TYLKO U NAS
Bielenda Collagen Jelly Lip Mask w różowo-złotym słoiczku i srebrnym kartoniku, widok z przodu, z dużymi ustami na opakowaniu.
4,7
Bielenda Collagen Jelly Lip
serum-maska do ust, 2w1 8 g
Z APKĄ18,49 zł
100 g = 231,13 zł
Cena bez apki:23,99 zł
100 g = 299,88 zł
Najniższa cena: 23,99 zł
TYLKO U NAS
Otwarta paleta cieni Miss Sporty Studio Colour Quattro Real Smoky: 4 metaliczne cienie (biały, srebrny, szary, czarny).
4,6
Miss Sporty Studio Color Quattro
paleta cieni do powiek, nr 404 Real Smoky/Smoky Black 1 szt.
12,49 zł
1 szt. = 12,49 zł
Cena regularna:17,99 zł
Najniższa cena: 12,49 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Happy Care Normalizujący Szampon w turkusowej butelce z białą pompką, widok z przodu. Do włosów przetłuszczających się.
4,7
Happy Care
szampon do włosów, normalizujący 270 ml
12,49 zł
100 ml = 4,63 zł
Najniższa cena: 18,99 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Opakowanie o.b. Period Underwear M/L na ciężki okres, jasnoniebieskie z modelem i ikonami ochrony.
4,6
o.b.
majtki menstruacyjne, rozm. M/L 1 szt.
89,99 zł
1 szt. = 89,99 zł
Najniższa cena: 119,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Cloud 111 bananowa jelly maska do ust, żółto-fioletowa tubka obok pudełka z bananami i napisem.
4,3
Cloud111
maska do ust, nawilżająca, Banan 10 g
19,99 zł
100 g = 199,90 zł
TYLKO U NAS
Różowa, cylindryczna kredka do ust Lovely Perfect Line, pionowo. Widoczny napis "DEMI MATT" i zamazane detale.
5,0
Lovely Perfect Line
konturówka do ust, nr 6; 1,4 g
14,49 zł
100 g = 1035,00 zł
MEGA!NOWE
Biała tubka Lirene Dermoprogram, anti-cellulite warming, kuracja ujędrniająco-rozgrzewająca, widok z przodu.
4,7
Lirene Anticellulite Warming
termo kuracja do ciała, ujędrniająco-rozgrzewająca 150 ml
34,99 zł
100 ml = 23,33 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
TYLKO U NAS
Różowa szczotka biofriendly w biodegradowalnym opakowaniu z zielonym liściem, widok z przodu.
4,9
Biofriendly
szczotka do włosów, mini, Różowa 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
TYLKO U NAS
Fioletowa kredka do ust Lovely Perfect Line, lekko przechylona, z odsłoniętą końcówką i zdjętą skuwką.
4,6
Lovely Perfect Line
konturówka do ust, nr 1; 1,4 g
14,49 zł
100 g = 1035,00 zł
TYLKO U NAS
Trzy czarne klipsy fryzjerskie na szarym opakowaniu z napisem "FOR YOUR Beauty", widok z przodu.
4,7
For Your Beauty
klipsy fryzjerskie, różne kolory 3 szt.
7,79 zł
1 szt. = 2,60 zł
Najniższa cena: 9,49 zł
TYLKO U NAS
Isana Olejek do ciała i twarzy Moments of Marula w bursztynowej butelce z zakraplaczem, etykieta 'bez mikroplastiku'.
4,9
Isana
olejek do ciała i twarzy Moments of Marula 100 ml
14,49 zł
100 ml = 14,49 zł
TYLKO U NAS
Nierdzewne, spiralne zmywaki do garnków Flink & Sauber, 6 sztuk w przeźroczystej folii z etykietą.
4,8
Flink&Sauber
zmywak kuchenny do garnków 6 szt.
4,59 zł
1 szt. = 0,77 zł
Najniższa cena: 5,79 zł
TYLKO U NAS
Beżowy krem Fluff nawilżający do twarzy SPF 50 PA++++ o zapachu wanilii, w słoiczku i opakowaniu obok.
4,4
Fluff
krem do twarzy, nawilżający, SPF 50, Wanilia 50 ml
24,49 zł
100 ml = 48,98 zł
Najniższa cena: 32,99 zł
TYLKO U NAS
MOAN VIDA nawilżające masło do ciała w matowym, koralowym słoiczku z jasnoróżową pokrywką.
4,7
Moan Vida
masło do ciała, odżywcze 200 ml
34,99 zł
100 ml = 17,50 zł
TYLKO U NAS
Czarna maszynka do włosów IDEENWELT, ostrze stalowe, opakowanie, grzebień i nasadka na drewnianym blacie.
4,8
Ideenwelt
maszynka do strzyżenia włosów 1 szt.
35,99 zł
1 szt. = 35,99 zł
Najniższa cena: 42,99 zł