TYLKO U NAS
Serum Biotebal Rzęsy Pure z peptydami: białe opakowanie i tubka, z fioletowymi detalami i tekstem.
4,8
Biotebal Rzęsy Pure
serum do brwi i rzęs, z peptydami 3 ml
56,99 zł
100 ml = 1899,67 zł
MAM WIĘCEJTYLKO U NAS
Seni Soft Super, białe opakowanie premium podkładów higienicznych 90x60cm z niebieskimi falami, +20% więcej.
4,8
Seni Soft Super
podkłady higieniczne, wym. 90x60cm 6 szt.
13,49 zł
1 szt. = 2,25 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Biotaniqe Lipolysis Eye Pads w białej saszetce, redukujące opuchliznę i cienie pod oczami, widok z przodu.
4,7
Biotaniqe Professional
płatki pod oczy, lipoliza worków i redukcja cieni, dla cery dojrzałej 2 szt.
6,79 zł
1 szt. = 3,40 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
TYLKO U NAS
Czarny profesjonalny suszarka Ideenwelt z miedzianymi akcentami, trzymana przez kobietę. Widok z przodu opakowania produktu.
4,9
Ideenwelt
suszarka do włosów, 2200W, Czarna 1 szt.
71,99 zł
1 szt. = 71,99 zł
TYLKO U NAS
Altapharma Bronchial sól morska do kąpieli, biała saszetka 80g z ilustracjami ziół, wspiera oddech.
4,9
Altapharma
sól morska do kąpieli rozgrzewającej 80 g
Z APKĄ3,79 zł
100 g = 4,74 zł
Cena bez apki:4,79 zł
100 g = 5,99 zł
Najniższa cena: 4,79 zł
NOWETYLKO U NAS
Otwarta szminka w odcieniu nude Everybody London. Matowa pomadka z przezroczystą zatyczką, widok z przodu.
Everybody London
pomadka do ust, mini, Pink Beige 2 g
19,99 zł
100 g = 999,50 zł
MEGA!
Zielona puszka Gerber Organic Chrupki dla dzieci, Banan Malina, 8+, z wizerunkiem dziecka i rozrzuconymi owocami.
4,9
Gerber Organic
chrupki pszenne, Banan i Malina, po 8. m-cu życia 35 g
8,29 zł
100 g = 23,69 zł
Najniższa cena: 11,99 zł
TYLKO U NAS
Ciemnoniebieska tuba preventivo Gleitgel, 200ml, lubrykant wodny Rossmann. Widok z przodu, biały korek.
4,8
Preventivo
żel intymny, nawilżający i do masażu 200 ml
10,99 zł
100 ml = 5,50 zł
MEGA!NOWE
Zestaw Disney Stitch: balsam do ust w kształcie Stitcha i wielobarwna bransoletka w turkusowym pudełku, widok z przodu.
Disney Stitch
błyszczyk do ust z bransoletką, zapach Cukierkowy 13 ml
13,99 zł
100 ml = 107,62 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Profesjonalna złota zalotka do rzęs LONG 4 LASHES w opakowaniu, widok z przodu, na czarnym tle.
4,6
Long4Lashes
zalotka do rzęs 1 szt.
Z APKĄ17,99 zł
1 szt. = 17,99 zł
Cena bez apki:23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Dermika Luxury Ceramides 60+ rewitalizujący krem przeciwzmarszczkowy. Biały słoik ze złotą pokrywką, obok pudełko.
4,9
Dermika Luxury Ceramides
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy, Rewitalizacja, 60+, na dzień i na noc 50 ml
45,99 zł
100 ml = 91,98 zł
Najniższa cena: 75,99 zł
TYLKO U NAS
Biała puszka pianki do golenia Isana Men Sensitive, z niebieskim tłem i grafiką piany, widok z przodu.
4,9
Isana Men Sensitive
pianka do golenia, do skóry wrażliwej, dla mężczyzn 300 ml
8,99 zł
100 ml = 3,00 zł
Najniższa cena: 10,99 zł
TYLKO U NAS
Fioletowa puszka karmy Winston dla kotów, kąski z rybą morską. Z przodu kot, Rossmann, MSC, wit. D3.
4,7
Winston Chunks in Sauce
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych kotów, z rybą 400 g
2,39 zł
100 g = 0,60 zł
Najniższa cena: 2,99 zł
Fioletowe worki na śmieci Jan Niezbędny 60L z taśmą, 8 szt., o zapachu lawendy, widok z przodu.
5,0
Jan Niezbędny Magnum Flex & Strong
worki na śmieci, Lawenda, 60 L, 8 szt.
7,99 zł
1 szt. = 1,00 zł
Najniższa cena: 9,99 zł
TYLKO U NAS
Czarna, falista opaska bezuciskowa Rossmann, na brązowej karcie z napisem For Your Beauty.
4,7
For Your Beauty
opaska do włosów, bezuciskowa, unisex, sinusoida 1 szt.
6,49 zł
1 szt. = 6,49 zł
Najniższa cena: 7,99 zł