4,5
Levann Supplements Vegan Protein
białko wegańskie o smaku Czekoladowym, suplement diety 32 g
7,99 zł
100 g = 24,97 złMarvis
płyn do płukania jamy ustnej z kwasem hialuronowym, Sensitive 400 ml
46,99 zł
100 ml = 11,75 złSol de Janeiro Body Care Bum Bum Cream
krem do ciała, Brazilian 75 ml
94,99 zł
100 ml = 126,65 złPastel Daylong Lipcolor Kissproof
pomadka do ust, w płynie, nr 30; 7 ml
24,49 zł
100 ml = 349,86 złNajniższa cena: 29,99 zł
Seboradin Oily Hair
lotion do skóry głowy, włosy przetłuszczające się, skłonne do wypadania 200 ml
34,99 zł
100 ml = 17,50 zł5,0
Purito Wonder Releaf Centella
krem BB do twarzy, SPF 30, nr 15 Rose Ivory 30 ml
69,99 zł
100 ml = 233,30 złCatrice Slim‘Matic Ultra Precise
kredka do brwi, wodoodporna, nr 035 Ash Brown 0,05 g
13,99 zł
100 g = 27980,00 zł4,9
Scholl Velvet Smooth™
głowice obrotowe, Wet & Dry, silnie ścierające 2 szt.
65,99 zł
1 szt. = 33,00 złFarmona Nivelazione
dezodorant w kulce, dla mężczyzn, kwasowy, 48h 50 ml
19,99 zł
100 ml = 39,98 złEssence 8h Matte
pomadka do ust, w płynie, nr 02 Silky Hazelnut, 2,5 ml
14,49 zł
100 ml = 579,60 zł5,0
Canpol babies Hello Little
kubeczki do kąpieli, 9m+ 3 szt.
19,99 zł
1 szt. = 6,66 złNajniższa cena: 28,99 zł
5,0
J.Cat Beauty Colorscope
paleta eyelinerów aktywowanych wodą, nr 104 Deep 5 g
34,99 zł
100 g = 699,80 zł5,0
Ameet Disney Kraina Lodu
Brokatowe ubieranki 1 szt.
13,49 zł
1 szt. = 13,49 złNajniższa cena: 16,99 zł























