NOWETYLKO U NAS
Brązowa tubka odżywki nabłyszczającej ANWEN HAIRSPRESSO Anti-Frizz, widok z przodu z białym tekstem.
4,0
Anwen Hairspresso
odżywka do włosów, nabłyszczająca 200 ml
25,99 zł
100 ml = 13,00 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Garnier Fructis Keratin Sleek maska do włosów w zielonym pojemniku, widok z przodu. Wegańska, bez silikonów.
4,8
Garnier Fructis Keratin Sleek
maska do włosów suchych 370 ml
23,99 zł
100 ml = 6,48 zł
Najniższa cena: 33,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
NAM Sculpting Stick Bronzer nr 1 Cool Nude, beżowy sztyft z wysuniętym produktem i zdjętą nakrętką obok.
4,9
NAM Sculpting Stick
bronzer do twarzy w sztyfcie, nr 01 Cool Nude 10 g
29,99 zł
100 g = 299,90 zł
Najniższa cena: 53,99 zł
MEGA!DARMOWA DOSTAWA
NIVEA Expert Filler Cellular Vitamin C Serum Rozświetlające, butelka z pipetą i pudełko. Z witaminami C+E.
4,8
NIVEA Cellular Expert Filler
serum do twarzy rozświetlające, Witamina C 30 ml
37,99 zł
100 ml = 126,63 zł
Cena regularna:68,99 zł
Najniższa cena: 38,99 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie domol MAGIC PAD, magicznej gąbki do czyszczenia bez detergentów, biało-zielone, z widoczną gąbką.
4,7
Domol Magic Pad
magiczna gąbka 2 szt.
5,29 zł
1 szt. = 2,65 zł
TYLKO U NAS
Czekolada Das Exquisite Noir 78% Kakao, ciemne opakowanie z fioletowym akcentem i ułożonymi kostkami czekolady.
4,9
Das Exquisite
czekolada gorzka 78% 100 g
8,79 zł
100 g = 8,79 zł
TYLKO U NAS
Yope Naturalny Żel pod Prysznic Lilac & Vanilla, brązowa butelka z pompką, na etykiecie grafika świnki.
4,9
Yope
naturalny żel pod prysznic, Bez i Wanilia 400 ml
18,99 zł
100 ml = 4,75 zł
TYLKO U NAS
Dwie transparentne, żelowe wkładki Fuss Wohl Schuh Pads i niebieskie opakowanie do butów na wysokim obcasie.
4,7
Fusswohl Schuh Pads
wkładki do butów, żelowe 1 para
Z APKĄ8,79 zł
1 szt. = 4,40 zł
Cena bez apki:11,49 zł
1 szt. = 5,75 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
TYLKO U NAS
Domol Performance tabletki do zmywarki All-in-One 40 szt. w niebieskim kartonie, widok z przodu.
4,9
Domol
tabletki do zmywarki 40 szt.
23,49 zł
1 szt. = 0,59 zł
TYLKO U NAS
Czarne opakowanie LEO suszonych mango, z grafiką soczystych, barwnych plastrów owocu, widok z przodu.
4,9
LEO Dried Fruits
mango suszone, słodzone 60 g
Z APKĄ5,99 zł
100 g = 9,98 zł
Cena bez apki:8,29 zł
100 g = 13,82 zł
Najniższa cena: 8,29 zł
TYLKO U NAS
Facelle Daily Fresh wkładki higieniczne, biało-miętowe opakowanie, widok przodu z wkładką, ultra cienkie, 50 sztuk.
4,8
Facelle
wkładki higieniczne, Daily Fresh 50 szt.
6,99 zł
1 szt. = 0,14 zł
MEGA!NOWE
Borotalco Fresh Non-Stop antyperspirant w sprayu, biała puszka z błękitną zakrętką, widok z przodu, 72h ochrony.
4,9
Borotalco Fresh
antyperspirant w sprayu, 72h 150 ml
12,99 zł
100 ml = 8,66 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Pomarańczowy szampon Isana Oil Repair z Olejem Marula do włosów suchych, widok z przodu, z ilustracją owoców.
4,7
Isana
szampon do włosów, suchych i zniszczonych 300 ml
3,59 zł
100 ml = 1,20 zł
Najniższa cena: 5,39 zł
TYLKO U NAS
Altapharma czysty australijski olejek z drzewa herbacianego 30ml, brązowa butelka z zieloną etykietą, logo Rossmann, widok z przodu.
4,8
Altapharma
olejek z Drzewa Herbacianego 30 ml
12,99 zł
100 ml = 43,30 zł
TYLKO U NAS
Kremowy pilnik For Your Beauty Manicure Sensitive do wrażliwych paznokci, na niebieskim opakowaniu.
4,8
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci, Sensitive 1 szt.
5,19 zł
1 szt. = 5,19 zł
Najniższa cena: 6,49 zł