Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Gerber Natural Jabłko Morela, niebieska saszetka z owocami i witaminą C, dla niemowląt od 6 miesiąca, widok z przodu.
4,9
Gerber Natural
deserek w tubce, Jabłko, Morela, po 6. m-cu życia 80 g
3,79 zł
100 g = 4,74 zł
Bebiko 1 NUTRIflor Expert, płynne mleko początkowe, butelka biało-żółta, bez oleju palmowego, widok z przodu.
4,9
Bebiko NUTRIflor Expert 1
mleko początkowe dla niemowląt 200 ml
6,49 zł
100 ml = 3,25 zł
TYLKO ONLINE
Profesjonalna, różowa szczotka Ovia Sister Young z naturalnym włosiem i wentylacją, obok białego pudełka.
5,0
Sister Young Ovia
szczotka do włosów z włosiem dzika i wentylacją, Fuksja 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
Wilkinson Sword Classic After Shave 100ml. Ciemny flakon z zielonym napisem, logo z mieczami, widok z przodu.
4,8
Wilkinson Sword Classic
woda po goleniu dla mężczyzn, odświeżająca 100 ml
29,99 zł
100 ml = 29,99 zł
Balsam Soraya Glam Oils do suchej skóry, różowa tubka z metalicznym wzorem, brzoskwinia i argan, widok z przodu.
4,9
Soraya Glam Oils
balsam do ciała, nawilżający, Kwiat Brzoskwini, Olejek Arganowy 200 ml
19,99 zł
100 ml = 10,00 zł
TYLKO ONLINE
TIRTIR Mask Fit Red Cushion, otwarty, czerwony kompakt, półmatowy, z puszkiem i próbkami fluidu 25N Mocha.
5,0
TIRTIR Mask Fit Red Cushion
podkład do twarzy, kryjący, nr 25N Mocha 4,5 g
74,99 zł
100 g = 1666,44 zł
TYLKO U NAS
Brązowa opaska do włosów z ząbkowaną krawędzią, prezentowana z metką 'nanu' i ceną, widok z przodu.
4,6
Avanti Nanu
opaska do włosów, Brązowa 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
Niedostępny online
Różowy masażer do skóry głowy Ewa Schmitt w holograficznym opakowaniu, widok z przodu, z metalowymi końcówkami.
4,8
Ewa Schmitt
masażer do skóry głowy, Różowy, SPA 1 szt.
16,99 zł
1 szt. = 16,99 zł
Garnier Hydra Bomb Sheet Mask w różowej saszetce z winogronami, widok z przodu. Nawilża, kwas hialuronowy, anti-aging.
4,8
Garnier Skin Naturals Hydra Bomb
maska w płachcie z kwasem hialuronowym i ekstraktem z pestek winogron, nawilżająca i ujędrniająca 32 g
15,49 zł
100 g = 48,41 zł
Chrupki BIOsaurus Sea Salt 30g, opakowanie z niebieskim dinozaurem Juniorem w plecaku, widok z przodu.
4,7
Biosaurus Sea Salt
chrupki kukurydziane, bezglutenowe 30 g
5,49 zł
100 g = 18,30 zł
TYLKO ONLINE
Jimmy Choo Rose Passion EDP 100ml. Widok z przodu: fuksjowe pudełko w wężowy wzór i fasetowana butelka.
Jimmy Choo Rose Passion
woda perfumowana dla kobiet 100 ml
499,99 zł
100 ml = 499,99 zł
TYLKO ONLINE
Revolution Skin Spot Patches "Spot, Dot, Go!", 60 sztuk, białe opakowanie z kolorowymi kropkami, widok z przodu.
Revolution Skin Spot, Dot, Go!
plastry punktowe 60 szt.
34,99 zł
1 szt. = 0,58 zł
TYLKO ONLINE
AGE 20's Essence Cover Pact: otwarty, złoto-czarny kompakt z marmurkowym podkładem i czarną gąbeczką obok.
Age 20's Signature Essence Pact Intense Cover
podkład do twarzy, SPF 50, nr 23W 14 g
179,99 zł
100 g = 1285,64 zł
TYLKO ONLINE
Złoty sztyft rozświetlający Catrice Dewy Body Shimmer, 30g, w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu.
Catrice Seashell Stories
sztyft do ciała, rozświetlający, nr C01 Goldplay 30 g
22,49 zł
100 g = 74,97 zł
Puzzle CzuCzu „Straż Pożarna” 40 elementów, w pudełku z wozem i scenami z remizy, widok pod kątem.
5,0
Czuczu
puzzle, Tak działa straż pożarna, dla dzieci, 3+ 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 zł
Najniższa cena: 39,99 zł
MEGA!
Kombucha F Y K Classic Green w szklanej butelce z zieloną etykietą, jasnozielony napój, obok świeże liście herbaty.
1,0
Forever Young Kombucha
napój na bazie fermentowanej herbaty, Classic Green 330 ml
5,99 zł
100 ml = 1,82 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
Biały słoik kremu NIVEA Q10 Przeciwzmarszczkowe Ujędrnienie na dzień SPF 15, widok z przodu.
4,9
NIVEA Q10 Ujędrnienie
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy, ujędrniający, SPF 15, na dzień 50 ml
54,99 zł
100 ml = 109,98 zł
Bobini Fun Zielona Woda płyn do kąpieli, butelka z wesołym żółwiem i rybkami, o zapachu żelek, widok z przodu.
4,8
Bobini Fun
płyn do kąpieli i zabawy, kolorowy, Zielona woda 500 ml
11,49 zł
100 ml = 2,30 zł
TYLKO ONLINE
e.l.f. Poreless Face Primer w jasnoróżowej butelce z białą pompką, widok z przodu, dla gładkiej, matowej skóry.
e.l.f. Poreless
baza pod makijaż, wygładzająca 14 ml
44,99 zł
100 ml = 321,36 zł
TYLKO ONLINE
Sattva Ayurveda Indigo, ziołowa farba do włosów, fioletowo-żółte cylindryczne opakowanie na białym tle.
Sattva Ayurveda
farba do włosów, naturalna, ziołowa, Indigo 150 g
36,99 zł
100 g = 24,66 zł
TYLKO ONLINE
Złota okrągła puszka brokatu Ministerstwo Dobrego Mydła Frosty, góra z białym tłem i niebiesko-fioletowym napisem "No Guilty".
Ministerstwo.
brokat do ciała i twarzy, Bio, Frosty 10 g
49,99 zł
100 g = 499,90 zł
Biało-fioletowa puszka Nestle NAN EXPERTPRO HA 1, mleko początkowe z częściowo hydrolizowanym białkiem, widok z przodu.
4,5
Nestlé NAN EXPERTpro HA 1
mleko początkowe w proszku, dla niemowląt od urodzenia 400 g
53,99 zł
100 g = 13,50 zł
Różowe jajko czekoladowe Hello Kitty z niespodzianką, z częściowo podartą etykietą i grafiką Hello Kitty.
4,4
IMD LOL Suprise!
jajko z mlecznej czekolady, z niespodzianką, różne rodzaje 20 g
4,99 zł
100 g = 24,95 zł
Czarne opakowanie karmy mokrej Cesar z cielęciną i drobiem dla psów, widok z góry. Na etykiecie pies i terrina.
4,9
Cesar
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, klasyczna, z cielęciną i drobiem 150 g
6,29 zł
100 g = 4,19 zł
z1354

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone