4,7
Bourjois Volume Glamour Ultra Volumateur
tusz do rzęs, pogrubiający 12 ml
51,99 zł
100 ml = 433,25 zł4,8
Miya Cosmetics myWATERmask
maseczka do twarzy, intensywnie nawilżająca 50 ml
44,99 zł
100 ml = 89,98 złNYX Professional Makeup The Simpsons
rozświetlacz do twarzy, Homer, nr 01 Donut Mind If I Do 7,1 g
79,99 zł
100 g = 1126,62 złBanila Co Romantic Blush
róż do policzków, nr 01 Dear Bunny 3,7 g
67,99 zł
100 g = 1837,57 złiok by Beter
dwustronny grzebień do podszerstka, dla psów i kotów 1 szt.
44,99 zł
1 szt. = 44,99 złEssence Disney The Little Mermaid
pędzel do blendowania cieni, nr 01 Sea The Possilibilities 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł4,9
Maybelline New York Lash Sensational Firework
tusz do rzęs, wydłużająco-podkręcający 10 ml
71,99 zł
100 ml = 719,90 zł5,0
Heveblue Salmon Caring Centella
krem do twarzy, nawilżająco-łagodzący, 100 ml
99,99 zł
100 ml = 99,99 zł4,6
Jan Niezbędny
ściereczki uniwersalne na rolce, kolorowe, wym. 25×30 cm 50 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,30 złEqqualberry Green Aid Aloe PDRN Calming
serum do twarzy, kojące 30 ml
89,99 zł
100 ml = 299,97 złCatrice Melt & Plump Juicy
błyszczyk do ust, wypełniający, nr 020 Hyp-nude-tized 1,8 g
19,99 zł
100 g = 1110,56 zł






















