Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Różowa paczka gumy Hubba Bubba Soft Bubble Gum x5, widok pod kątem, z różowymi bąbelkami.
4,9
Hubba Bubba
guma do żucia 5 szt.
5,49 zł
1 szt. = 1,10 zł
TYLKO ONLINE
Abib Heartleaf Spot Pad Calming Touch, zielony słoik z pstrolistką, na białym pudełku, pod kątem.
Abib Heartleaf
płatki do twarzy, kojące 80 szt.
89,99 zł
1 szt. = 1,12 zł
TYLKO ONLINE
Trzypsy Superfood pełnoporcjowa karma mokra dla psa, królik, w czarnym słoiku, front etykiety z 3 psami.
Trzypsy Superfood
karma pełnoporcjowa mokra dla psów z Królikiem 300 g
13,99 zł
100 g = 4,66 zł
Rolka chłonnych ściereczek uniwersalnych JAN Niezbędny, 50 szt., do różnych powierzchni, żółta etykieta, widok z przodu.
4,9
Jan Niezbędny
ściereczki uniwersalne na rolce, białe, wym. 25×30 cm 50 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,30 zł
TYLKO ONLINE
TIRTIR NMF Hydra Ampoule Mask: jasnoniebieskie opakowanie zbiorcze 30 sztuk, z logo i nazwą. Widok z przodu.
5,0
TIRTIR NMF Hydra Ampoule Mask
maski w płachcie, nawilżające 30 szt.
119,99 zł
1 szt. = 4,00 zł
Semilac Gel Like Top, przezroczysta butelka top coatu z napisem 'GEL LIKE', obok błyszczący biały wzornik.
4,5
Semilac Gel Like
top coat do lakierów klasycznych, samopoziomujący 9 ml
25,99 zł
100 ml = 288,78 zł
MEGA!
Kredka do brwi Maybelline Quick Shaper Brow w odcieniu Blonde, pionowo, ze szczoteczką, widok z boku.
Maybelline New York Quick Shaper
kredka do brwi, nr 02 Blonde, 4,1 g
15,99 zł
100 g = 390,00 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
NIVEA Bridgerton Rose Meringue pomadka, limitowana edycja z Daphne i Simonem, różowe opakowanie, widok z przodu.
4,6
NIVEA Bridgerton Daphne & Simon
pomadka do ust, Rose Meringue 4,8 g
13,99 zł
100 g = 291,46 zł
Słoiczek Gerber Gruszki, mango i trzy zboża dla niemowląt po 8. miesiącu, widok z przodu.
4,8
Gerber
deserek w słoiczku, Gruszki, Mango i 3 Zboża, po 8. m-cu życia 190 g
6,29 zł
100 g = 3,31 zł
MEGA!
Pędzel Real Techniques Glow Round Base w brzoskwiniowym opakowaniu, z gęstym włosiem i różowo-złotą rączką.
5,0
Real Techniques Glow Round
pędzel do podkładu 1 szt.
38,99 zł
1 szt. = 38,99 zł
Najniższa cena: 65,99 zł
Różowe grzebienie push-up Ewa Schmitt do stylizacji i unoszenia włosów, widok z dwoma sztukami i opakowaniem.
4,8
Ewa Schmitt
zestaw grzebieni do stylizacji do włosów, Push Up 2 szt.
10,99 zł
1 szt. = 5,50 zł
Pudełko pasty Ultra Blanc Duo. Wybielająca pasta do zębów odbudowująca szkliwo, front i bok.
4,7
UltraBlanc Duo
pasta do zębów, wybielająca 75 ml
24,99 zł
100 ml = 33,32 zł
TYLKO ONLINE
Zalotka do rzęs Essence z chromowanego metalu i turkusowymi, teksturowanymi rączkami, widok z przodu.
Essence Disney The Little Mermaid
zalotka do rzęs, nr 01 Ocean Dreamer 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
TYLKO ONLINE
Słoik Revolution Pro Miracle Night Cream, szary z złotą nakrętką, widok z przodu. Nawilża i ujędrnia skórę.
5,0
Revolution Pro Miracle
krem do twarzy, na noc 50 ml
79,99 zł
100 ml = 159,98 zł
Biała tubka kremu AA Help Kompres do stóp, z czerwonym pasem i napisem HELP, do ekstremalnie suchej skóry.
4,8
AA Help
krem-kompres do stóp, ekstremalnie sucha skóra 75 ml
9,99 zł
100 ml = 13,32 zł
Krem Mustela Maternité na rozstępy z napisem 'Cel: Zero Rozstępów', kobieta w ciąży trzyma brzuch.
5,0
Mustela Maternite
krem na rozstępy, od początku ciąży 250 ml
94,99 zł
100 ml = 38,00 zł
L'Oréal Paris Infaillible 24H Brow Lamination, srebrna tubka i otwarty aplikator-szczoteczka na szarym tle.
4,9
L'Oréal Paris Infaillible Brow Lamination
żel do brwi, 24H 6 ml
81,99 zł
100 ml = 1366,50 zł
Miętowa, biodegradowalna szczotka do włosów Biofriendly z ergonomicznym uchwytem i nylonowym włosiem, widok z przodu.
4,9
Biofriendly
szczotka do włosów, mini, Miętowa 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Błyszczyk NYX Lip I.V. Hydrating Gloss Stain "Water 'bout Wine?" z aplikatorem i otwartą turkusową nakrętką.
5,0
NYX Professional Makeup Lip IV Hydrating Gloss
błyszczyk do ust, nr 15 Water 'bout Wine? 5 ml
51,99 zł
100 ml = 1039,80 zł
Żółte ściereczki perforowane Jan Niezbędny, 3 szt., z grubym splotem do trudnych zabrudzeń. Widok opakowania.
4,7
Jan Niezbędny
ściereczki perforowane z grubym splotem, 3 szt.
5,69 zł
1 szt. = 1,90 zł
TYLKO ONLINE
Sally Hansen Miracle Gel Galax-Sea Top Coat, błękitny lakier zmieniający kolor, butelka widok z przodu.
Sally Hansen Miracle Gel
top coat do lakierów klasycznych, nr 113 Galax-Sea 14,7 ml
34,99 zł
100 ml = 238,03 zł
Raniseptol spray na rany 125 ml, białe opakowanie z jasnozielonymi elementami graficznymi, widok z przodu.
5,0
Raniseptol
spray na rany, dla dorosłych i dzieci 7+, wyrób medyczny 125 ml
28,99 zł
100 ml = 23,19 zł
TYLKO ONLINE
Guerlain Aqua Allegoria Forte Mandarine Basilic EDP, złoty flakon z korkiem o strukturze plastra miodu, obok pudełka.
5,0
Guerlain Aqua Allegoria Forte Mandarine Basilic
woda perfumowana dla kobiet 125 ml
499,99 zł
100 ml = 399,99 zł
Metalowy model Fast & Furious Brian's Mitsubishi Eclipse, zielony z niebieskimi wzorami, w pudełku, widok przód-bok.
4,7
Jada Fast & Furious
pojazdy kolekcjonerskie, metalowe, 8+, różne rodzaje 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone