Szukasz:

lash

Przekierowano z:nath
DARMOWA DOSTAWA
L'Oréal Paris Volume Million Lashes Extra-Black tusz w czarno-złotej tubie, obok otwarta szczoteczka i próbka.
4,7
L'Oréal Paris Volume Million Lashes
tusz do rzęs, pogrubiający, rozdzielający, Extra Black 10,7 ml
44,99 zł
100 ml = 420,47 zł
Najniższa cena: 64,99 zł
TYLKO U NAS
KillyS Make Up! Love Lashes, 60 sztuk, samoprzylepne kępki rzęs, rozmiary 9-11mm, w pudełku.
4,4
KillyS Make Me Up! Love Lashes
kępki sztucznych rzęs, samoprzylepne, mix długości 60 szt.
Z APKĄ14,99 zł
1 szt. = 0,25 zł
Cena bez apki:19,99 zł
1 szt. = 0,33 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO ONLINE
Essence Lash Like a Boss sztuczne rzęsy 3D w czarno-fioletowym opakowaniu, widok z przodu.
Essence Lash Like A Boss
sztuczne rzęsy, nr 02 1 szt.
13,49 zł
1 szt. = 13,49 zł
TYLKO ONLINE
Czarny tusz YSL Lash Clash z odkręconym aplikatorem i dużą szczoteczką, opakowanie z złotym logo YSL.
5,0
Yves Saint Laurent Lash Clash
tusz do rzęs, nr 01 Black 8 ml
144,99 zł
100 ml = 1812,38 zł
TYLKO ONLINE
Otwarty brązowy tusz YSL Lash Clash Extreme Volume ze szczoteczką, stojący obok czarnego opakowania z logo.
Yves Saint Laurent Lash Clash
tusz do rzęs, nr 02 Brown 8 ml
144,99 zł
100 ml = 1812,38 zł
TYLKO ONLINE
Wodoodporny tusz Revolution Big Lash XL Volume Mascara, metaliczna turkusowa tuba, obok otwarta czarna szczoteczka.
5,0
Revolution Big Lash XL Volume
tusz do rzęs, pogrubiający 8 g
24,99 zł
100 g = 312,38 zł
TYLKO U NAS
KISS Lash Atelier Kit z rzęsami 8-12mm, klejem, pęsetą i pierścieniem na klej, widok otwartego pudełka.
5,0
Kiss Lash Atelier
zestaw, kępki rzęs + klej + pęseta, 8-12mm 1 szt.
59,99 zł
1 szt. = 59,99 zł
Najniższa cena: 76,99 zł
TYLKO U NAS
Tuli Labs Long Lashes Mascara: czarna tubka, otwarta z wyciągniętą szczoteczką i obok widoczny smug tuszu.
4,6
Tuli Labs
tusz do rzęs, Long Lashes 8 ml
39,99 zł
100 ml = 499,88 zł
NOWE
Frontal view Donegal Wet Lashes kępki rzęs w jasnoróżowym pudełku, widoczne czarne kępki 'wet look'.
Donegal Wet Lashes
kępki rzęs 1 szt.
17,49 zł
1 szt. = 17,49 zł
Najniższa cena: 21,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Czerwony tusz Vampire Lashes, opakowanie otwarte z widoczną szczoteczką, tekst BUILDING EXTENDING MASCARA.
4,8
Lovely Vampire Lashes
tusz do rzęs, z efektem zalotki, Czarny 8 g
12,99 zł
100 g = 162,38 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
MEGA!
Purpurowy tusz Max Factor Clump Defy False Lash Effect, obok aplikator z fioletową szczoteczką.
4,8
Max Factor False Lash Effect Clump Defy
tusz do rzęs, Black 13 ml
33,99 zł
100 ml = 259,47 zł
Najniższa cena: 61,99 zł