TYLKO U NAS
Genuss Plus Lieblings-Mix: żółta paczka liofilizowanych owoców (truskawki, banany, wiśnie, borówki), widok z przodu.
4,8
Genuss Plus
owoce liofilizowane, mix 25 g
6,79 zł
100 g = 27,16 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Szampon WS ACADEMY Eliksir z Czarną Orchideą w czarnej butelce z białym marmurowym wzorem, widok z przodu.
4,7
Wierzbicki & Schmidt Czarna Orchidea
szampon do włosów, Eliksir, nawilżenie i wzmocnienie 250 ml
21,49 zł
100 ml = 8,60 zł
Najniższa cena: 31,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Bielenda CC Daily nawilżająco-korygujący krem CC SPF 50 w beżowej butelce, widok z boku z próbkami.
4,0
Bielenda Daily CC
krem CC do twarzy, SPF 50, nawilżająco-korygujący, kolor Uniwersalny 40 ml
23,49 zł
100 ml = 58,73 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Fioletowy płyn do kąpieli Isana Czas na Sen, lawenda i wanilia. Butelka z nocnym niebem, widok z przodu.
4,8
Isana
płyn do kąpieli, na dobranoc 750 ml
5,99 zł
100 ml = 0,80 zł
Najniższa cena: 8,49 zł
TYLKO U NAS
Green Pharmacy szampon do włosów przetłuszczających się, 350ml, brązowa butelka, zielona nakrętka, botaniczna etykieta.
4,7
Green Pharmacy
szampon do włosów przetłuszczających się, z Nagietkiem 350 ml
7,99 zł
100 ml = 2,28 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
NOWETYLKO U NAS
LAAB Dermo-Maska Płachtowa Biostymulator z peptydami, regenerująca, biała saszetka, widok z przodu.
4,4
AA LAAB
dermo-maska w płachcie, regenerująco-wygładzająca 1 szt.
Z APKĄ16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Cena bez apki:22,99 zł
1 szt. = 22,99 zł
Najniższa cena: 22,99 zł
TYLKO U NAS
Domol eco WC-REINIGER w zielonej butelce z recyklingu, widok z przodu, z eko-certyfikatami, 0% mikroplastiku.
4,8
Domol
płyn do czyszczenia WC, ekologiczny 750 ml
5,69 zł
100 ml = 0,76 zł
Najniższa cena: 6,99 zł
TYLKO U NAS
Fluff odżywczy krem do twarzy Malina & Migdał, różowy słoiczek i pudełko z grafiką owoców.
4,8
Fluff
krem do twarzy, odżywczy, Malina i Migdał 50 ml
19,99 zł
100 ml = 39,98 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
TYLKO U NAS
Precyzyjny pędzel do podkładu i konturowania na mokro, srebrny, z płaską, czarną główką i błyszczącą rączką. Widok pionowo.
4,6
Ewa Schmitt Contour & Go
pędzel do podkładu i konturowania 1 szt.
11,49 zł
1 szt. = 11,49 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
TYLKO U NAS
Prokudent szczoteczki międzyzębowe kątowe 2.5mm, 6 sztuk czerwono-białych w blistrze, widok z przodu.
4,4
Prokudent
szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych 6 szt.
9,49 zł
1 szt. = 1,58 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Złota tuba i pudełko pasty Tołpa Royal White Gold wybielającej zęby, widoczne z przodu obok siebie.
4,9
Tołpa White ON Royal White Gold
pasta do zębów, wybielająca i wzmacniająca 75 ml
13,99 zł
100 ml = 18,65 zł
Najniższa cena: 21,49 zł
NOWETYLKO U NAS
Anwen Hairsspresso Odżywka Odbudowująca do włosów o zapachu kawy, brązowa tubka z napisami, widok z przodu.
5,0
Anwen Hairspresso
odżywka do włosów, odbudowująca 200 ml
25,99 zł
100 ml = 13,00 zł
Biotebal rzęsy XXL, serum do rzęs wzmacniające, w białej tubie z fioletowymi napisami, widok z przodu.
4,8
Biotebal
serum do rzęs, pobudzające wzrost 3 ml
Z APKĄ48,99 zł
100 ml = 1633,00 zł
Cena bez apki:65,99 zł
100 ml = 2199,67 zł
Najniższa cena: 65,99 zł