Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO ONLINE
Odyssey Dubai Chocolat woda perfumowana dla mężczyzn, zielone pudełko i brązowy flakon ze złotymi napisami.
Armaf Odyssey Dubai Chocolate
woda perfumowana unisex 100 ml
99,99 zł
100 ml = 99,99 zł
Białe mydło w płynie Luksja Creamy & Soft, nawilżające z lnem i ryżem, w butelce z pompką, widok z przodu.
4,9
Luksja Creamy & Soft
mydło w płynie, do rąk, kremowe, nawilżające, Len i Mleczko ryżowe 500 ml
9,99 zł
100 ml = 2,00 zł
Eka Medica sok jabłko marchew rokitnik, zimno tłoczony, w szklanej butelce z pomarańczową nakrętką.
4,7
EkaMedica
sok z bezpośrednio tłoczonego soku jabłkowego, puree z marchwi i owoców rokitnika, suplement diety 300 ml
6,99 zł
100 ml = 2,33 zł
TYLKO ONLINE
Zestaw Easy Pads: silikonowe płatki pod oczy, na czoło i usta, w białym pudełku, widok z góry.
Easy Livin' Easy Pads
zestaw wielorazowych masek do twarzy, silikonowe 1 szt.
134,99 zł
1 szt. = 134,99 zł
TYLKO ONLINE
Proraso Sensitive Skin pianka do golenia w białej puszce z zielono-czerwonymi pasami i logo lwa, widok z przodu.
Proraso Sensitive Skin
pianka do golenia skóry wrażliwej, z Zielona Herbatą i Owsem 300 ml
19,99 zł
100 ml = 6,66 zł
TYLKO ONLINE
Błyszczyk NYX Butter Gloss Swirl Holly Berry, błyszczący, w butelce w paski, z aplikatorem i próbką.
NYX Professional Makeup Butter Gloss
błyszczyk do ust, nr 04 Holly Berry Swirl 8 ml
35,99 zł
100 ml = 449,88 zł
TYLKO ONLINE
Otwarta pomadka e.l.f. Glow Reviver Slipstick Vine & Shine, srebrna tuba z widocznym czerwonobrunatnym sztyftem.
5,0
e.l.f. Glow Reviver Slipstick
pomadka do ust, Vine & Shine 3,4 g
52,99 zł
100 g = 1558,53 zł
e.l.f. Halo Glow Liquid Filter, rozświetlacz w butelce z aplikatorem, beżowy odcień, widok z przodu.
e.l.f. Halo Glow
rozświetlacz do twarzy, wielofunkcyjny, nr 3 Light/Medium Cool 31,5 ml
75,99 zł
100 ml = 241,24 zł
Czerwone opakowanie Chupa Chups Stranger Things z bohaterami serialu i różowym lizakiem. 10 lizaków w 5 smakach.
5,0
Chupa Chups Netflix Stranger Things
lizaki, różne smaki 120 g
9,99 zł
100 g = 8,33 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
Zielone opakowanie Dobra Kaloria Matcha & Lemon 0% cukru z ilustracjami napoju, cytryn i nerkowców.
4,6
Dobra Kaloria Matcha & Lemon
baton owocowo-orzechowy 35 g
4,49 zł
100 g = 12,83 zł
TYLKO ONLINE
Olaplex No. 4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo w jasnoniebieskiej butelce 250ml, widok z przodu.
Olaplex N°4C Bond Maintenance
szampon do włosów, oczyszczający 250 ml
119,99 zł
100 ml = 48,00 zł
TYLKO ONLINE
Krem BB Erborian Super BB SPF 20 Dore. Beżowa tubka i pudełko z grafiką żeń-szenia, widok z przodu.
Erborian Super BB
krem BB do twarzy z żeń-szeniem, kryjący, SPF 20, Doré 15 ml
109,99 zł
100 ml = 733,27 zł
NaturaVena Ekologiczny Ocet Jabłkowy 750ml, 5%, niepasteryzowany, w butelce z etykietą z jabłkiem.
5,0
NaturaVena
ocet jabłkowy 5% 750 ml
11,49 zł
100 ml = 1,53 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO ONLINE
Sattva Ayurveda Natural Deodorant Body Mist Opium 80ml, czarny kartonik z złotym logo i ilustracją czerwonych maków.
Sattva Ayurveda
dezodorant w mgiełce, Opium 80 ml
29,99 zł
100 ml = 37,49 zł
Beżowa welurowa zawijka do włosów z widoczną różową metką Glamour Style, ujęcie z przodu.
4,8
Glamour Style
gumka do włosów, typu scrunchie, Beż 1 szt.
7,49 zł
1 szt. = 7,49 zł
Gerber Junior Autumn Fruits deserek z bananem, jabłkiem, wiśnią, śliwką, musli w niebieskiej tubce.
5,0
Gerber Junior Autumn Fruits
deserek w tubce, Banan, Jabłko, Wiśnia, Śliwka, Musli, po 1. roku życia 110 g
4,79 zł
100 g = 4,35 zł
TYLKO ONLINE
Dziecięca bransoletka z różowych i pomarańczowych koralików z muszelką, do której doczepiono otwarty różowy cień do powiek.
Essence Disney The Little Mermaid
balsam do ust z zawieszką do telefonu, nr 01 Call Me On My Shell 0,6 g
19,99 zł
100 g = 3331,67 zł
TYLKO ONLINE
Krem Esfolio Red Ginseng Cream w beżowo-brązowym opakowaniu z żeń-szeniem, widok z przodu. Z ulepszoną formułą PDRN.
Esfolio Red Ginseng
krem do twarzy, przeciwzmarszczkowy 80 g
69,99 zł
100 g = 87,49 zł
Pomarańczowy olejek zapachowy Pachnąca Szafa: ciemna butelka obok pomarańczowego pudełka z logo, widok z przodu.
4,8
Pachnąca Szafa
olejek zapachowy, Pomarańcza 10 ml
7,49 zł
100 ml = 74,90 zł
MEGA!TYLKO ONLINE
FWEE Blurry Pudding Pot RD03 Ambitious. Czerwony, błyszczący pot z logo, na białej podstawie, róż i pomadka.
FWEE Blurry Pudding Pot
róż do policzków i pomadka do ust, nr RD03 Ambitious 5 g
42,99 zł
100 g = 859,80 zł
Najniższa cena: 85,99 zł
TYLKO ONLINE
Ciemnozielone kwadratowe mydło NUXE BIO Organic z organicznym olejem z lnianki, widok z przodu.
Nuxe Bio Organic
mydło w kostce do twarzy i ciała, z olejkiem z lnianki 100 g
21,99 zł
100 g = 21,99 zł
TYLKO ONLINE
Affect Charming Glow puder rozświetlający, złoto-beżowy, w otwartym, okrągłym kompakcie z pikowanym wzorem i różową obwódką.
AFFECT Charming Glow
puder rozświetlający, Secret Glow 11 g
79,99 zł
100 g = 727,18 zł
TYLKO ONLINE
Woda perfumowana męska Amaran Exclusive Kafu, czarna butelka ze srebrną dłonią, obok pudełko z kaligrafią.
Amaran Kafu
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
139,99 zł
100 ml = 139,99 zł
Lip Smacker balsam do ust w kształcie czerwonego kubka Coca-Cola z rurką, w opakowaniu na blisterze.
4,5
Lip Smacker Coca-Cola
balsam do ust 7,4 g
15,99 zł
100 g = 216,08 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone