Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Trzy złote gumki MINI BALL Ewa Schmitt z dużymi, błyszczącymi kulkami, na białej karcie produktowej, widok z przodu.
5,0
Ewa Schmitt
gumki do włosów, Mini Ball, Złote 3 szt.
7,99 zł
1 szt. = 2,66 zł
TYLKO ONLINE
Lumene CC 2 Medium korektor w beżowej tubce z różowym aplikatorem obok, widok z przodu. Nawilża i rozjaśnia.
Lumene CC All-Over
korektor do twarzy, z kwasem hialuronowym, nr 2 Medium 8,5 ml
79,99 zł
100 ml = 941,06 zł
TYLKO ONLINE
Beżowa saszetka Intenson Kreatyna 4g o smaku mango-marakuja, suplement diety, widok z przodu.
Intenson
saszetka, Kreatyna, smak Mango i Marakuja, suplement diety 4 g
2,99 zł
100 g = 74,75 zł
TYLKO ONLINE
Biała butelka Schwarzkopf Professional Stain Remover Fluid do oczyszczania skóry, czarna nakrętka, widok z przodu.
Schwarzkopf Professional Stain Remover
płyn do skóry głowy, oczyszczający 250 ml
64,99 zł
100 ml = 26,00 zł
Czarna powiększająca konturówka Catrice Plumping Lip Liner w kolorze nude z temperówką, satynowy mat.
5,0
Catrice Plumping
konturówka do ust, nr 010 Understated Chic 0,35 g
11,49 zł
100 g = 3282,86 zł
TYLKO ONLINE
Collistar brokatowy cień do powiek Burgundy Frost, mieniący się fioletowo-różowy, w otwartym jasnoróżowym opakowaniu z aplikatorem.
Collistar Impeccable
cień do powiek, nr 310 Burgundy Frost 2 g
76,99 zł
100 g = 3849,50 zł
TYLKO ONLINE
Kaja Jelly Charm Fig Soda, matowy róż/pomadka 2w1 w bordowej butelce z logo i różowym breloczkiem serca.
Kaja Jelly Charm
pomadka do ust i róż do policzków, 2w1, nr 04 Fig Soda 5 g
91,99 zł
100 g = 1839,80 zł
Krem kakaowy z malinami Foods by Ann, szklany słoik z czarną nakrętką. Etykieta z logo Vegan, widok z przodu.
5,0
Foods by Ann
krem kakaowy z liofilizowanymi malinami 200 g
22,99 zł
100 g = 11,50 zł
TYLKO ONLINE
WOOM CARBON+ czarna wybielająca pasta węglowa w tubce i pudełku, z białymi napisami, widok z przodu.
Woom Carbon+
pasta do zębów, wybielająca 75 ml
27,99 zł
100 ml = 37,32 zł
TYLKO ONLINE
Rom&nd Glasting Water Tint 02 Red Drop: czerwony, nawilżający tint do ust z aplikatorem i błyszczącą smugą.
Rom&nd Glasting Water Tint
tint do ust, nr 02 Red Drop 4 g
59,99 zł
100 g = 1499,75 zł
TYLKO ONLINE
d'Alba Balancing Vegan Toner, kojący tonik z białymi truflami w zielonej butelce ze złotą zakrętką, widok z przodu.
D'Alba Piedmont Balancing Vegan
tonik do twarzy, równoważący, kojący 150 ml
129,99 zł
100 ml = 86,66 zł
TYLKO ONLINE
Otwarty brązowy bronzer Lumene Natural Glow Arctic Summer z półmatowym wykończeniem i wzorzystym wieczkiem, widok z góry.
Lumene Natural Glow
bronzer do twarzy, z kwasem hialuronowym, nr 1 Arctic Summer 10 g
84,99 zł
100 g = 849,90 zł
Szary karton Oatly! Barista Edition 500ml, napój owsiany do spieniania kawy, z logo filiżanki. Widok z przodu.
5,0
Oatly
napój owsiany dla baristów, z dodatkiem witamin i minerałów 500 ml
7,99 zł
100 ml = 1,60 zł
Czarne, długie męskie skarpetki z brązowym wzorem ziaren kawy, z brązowymi piętami i palcami, widok z przodu.
5,0
Soxo
skarpetki męskie, Kawa w kubku, rozm. 40-45; 1 para
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
TYLKO ONLINE
Otwarty błyszczyk Trouble Maker Shimmie Gloss Clear, aplikator z brokatem wystaje z przezroczystej tubki.
5,0
Trouble Maker Shimmie Gloss
błyszczyk do ust, Sure Thing Clear 3 ml
24,99 zł
100 ml = 833,00 zł
Żółta pianka got2b UN-GLUED do usuwania stylizacji, wegańska, z gliceryną i pantenolem, widok z przodu.
4,3
Got2b Unglued
pianka do usuwania stylizacji 150 ml
31,99 zł
100 ml = 21,33 zł
MEGA!
Finish Powerball Ultimate, 73 kapsułki do zmywarki, 3X moc czyszczenia, w ciemnej torbie, widok z przodu.
Finish Ultimate
kapsułki do zmywarki, Fresh 73 szt.
69,99 zł
1 szt. = 0,96 zł
Najniższa cena: 99,99 zł
TYLKO ONLINE
Zimaya Wujood 1979 Eau de Parfum: matowa butelka w odcieniach zieleni i złota, obok ozdobne pudełko, ujęcie pod kątem.
Zimaya Wujood
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
84,99 zł
100 ml = 84,99 zł
Benjamíssimo STRAWBERRY QUINOA POP czekolada. Różowe opakowanie, biała, plant-based, organiczna, fair cacao.
4,0
Benjamissimo
czekolada kakaowa z truskawką i ekspandowaną quinoa, bezglutenowa, Bio 60 g
11,49 zł
100 g = 19,15 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
Maybelline New York Express Brow Ultra Slim, pionowy widok. Czarna kredka z lawendową etykietą, szczoteczka u góry.
5,0
Maybelline New York Express Brow Ultra Slim
kredka do brwi, automatyczna, nr 02 Soft Brown 9 g
35,99 zł
100 g = 399,89 zł
TYLKO ONLINE
Jasnozielona saszetka mydła Carbon Theory Superfood Facial Cleansing Bar z ogórkiem, jarmużem, szpinakiem, widok z przodu.
Carbon Theory LABS Supafood
mydło w kostce do twarzy, Ekstrakt z Ogórka, Jarmużu i Szpinaku 100 g
33,99 zł
100 g = 33,99 zł
Women'secret Intimate Daydream woda perfumowana 30ml, miętowe pudełko i butelka z białym korkiem, widok z przodu.
5,0
Women'Secret Intimate Daydream
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
49,99 zł
100 ml = 166,63 zł
Najniższa cena: 69,99 zł
TYLKO ONLINE
Białe mydło do rąk handy lab MOOD & TOUCH z pompką, 98% składników naturalnych, widok z przodu.
handy lab.
mydło w płynie do rąk, naturalne, Patchouli Mood 250 ml
19,99 zł
100 ml = 8,00 zł
TYLKO ONLINE
Czarne opakowanie LaQ Peeling Cukrowy ujędrniająco-antycellulitowy, niebieska etykieta z napisem body wash & scrub.
LaQ
peeling do ciała, myjący, cukrowy, Piwonia i Zielona Kawa 220 g
29,99 zł
100 g = 13,63 zł
z1358

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone