4,8
Stars Catch That Blur
podkład do twarzy, wygładzający, nr 10 Natural Beige 25 ml
39,99 zł
100 ml = 159,96 zł4,8
Syoss Texture Clay
glinka do włosów, teksturyzująca, poziom utrwalenia 5 100 ml
18,99 zł
100 ml = 18,99 złNajniższa cena: 27,99 zł
4,0
Bielenda Daily CC
krem CC do twarzy, SPF 50, nawilżająco-korygujący, kolor Uniwersalny 40 ml
23,49 zł
100 ml = 58,73 złNajniższa cena: 39,99 zł
4,9
Eveline Cosmetics Better Than Perfect
podkład do twarzy, nawilżający, kryjący, nr 03 Light Beige 30 ml
29,99 zł
100 ml = 99,97 zł4,8
Efektima Active Skincare The Best Of
płatki pod oczy, hydrożelowe, Hyaluron & Rose, Snail & Vitamin C, Caffeine & Peptides, Retinol & Vitamins, Gold & Collagen 5 par
Z APKĄ11,99 zł
1 szt. = 1,20 złCena bez apki:15,99 zł
1 szt. = 1,60 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
4,9
alp:ist Baby Powder
szampon do włosów zniszczonych i normalnych, pielęgnująco-oczyszczający 730 ml
59,99 zł
100 ml = 8,22 zł4,9
Eveline Cosmetics Botanic Expert
mleczko-balsam do ciała, nawilżająco-regenerujące 350 ml
16,99 zł
100 ml = 4,85 zł4,9
Philips Sonicare 1100
szczoteczka do zębów, soniczna, Marine Blue, HX3901/03 1 szt.
124,99 zł
1 szt. = 124,99 zł4,8
L'biotica Biovax Trychologic Wypadanie
serum do skóry głowy, przeciw wypadaniu włosów 50 ml
35,99 zł
100 ml = 71,98 zł4,9
Starpharma Vitaminum
kapsułki, Witamina D3 4000 j.m. Strong, suplement diety 60 szt.
15,99 zł
1 szt. = 0,27 złNajniższa cena: 18,99 zł
4,8
Schwarzkopf Taft x Gliss Lovely Long
spray do włosów, termoochronny 150 ml
25,99 zł
100 ml = 17,33 zł4,9
Aura Pusheen
mgiełka do włosów ułatwiająca rozczesywanie, o zapachu truskawkowym 100 ml
9,49 zł
100 ml = 9,49 złNajniższa cena: 12,99 zł
4,0
Neboa Strong Scalp
wcierka do skóry głowy, zagęszczająca, gęstość i porost włosów 50 ml
14,99 zł
100 ml = 29,98 zł






















