
paleta cieni do powiek 5 g
39,99 zł
100 g = 799,80 zł
MEGA!
Jaguar Classic Electric Sky EDT 100 ml, niebieska butelka i pudełko z srebrnym logo, widok z przodu.
4,8
Jaguar Classic Electric Sky
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
67,99 zł
100 ml = 67,99 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
Opakowanie Bepanthen Baby Maść Ochronna z Pantenolem, biało-niebieskie, różowa etykieta, widok z przodu, 100g.
5,0
Bepanthen Baby
maść ochronna przeciw odparzeniom pieluszkowym 100 g
48,99 zł
100 g = 48,99 zł
Najniższa cena: 57,99 zł
TYLKO U NAS
Białe opakowanie worków na śmieci Rubin Hygiene 5L z uchwytami, turkusowy napis, widok z przodu, 60 sztuk.
4,8
Rubin
worki na śmieci z uchwytem, poj. 5 L 60 szt.
2,99 zł
1 szt. = 0,05 zł