4,9
Pantene Pro-V Active Nutri-Plex Intensive Repair
szampon do włosów z odżywką, 3w1, włosy zniszczone 325 ml
19,99 zł
100 ml = 6,15 zł4,8
L'Oréal Paris Excellence Creme Universal Nudes
krem do włosów, koloryzujący, pielęgnacyjny, bez amoniaku, nr 9U Bardzo Jasny Blond 1 szt.
48,99 zł
1 szt. = 48,99 zł4,9
L'Oréal Paris Elseve Dream Long
szampon do włosów, odbudowujący, z keratyną i olejkiem rycynowym, włosy długie i zniszczone 400 ml
20,99 zł
100 ml = 5,25 zł4,8
NIVEA Cellular Expert Filler
serum do twarzy rozświetlające, Witamina C 30 ml
37,99 zł
100 ml = 126,63 złCena regularna:68,99 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
4,8
Bielenda Collagen Jelly Lip
serum do ust, delikatnie złuszczające, z kwasami PHA 10 g
Z APKĄ11,49 zł
100 g = 114,90 złCena bez apki:14,99 zł
100 g = 149,90 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
4,7
For Your Beauty Manicure
nożyczki do paznokci z wąską końcówką, różne kolory 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 złNajniższa cena: 17,99 zł
4,9
Old Spice Epic Legend
dezodorant w sprayu, dla mężczyzn, Bourbon Vanilla 150 ml
18,49 zł
100 ml = 12,33 zł4,7
Fusswohl Schuh Pads
wkładki do butów, żelowe 1 para
Z APKĄ8,79 zł
1 szt. = 4,40 złCena bez apki:11,49 zł
1 szt. = 5,75 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
4,9
LEO Dried Fruits
mango suszone, słodzone 60 g
Z APKĄ5,99 zł
100 g = 9,98 złCena bez apki:8,29 zł
100 g = 13,82 zł
Najniższa cena: 8,29 zł
5,0
AA Wings of Color Trust Your Wings Say It Bold
pomadka do ust, w kredce, kremowa, nr 03 Nude Taupe 1,2 g
46,99 zł
100 g = 3915,83 zł4,9
Your Kaya
podpaski higieniczne z bawełny i bambusa, Super 10 szt.
13,49 zł
1 szt. = 1,35 złNajniższa cena: 18,99 zł
4,7
Isana
szampon do włosów, suchych i zniszczonych 300 ml
3,59 zł
100 ml = 1,20 złNajniższa cena: 5,39 zł
4,8
OnlyBio Hair In Balance
maska-mixer do włosów, do łagodnej koloryzacji tonerem 300 ml
15,49 zł
100 ml = 5,16 złNajniższa cena: 23,99 zł
4,9
Le Petit Marseillais
żel pod prysznic, dla mężczyzn, 3w1, Czerwona Pomarańcza i Szafran 400 ml
11,99 zł
100 ml = 3,00 złNajniższa cena: 14,49 zł
4,9
Borotalco Fresh
antyperspirant w sprayu, 72h 150 ml
12,99 zł
100 ml = 8,66 złNajniższa cena: 18,99 zł
4,8
Npuri by Bambiboo
podpaski higieniczne ze skrzydełkami, z włóknem bambusowym, Regular 12 szt.
12,49 zł
1 szt. = 1,04 zł4,8
Europrofiti
ręcznik papierowy, 2-warstwowy, różne rodzaje 1 szt.
8,29 zł
1 szt. = 8,29 złNajniższa cena: 9,49 zł























