4,8
Garnier Color Naturals
krem do włosów, trwała, odżywcza koloryzacja, nr 1.10 Szafir Północny 1 szt.
25,99 zł
1 szt. = 25,99 zł2,0
Muzigae Mansion Objet Liquid
pomadka do ust, matowa, długotrwała, nr 025 Whisper 6 ml
69,99 zł
100 ml = 1166,50 zł4,8
Maybelline New York Express Brow Ultra Slim
kredka do brwi, automatyczna, nr 07 Black 9 g
35,99 zł
100 g = 399,89 zł4,7
Jan Niezbędny
ściereczki uniwersalne na rolce, kolorowe, wym. 25×30 cm 50 szt.
14,99 zł
1 szt. = 0,30 zł5,0
NYX Professional Makeup The Simpsons
róż do policzków, w płynie, Lavender Sass 8 ml
51,99 zł
100 ml = 649,88 złMedipeel Peptide 9 Volume Bio Tox Pro
serum do twarzy, odmładzające 100 ml
129,99 zł
100 ml = 129,99 zł4,6
Max Factor Colour Elixir
pomadka do ust, nawilżająca, nr 015 Nude Rose 4 g
53,99 zł
100 g = 1349,75 złMAC Skinfinish Lightstruck
rozświetlacz do twarzy, w płynie, Space Slippers 15 ml
149,99 zł
100 ml = 999,93 zł4,7
Yoskine Geisha Mask Saisei
maska w płachcie, nawilżająco-wygładzająca 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł5,0
HiPP BIO od pokoleń Przysmak na dobranoc
deserek w słoiczku, Kaszka manna z mlekiem, po 4. m-cu życia 190 g
6,59 zł
100 g = 3,47 złHolika Holika Jelly Dough
róż do policzków, nr 02 Grapefruit Jelly 4,2 g
59,99 zł
100 g = 1428,33 zł4,7
Luksja Aroma Senses Purely Energizing
mydło w płynie, Cytrusowe, zapas 900 ml
10,99 zł
100 ml = 1,22 złPupa Milano Petalips
pomadka do ust, nr 007 Delicate Lily 3,5 g
89,99 zł
100 g = 2571,14 zł






















