Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO ONLINE
Nawilżający TIRTIR Waterism Glow Tint Bad Rosy, mini tint do ust, czerwonoróżowy, w przezroczystej tubce, widok z przodu.
TIRTIR Waterism Glow Tint
tint do ust, nr 19 Bad Rosy 1,8 g
36,99 zł
100 g = 2055,00 zł
TYLKO ONLINE
Krem do twarzy SALMON CARING CENTELLA CREAM w białej tubce, widok z przodu. Zawiera Salmon-PDRN 5,000ppm.
5,0
Heveblue Salmon Caring Centella
krem do twarzy, nawilżająco-łagodzący, 100 ml
99,99 zł
100 ml = 99,99 zł
Żółte opakowanie ściereczek uniwersalnych Jan Niezbędny 50 szt. na tle niebieskiej rolki z wzorem.
4,6
Jan Niezbędny
ściereczki uniwersalne na rolce, kolorowe, wym. 25×30 cm 50 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,30 zł
TYLKO ONLINE
Zielone serum Eqqualberry Aloe PDRN Calming, butelka z dropperem, widok z przodu, koi skórę wrażliwą.
Eqqualberry Green Aid Aloe PDRN Calming
serum do twarzy, kojące 30 ml
89,99 zł
100 ml = 299,97 zł
TYLKO ONLINE
Catrice Melt & Plump Juicy Lip Plumper 020 Hyp-nude-tized, różowo-nude błyszczyk w tubce, widok z przodu.
Catrice Melt & Plump Juicy
błyszczyk do ust, wypełniający, nr 020 Hyp-nude-tized 1,8 g
19,99 zł
100 g = 1110,56 zł
TYLKO ONLINE
Medi-Peel Power Aqua Cream H8, krem nawilżający w szklanym słoiku z niebieskimi kapsułkami i pudełku.
Medipeel Power Aqua
krem do twarzy, intensywnie nawilżający 50 ml
124,99 zł
100 ml = 249,98 zł
Szare skarpetki bawełniane SOXO, rozmiar 40-45, z wzorem czerwonego rowerzysty górskiego i białych szczytów.
4,8
Soxo Comfort
skarpetki męskie, bawełniane, Rowerzysta, Szare, rozm. 40-45; 1 para
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
TYLKO ONLINE
Pijmo odświeżająca sól do kąpieli z kawą, w okrągłym, brązowym słoiku z białą pokrywką, widok z przodu.
Piumo Coffee Vibes
sól do kąpieli, odświeżająca 350 g
22,99 zł
100 g = 6,57 zł
TYLKO ONLINE
Le Falcone Risala Autograph, ciemnoniebieski flakon perfum ze złotym korkiem, stoi przed dopasowanym pudełkiem.
Le Falconé Risala Autograph
woda perfumowana unisex 100 ml
119,99 zł
100 ml = 119,99 zł
TYLKO ONLINE
Pastel Baby Balmy Serum Gloss 39 Haunted, pionowy, hybrydowy błyszczyk-serum do ust, przezroczysta butelka, ciemny brąz.
Pastel Show By Pastel Baby
balsam do ust, nr 39 Haunted, 3,2 g
24,99 zł
100 g = 780,94 zł
Róż do policzków Catrice Soft Glam Baked Blush w okrągłym, beżowym opakowaniu, z widocznym brzoskwiniowym odcieniem.
Catrice Soft Glam
róż do policzków, wypiekany, rozświetlający, nr 010 On Cloud Pink 5,6 g
19,99 zł
100 g = 356,96 zł
Masażer wibracyjny HQ, biało-różowy, trójnożny, z zaokrąglonymi nóżkami, widok pod kątem, do ciała.
4,6
HQ
masażer do ciała, soniczny 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
TYLKO ONLINE
The Purest Solutions Hydrating Gentle Cleanser z kwasem hialuronowym, jasnoniebieska butelka z białą pompką.
The Purest Solutions Hydrating Gentle
żel do mycia twarzy, nawilżający 200 ml
49,99 zł
100 ml = 25,00 zł
Nowe, żółto-beżowe pudełko Schär Knäcke Hafer, chrupkie pieczywo bezglutenowe z owsem, z rzodkiewką. Widok z przodu.
4,9
Schär
pieczywo chrupkie z płatkami owsianymi, bezglutenowe 215 g
12,99 zł
100 g = 6,04 zł
TYLKO ONLINE
Lumene Blur Longwear Concealer w beżowej tubce, otwarty z białym aplikatorem, widoczny napis Full Coverage.
Lumene Blur
korektor do twarzy, długotrwały, Ultra Light 8,5 ml
69,99 zł
100 ml = 823,41 zł
Białe mydło Dove Moisturising Renewing Care w butelce z pompką, z różową piwonią i napisem Peony & Rose Scent.
4,8
Dove Renewing Care
mydło w płynie, do rąk, Peonia i Olejek Różany 250 ml
14,49 zł
100 ml = 5,80 zł
NIVEA Hyaluron Rose lip balm w biało-różowym opakowaniu blister, przód opakowania i część sztyftu widoczne.
4,8
NIVEA Hyaluron
balsam do ust, nawilżający, Rose 5,2 g
19,99 zł
100 g = 384,42 zł
Perfumy Lattafa Ajwad w złotej butelce z czarnym korkiem i pudełku, z kolorowym arabskim wzorem, widok z przodu.
4,5
Lattafa Ajwad
woda perfumowana unisex 60 ml
79,99 zł
100 ml = 133,32 zł
TYLKO ONLINE
HANSKIN ,pianka do mycia twarzy, przeciw zaskórnikom, oczyszczająca, z BHA,kompozycja-2
Hanskin
pianka do mycia twarzy, przeciw zaskórnikom, oczyszczająca, z BHA 120 ml
69,99 zł
100 ml = 58,33 zł
TYLKO ONLINE
Puder do włosów zwiększający objętość Zenz Pure No. 89, jasnobeżowe cylindryczne opakowanie, widok z przodu.
5,0
Zenz Pure No.89
puder do włosów, zwiększający objętość 10 g
99,99 zł
100 g = 999,90 zł
TYLKO ONLINE
Brązowa kredka Mua Brow Define, odcień Light Brown. Czarna obudowa pionowo, z widoczną szczoteczką.
5,0
MUA MakeUp Academy Brow Define
kredka do brwi, z temperówką, Light Brown 1,1 g
14,99 zł
100 g = 1362,73 zł
Bordowy krem UZDROVISCO GARDENIA na noc z kolagenem, na pudełku kwiat gardenii, widok pudełka i słoika.
5,0
Uzdrovisco Gardenia
krem do twarzy, kolagenowy, naprawczy, na noc 50 ml
64,99 zł
100 ml = 129,98 zł
TYLKO ONLINE
Frontalny widok tintu Muzigae Mansion Objet Liquid Pleasure 020 w przezroczystej tubce, matowe wykończenie.
Muzigae Mansion Objet Liquid
pomadka do ust, matowa, długotrwała, nr 020 Pleasure 6 ml
69,99 zł
100 ml = 1166,50 zł
Białe opakowanie Zdrowo Namieszane Bio Racuchy z mąką kokosową, front z pankejkami i borówkami.
4,7
Zdrowo Namieszane
mieszanka do przygotowania racuchów z mąką kokosową 210 g
13,49 zł
100 g = 6,42 zł
z1350

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Darmowy odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone