4,8
Dove Body Love Summer Revived
balsam do ciała z samoopalaczem, do średniej i ciemnej karnacji 200 ml
39,99 zł
100 ml = 20,00 zł4,9
Neboa Color Shield Blonde
odżywka do włosów blond, rozjaśnianych i z pasemkami, ochronna 100 ml
14,99 zł
100 ml = 14,99 zł4,7
Domol
krążek do WC, żelowy o zapachu Cytrusowym, zapas 75 ml
5,69 zł
100 ml = 7,59 złCena regularna:6,99 zł
Najniższa cena: 6,49 zł
4,6
Neboa Color Shield Brunette
szampon do włosów w odcieniach brązu, ochronny 100 ml
14,99 zł
100 ml = 14,99 zł4,8
ICE Professional Keep My Blonde
szampon do włosów farbowanych, tonowanych lub rozjaśnianych na chłodny blond 250 ml
28,99 zł
100 ml = 11,60 zł4,8
Garnier Color Naturals
krem do włosów, trwała, odżywcza koloryzacja, nr 6 Ciemny Blond 1 szt.
25,99 zł
1 szt. = 25,99 zł4,8
Garnier Fructis Fresh
szampon do włosów, przetłuszczających się, oczyszczający 400 ml
17,99 zł
100 ml = 4,50 zł4,8
Your Kaya Dermo Niedoskonałości
balsam do ciała, wygładzający 1 szt.
31,99 zł
1 szt. = 31,99 złNajniższa cena: 47,99 zł
4,7
For Your Beauty
opaska na oczy do spania, różne kolory 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 złNajniższa cena: 11,99 zł
4,6
AA LAAB Milky Waterfall Hydration
pianka do mycia twarzy, micelarna 150 ml
22,49 zł
100 ml = 14,99 złNajniższa cena: 34,99 zł
4,9
L'Oréal Paris Elseve Growth Booster
szampon do włosów przeciw wypadaniu, wzmacniający 200 ml
27,49 zł
100 ml = 13,75 złNajniższa cena: 39,99 zł
4,3
Bielenda Skin Perfection
podkład do twarzy, kryjąco-wygładzający, nr 01 Light 30 ml
22,49 zł
100 ml = 74,97 złNajniższa cena: 37,99 zł
4,8
Dermika Luxury Caviar
krem pod oczy i na powieki, kawiorowy, intensywnie regenerujący 18 ml
49,99 zł
100 ml = 277,72 zł4,9
OnlyBio Baby
płyn do kąpieli, hipoalergiczny, do skóry wrażliwej i alergicznej, z AZS, od 1. dnia życia, 500 ml
15,49 zł
100 ml = 3,10 złNajniższa cena: 17,99 zł























