NOWETYLKO U NAS
Różowa pikowana kosmetyczka z napisem EVERYBODY na środku, widok z przodu, zapięcie na zamek.
Everybody London Blush & Go
kosmetyczka, mini, Różowa 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
TYLKO U NAS
Pieluchomajtki Babydream Premium Pants 6 XL (15+ kg), 18 szt., 12h ochrony, 0% perfum.
4,9
Babydream Premium
pieluchomajtki, 6 XL, 15+ kg 18 szt.
16,99 zł
1 szt. = 0,94 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Chusteczki intymne facelle fresh, białe opakowanie 15 szt., pH neutralne, z fioletowym kwiatem.
4,8
Facelle Fresh
chusteczki do higieny intymnej 15 szt.
Z APKĄ2,99 zł
1 szt. = 0,20 zł
Cena bez apki:3,99 zł
1 szt. = 0,27 zł
Najniższa cena: 3,99 zł
TYLKO U NAS
Biało-fioletowe opakowanie płatków kosmetycznych Isana 100% bawełny, miękkich i niepozostawiających włókien, 35 sztuk, widok z przodu.
4,9
Isana
płatki kosmetyczne, bawełniane 35 szt.
2,19 zł
1 szt. = 0,06 zł
TYLKO U NAS
Białe opakowanie EnerBio Daktyle Bio 200g. Na froncie miska suszonych daktyli bez pestek, widok z przodu.
4,9
enerBiO
daktyle miękkie, Bio, suszone, bez pestek 200 g
Z APKĄ5,49 zł
100 g = 2,75 zł
Cena bez apki:7,49 zł
100 g = 3,75 zł
Najniższa cena: 7,49 zł
TYLKO U NAS
Vaseline Lip Therapy Original nawilżający balsam do ust 10g, biało-niebieska tubka, widok z przodu.
5,0
Vaseline Lip Therapy
balsam do ust w tubce, Original 10 g
Z APKĄ12,49 zł
100 g = 124,90 zł
Cena bez apki:15,99 zł
100 g = 159,90 zł
Najniższa cena: 15,99 zł
Niebiesko-białe opakowanie Finish Salt 1.5 kg do zmywarki, widok z przodu, z informacjami o ochronie przed kamieniem.
4,9
Finish
sól do zmywarki 1,5 kg
16,99 zł
1 kg = 11,33 zł
TYLKO U NAS
Opakowanie tamponów Facelle Normal, 32 szt., różowe. Z przodu ocena ÖKO-TEST "sehr gut" i pieczęć "SoftSilk".
4,7
Facelle
tampony higieniczne, Normal 32 szt.
6,79 zł
1 szt. = 0,21 zł
Najniższa cena: 7,99 zł