4,7
L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss
serum do włosów, wygładzające, do włosów szorstkich i matowych 150 ml
43,99 zł
100 ml = 29,33 złNajniższa cena: 64,99 zł
4,8
Dermena Sebocontrol
szampon do włosów przetłuszczających się, nadmiernie wypadających 200 ml
26,49 zł
100 ml = 13,25 złNajniższa cena: 39,99 zł
4,8
Tołpa White ON Microbiome & Enamel Repair
pasta do zębów wybielająca, odbudowa szkliwa 75 ml
13,99 zł
100 ml = 18,65 złNajniższa cena: 21,49 zł
4,8
Miss Sporty Satin To Last
pomadka do ust, nr 102 Caramel Mauve 4 g
11,99 zł
100 g = 299,75 złNajniższa cena: 19,99 zł
4,9
Bambiboo
pieluchomajtki jednorazowe, z włóknem bambusowym, 9-14 kg, rozm. 4 16 szt.
21,49 zł
1 szt. = 1,34 złNajniższa cena: 32,99 zł
4,8
Neboa Glossy Hair
odżywka do włosów każdego rodzaju, w sprayu, ułatwiająca rozczesywanie 100 ml
28,99 zł
100 ml = 28,99 zł4,9
Neutrogena Intense Repair
balsam do ciała, intensywnie regenerujący 400 ml
21,99 zł
100 ml = 5,50 złNajniższa cena: 32,99 zł
4,5
Selfie Project Sleeping Beauty
pianka do mycia rzęs, oczyszczająca 60 ml
17,49 zł
100 ml = 29,15 złNajniższa cena: 28,99 zł
4,9
Oral-B Vitality Pro
szczoteczka do zębów, elektryczna, Lilac Mist 1 szt.
169,99 zł
1 szt. = 169,99 zł4,9
Lenor
perełki zapachowe do prania, Gold Orchid 280 g
23,49 zł
100 g = 8,39 złNajniższa cena: 34,99 zł
5,0
Made in Lab. Prive Crimson Nectar
perfumy dla kobiet 50 ml
47,99 zł
100 ml = 95,98 złNajniższa cena: 79,99 zł
5,0
HiPP Baby Sanft Sensitive
żel do mycia ciała i włosów dla dzieci, od 1. dnia życia 400 ml
20,99 zł
100 ml = 5,25 zł4,9
Alouette Deluxe Sensitiv
papier toaletowy, nawilżany, delikatny 50 szt.
5,19 zł
1 szt. = 0,10 złCena regularna:5,79 zł
Najniższa cena: 5,19 zł
4,9
Rubin EasyZip
torebki uniwersalne z zamknięciem, poj. 1 L 15 szt.
5,19 zł
1 szt. = 0,35 złNajniższa cena: 6,49 zł
4,9
Esfolio Green Tea
maska w płachcie z ekstraktem z zielonej herbaty, kojąca 25 ml
3,79 zł
100 ml = 15,16 zł4,9
Fusswohl
maska do stóp w formie skarpetek, one size, intensywnie nawilżająca, Masło Shea, Aloes, Olej Makadamia 1 para
9,99 zł
1 szt. = 5,00 złNajniższa cena: 12,49 zł
4,4
AA Wings of Color Trust Your Wings
masełko-serum do ust, nawilżające, nr 02 Pink Pudding 10 ml
36,99 zł
100 ml = 369,90 zł






















