TYLKO U NAS
Isana Professional Plex, olejek do włosów zniszczonych z wegańską keratyną. Przeźroczysta butelka, widok z przodu.
4,8
Isana Professional Plex
olejek do włosów 50 ml
13,99 zł
100 ml = 27,98 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnobrązowa, okrągła puszka Heiki Texturizing Paste, średnie utrwalenie, matowe wykończenie, widok z góry.
4,6
HEIKI HEIKI Texturising
pasta do włosów, teksturyzująca, Shiso & Verbena 85 g
31,99 zł
100 g = 37,64 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Żel pod prysznic Isana Men Fresh XXL 3w1 do ciała, twarzy i włosów, szara butelka, widok z przodu.
4,8
Isana Men Fresh
żel pod prysznic, 3w1, XXL 500 ml
4,39 zł
100 ml = 0,88 zł
Najniższa cena: 6,29 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Isana Breezy Ocean delikatne mydło w płynie, niebieska butelka z pompką, design plaży, morski zapach, widok z przodu.
4,8
Isana
mydło w płynie, pompka, Breezy Ocean 500 ml
2,79 zł
100 ml = 0,56 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Różowa mgiełka Aura Pusheen do rozczesywania włosów o zapachu truskawki, z jednorożcem, widok z przodu.
4,9
Aura Pusheen
mgiełka do włosów ułatwiająca rozczesywanie, o zapachu truskawkowym 100 ml
9,49 zł
100 ml = 9,49 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
MEGA!
Czarna glinka Syoss Texture Clay 3in1 do włosów, z matowym wykończeniem i mocnym utrwaleniem, widok z przodu.
4,8
Syoss Texture Clay
glinka do włosów, teksturyzująca, poziom utrwalenia 5 100 ml
18,99 zł
100 ml = 18,99 zł
Najniższa cena: 27,99 zł
Canpol babies Inteligentny Laktator In-Bra w biało-niebieskim pudełku, z widoczną grafiką pompki i napisem Hands-Free.
4,8
Canpol babies Smart Sense
laktator muszlowy 1 szt.
209,99 zł
1 szt. = 209,99 zł
Najniższa cena: 249,99 zł
TYLKO U NAS
Pilniczek szafirowy For Your Beauty Manicure 13 cm w szarym opakowaniu Rossmann, widok z przodu.
4,8
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci, szafirowy, 13 cm 1 szt.
5,19 zł
1 szt. = 5,19 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
TYLKO U NAS
Esponjabon 2w1 mydło-gąbka Mother of Pearl, rozświetlające, białe pudełko z grafiką gąbki, widok z przodu.
Esponjabon Mother of Pearl
gąbka z mydłem 2w1, z masą perłową 120 g
Z APKĄ14,99 zł
100 g = 12,49 zł
Cena bez apki:19,99 zł
100 g = 16,66 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Genuss Plus Lieblings-Mix: żółta paczka liofilizowanych owoców (truskawki, banany, wiśnie, borówki), widok z przodu.
4,8
Genuss Plus
owoce liofilizowane, mix 25 g
6,79 zł
100 g = 27,16 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Szampon WS ACADEMY Eliksir z Czarną Orchideą w czarnej butelce z białym marmurowym wzorem, widok z przodu.
4,7
Wierzbicki & Schmidt Czarna Orchidea
szampon do włosów, Eliksir, nawilżenie i wzmocnienie 250 ml
21,49 zł
100 ml = 8,60 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda CC Daily nawilżająco-korygujący krem CC SPF 50 w beżowej butelce, widok z boku z próbkami.
4,0
Bielenda Daily CC
krem CC do twarzy, SPF 50, nawilżająco-korygujący, kolor Uniwersalny 40 ml
23,49 zł
100 ml = 58,73 zł
Najniższa cena: 39,99 zł