Alantandermoline
krem złuszczający, z 30% Mocznikiem, D-Pantenolem, Alantoiną i Kwasem Glikolowym (AHA) 50 g
18,99 zł
100 g = 37,98 zł4,3
Geek & Gorgeous Cheer Up
eksfoliator do twarzy, z 6% Kwasem Migdałowym + BHA o średniej mocy 30 ml
57,99 zł
100 ml = 193,30 złProraso
woda po goleniu, łagodząca, Olejek Sandałowy i Masło Shea 100 ml
49,99 zł
100 ml = 49,99 zł5,0
Möller's Tran Norweski
tran, Omega-3 + witamina D3 600 IU, naturalny, suplement diety 250 ml
44,99 zł
100 ml = 18,00 zł5,0
Dr. Beckmann Original
perfumy do prania, Zmysłowa Róża, 250 ml
12,99 zł
100 ml = 5,20 złNajniższa cena: 18,99 zł
Feelo Easy
irygator do higieny jamy ustnej, bezprzewodowy 1 szt.
99,99 zł
1 szt. = 99,99 złVis Plantis Pharma Care
odżywka do włosów, cienkich, Żeń-szeń + Niacyniamid 300 ml
23,99 zł
100 ml = 8,00 zł5,0
TIRTIR Mask Fit Red Cushion
podkład do twarzy, kryjący, nr 25N Mocha 4,5 g
74,99 zł
100 g = 1666,44 zł5,0
Czuczu
książeczka na kółeczku, Moje zwierzątka 12m+ 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 złNajniższa cena: 29,90 zł
5,0
NYX Professional Makeup Micro
kredka do brwi, nr 04 Chocolate 0,09 g
31,99 zł
100 g = 35544,44 złNajniższa cena: 44,99 zł
5,0
Laboteq Hydro
tabletki, wspomagające nawilżenie i regenerację skóry, suplement diety 30 szt.
34,99 zł
1 szt. = 1,17 złNajniższa cena: 41,99 zł
4,8
No36 Do Stóp
balsam do stóp i paznokci, nawilża, regeneruje i wygładza naskórek 100 ml
7,29 zł
100 ml = 7,29 złSally Hansen Insta-Dri Color Shift
lakier do paznokci, nr 155 Flame On You 10 ml
18,99 zł
100 ml = 189,90 złFrulatte Olive
odżywka do włosów z organiczną Oliwą z Oliwek 800 ml
54,99 zł
100 ml = 6,87 zł5,0
HiPP Anti-Reflux
żywność specjalnego przeznaczenia medycznego dla niemowląt od urodzenia, w przypadku nadmiernego ulewania 300 g
38,99 zł
100 g = 13,00 zł4,8
Kindii Delicate Care
podkład higieniczne dla niemowląt, 60 x 60 cm 14 szt.
21,99 zł
1 szt. = 1,57 zł






















