Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
TYLKO ONLINE
Otwarta pomadka Revolution Star Blur Moonlit Rose, matowa z efektem shimmer. Widoczny aplikator typu łezka w odcieniu różowo-brązowym.
Revolution Star Blur
pomadka do ust, Moonlit Rose 3,5 ml
39,99 zł
100 ml = 1142,57 zł
TYLKO ONLINE
Nawilżający TIRTIR Mask Fit Aura Cushion 31N French Beige, otwarty srebrny kompakt z gąbeczką i podkładem.
TIRTIR Mask Fit Aura Cushion
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 31N French Beige 18 g
109,99 zł
100 g = 611,06 zł
Front of the light green packaging for Cerruti 1881 Homme Eau de Toilette, with large black "1881" text.
4,9
Cerruti 1881 Homme
woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
169,99 zł
100 ml = 169,99 zł
Nestle Yogolino Jagoda, niebieskie opakowanie z otwartym deserkiem mleczno-owocowym dla maluszków po 6. m-cu.
3,0
Nestlé Yogolino
deserek mleczno-owocowy, Jagoda, po 6. m-cu życia 4x100g
12,99 zł
100 g = 3,25 zł
Słoik 250 g miodu nektarowego wielokwiatowego, z beżową etykietą, czarną zakrętką, widok z przodu.
4,9
Pszczelarz Kozacki
miód wielokwiatowy 250 g
9,99 zł
100 g = 4,00 zł
Kubuś Baby Mus, przecier owocowo-warzywny w zielonej tubce. Z jabłkiem, truskawką i marchwią, dla dzieci po 6 miesiącu.
4,8
Kubuś Baby
mus owocowy, Jabłko, Truskawka, Marchewka, po 6. miesiącu życia 100 g
2,79 zł
100 g = 2,79 zł
TYLKO ONLINE
Muzigae Mansion Objet Water tint Pitch 008, różowy, matowy, tubka z aplikatorem, widok z boku.
Muzigae Mansion Objet Water
pomadka do ust, płynna, matowa, nawilżająca, nr 008 Pitch 5,8 ml
69,99 zł
100 ml = 1206,72 zł
DARMOWA DOSTAWA
L'Oréal Lumi Glotion 901 Fair Glow, jasnoróżowy rozświetlacz w tubce, naturalny blask, ujęcie z przodu.
4,8
L'Oréal Paris Lumi Glotion
rozświetlacz do twarzy i ciała, nr 901 Fair Glow 40 ml
71,99 zł
100 ml = 179,98 zł
TYLKO ONLINE
K-SECRET SEOUL 1988 SUN, off-white tuba z filtrem UV SPF50+ PINE TREE + CERAMIDE, widok z przodu.
K-Secret Seoul 1988
krem do twarzy, przeciwsłoneczny, SPF 50+ PA++++ 50 ml
72,99 zł
100 ml = 145,98 zł
DARMOWA DOSTAWA
Otwarta maskara L'Oréal False Lash wydłużająco-pogrubiająca, srebrna butelka, czarny aplikator z silikonową szczoteczką.
5,0
L'Oréal Paris False Lash
tusz do rzęs 8,9 ml
75,99 zł
100 ml = 853,82 zł
Czarne sportowe stopki męskie Wola z etykietą Be Active, rozmiar 39/41, widok z przodu.
4,9
Wola Be Active Colour
stopki męskie, sportowe, Czarne, rozm. 39-41; 1 para
11,99 zł
1 szt. = 11,99 zł
TYLKO ONLINE
MAC Skinfinish Lightstruck płynny rozświetlacz w brzoskwiniowo-złotej butelce i czarnym pudełku, widok z przodu.
MAC Skinfinish Lightstruck
rozświetlacz do twarzy, w płynie, Cherry Chrome 15 ml
149,99 zł
100 ml = 999,93 zł
Różowe opakowanie Amos 4D Fruit Gummy Strawberry Burst, z dużą truskawką 3D, sokiem wypełnione żelki.
4,4
Amos 4D Gummy
żelki Truskawkowe 65 g
6,99 zł
100 g = 10,75 zł
TYLKO ONLINE
Paleta cieni Pastel So In Love z 6 kolorami: brązy, beże, szmaragd i złoto. Matowe i błyszczące wykończenie.
Pastel So In Love
paleta cieni do powiek, nr 204; 7 g
26,99 zł
100 g = 385,57 zł
Tusz L'Oréal Paradise Big Deal Waterproof, turkusowa tubka, wyciągnięta czarna silikonowa szczoteczka.
4,0
L'Oréal Paris Paradise Big Deal
tusz do rzęs, wodoodporny 9,9 ml
84,99 zł
100 ml = 858,48 zł
TYLKO ONLINE
Zbliżenie nawilżający podkład TIRTIR Mask Fit Aura Cushion 24W Soft Beige, otwarty srebrny kompakt i gąbka.
TIRTIR Mask Fit Aura Cushion
podkład do twarzy, rozświetlający, nr 24W Soft Beige 18 g
109,99 zł
100 g = 611,06 zł
TYLKO ONLINE
Lumene Blur Longwear Concealer w beżowej tubce, otwarty z białym aplikatorem, widoczny napis Full Coverage.
Lumene Blur
korektor do twarzy, długotrwały, Ultra Light 8,5 ml
69,99 zł
100 ml = 823,41 zł
Fioletowa torebka Fruittella Berries & Cherry z wegańskimi, owocowymi cukierkami, widok z przodu.
5,0
Fruit-tella
cukierki, Truskawka, Malina, Jeżyna, Wiśnia 135 g
11,49 zł
100 g = 8,51 zł
Czarna, automatyczna kredka Maybelline Lasting Drama, stojąca, obok otwarta skuwka, widoczny napis.
4,5
Maybelline New York Lasting Drama by Eyestudio
kredka do oczu, nr 10, Black Out Drama 4,5 g
31,99 zł
100 g = 710,89 zł
TYLKO ONLINE
Różowy zestaw GLOV: sercowata siateczka, rękawica Scrubex i 3 puszyste płatki do demakijażu.
Glov Velvet Lips & Ever Clean Skin
zestaw do pielęgnacji ust i twarzy, rękawica do peelingu ust + 3 płatki do demakijażu 1 szt.
59,99 zł
1 szt. = 59,99 zł
Forever Young Kombucha Hibiskus w szklanej butelce z różowo-czerwonym płynem, żółta etykieta. Obok kwiat hibiskusa, widok z przodu.
4,5
Forever Young Kombucha
napój na bazie fermentowanej herbaty, Hibiskus 750 ml
19,99 zł
100 ml = 2,67 zł
TYLKO ONLINE
Żółta wentylowana szczotka Ovia Hair Brush z włosiem dzika, częściowo wysunięta z żółtego pudełka, widok z przodu.
5,0
Sister Young Ovia
szczotka do włosów z włosiem dzika i wentylacją, Żółta 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
TYLKO ONLINE
Biała saszetka suplementu dla psów Zdrovaśki Na trawienie, z wesołym buldogiem, opis: bez zbóż, tłoczone na zimno.
Zdrovaśki
karma uzupełniająca dla psów od 3. miesiąca życia, suplement poprawiający trawienie 110 g
49,99 zł
100 g = 45,45 zł
TYLKO ONLINE
Kaja Beauty Bento Trio Mauve Bouquet, trzy okrągłe cienie: róż, fiolet i brąz, błyszczące i matowe, w stosie.
Kaja Beauty Bento
cienie do powiek, nr 17 Mauve Bouquet 2,7 g
94,99 zł
100 g = 3518,15 zł
z1351

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Darmowy odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone