4,4
Venus Fresh Feeling
mgiełka do okolic intymnych, odświeżająca, łagodząca, wspierająca naturalne pH 50 ml
11,99 zł
100 ml = 23,98 zł4,9
bugatti Performance Deep Blue
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
65,99 zł
100 ml = 65,99 złNajniższa cena: 114,99 zł
4,9
enerBiO
figi suszone 200 g
Z APKĄ9,99 zł
100 g = 5,00 złCena bez apki:14,49 zł
100 g = 7,25 zł
Najniższa cena: 14,49 zł
3,7
AA Wings of Color Trust Your Wings Sharp Focus
eyeliner, w pisaku, precyzyjny, nr 03 Cool Brown 0,55 ml
42,99 zł
100 ml = 7816,36 zł4,8
Bella Panty New
wkładki higieniczne, Normal 60 szt.
Z APKĄ7,29 zł
1 szt. = 0,12 złCena bez apki:8,99 zł
1 szt. = 0,15 zł
Najniższa cena: 8,99 zł
4,8
For Your Beauty Manicure
obcinacz do paznokci, mały 1 szt.
4,79 zł
1 szt. = 4,79 złNajniższa cena: 6,99 zł
4,4
Isana
plastry do depilacji woskiem na zimno, z aloesem i olejem z pestek winogron 20 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,75 zł4,8
Christian Laurent Pour La Beaute
krem do twarzy, infuzyjny, przeciwzmarszczkowy, 55+, dzień/noc 50 ml
25,99 zł
100 ml = 51,98 złNajniższa cena: 42,99 zł
4,7
Eveline Cosmetics Rice Powder Super Needles 100
mezo-peeling, oczyszczający 75 ml
16,99 zł
100 ml = 22,65 zł4,8
Dolce & Gabbana Light Blue
woda toaletowa dla kobiet 50 ml
159,99 zł
100 ml = 319,98 złNajniższa cena: 279,99 zł
5,0
Tołpa Dermo Masking Firming Peptide
maska w płachcie + ampułka - serum do twarzy, ujędrniająca 49,5 ml
15,99 zł
100 ml = 32,30 zł4,2
Domol Perfume & Style
patyczki zapachowe, Peonia i Kwiat Wiśni, opakowanie uzupełniające 90 ml
9,49 zł
100 ml = 10,54 złNajniższa cena: 11,99 zł
4,8
Jmella in France Femme Fatale
odżywka do włosów przesuszonych, nawilżająca, perfumowana 500 ml
32,99 zł
100 ml = 6,60 złNajniższa cena: 49,99 zł























