4,7
HiPP BIO od pokoleń
napój z wody źródlanej oraz soku wieloowocowego, po 1. roku życia 200 ml
3,49 zł
100 ml = 1,75 zł4,9
Mexx Black
dezodorant perfumowany dla kobiet 75 ml
35,99 zł
100 ml = 47,99 złNajniższa cena: 59,99 zł
5,0
Mustela
szampon do włosów, ułatwiający rozczesywanie, odżywczy 200 ml
37,99 zł
100 ml = 19,00 złNajniższa cena: 44,99 zł
4,5
Eveline Cosmetics Kiss Me Quick!
pomadka do ust, z efektem soft matt, nr 06; 4,2 g
24,99 zł
100 g = 595,00 złEssence Juicy Bomb
balsam do ust, lśniący, nr 06 Wake Me Up Before You Coco, 2,5 g
12,49 zł
100 g = 499,60 zł5,0
Lovi Buddy Bear
smoczek dynamiczny, silikonowy, świecący w ciemności, 0-2m 2 szt.
32,99 zł
1 szt. = 16,50 zł4,9
Gillette Mach 3
wkłady do maszynki do golenia dla mężczyzn, 3 ostrzowe 12 szt.
184,99 zł
1 szt. = 15,42 zł5,0
Gatta Beauty Body Shaper
rajstopy modelujące sylwetkę, 20 DEN, Daino, rozm. 2-S 1 para
31,99 zł
1 szt. = 31,99 złNajniższa cena: 39,99 zł
3,7
Essence Lash Princess False Lash Effect
tusz do rzęs, pogrubiający, efekt sztucznych rzęs 12 ml
17,99 zł
100 ml = 149,92 zł5,0
Numbuzin No.3
płatki do twarzy, tonizujące, rozjaśniająco-nawilżające 70 szt.
84,99 zł
1 szt. = 1,21 zł4,9
Dolina Noteci Premium
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, Bogata w dziczyznę 400 g
9,99 zł
100 g = 2,50 złBosko Cosmetics
serum do włosów, silikonowe, wygładzające 50 ml
56,99 zł
100 ml = 113,98 zł4,3
NYX Professional Makeup Lift & Snatch!
tint do brwi, w pisaku, nr 03 Taupe 1 ml
58,99 zł
100 ml = 5899,00 zł4,9
Freche Freunde
batony owocowe z ziarnami, Brzoskwinia, Gruszka, Śliwka i Czarna Porzeczka 4 x 23 g
8,29 zł
100 g = 9,01 złNajniższa cena: 11,99 zł























