Arganicare Aloe Vera
odżywka do włosów suchych i matowych, z Aloesem 400 ml
54,99 zł
100 ml = 13,75 zł4,8
Bourjois Healthy Mix
korektor do twarzy i pod oczy, nr 51 Light Vanilia 6 ml
48,99 zł
100 ml = 816,50 złHhuumm Zen Relax
mgiełka do poduszki, Zielona Herbata, Mięta, Eukaliptus 50 ml
39,99 zł
100 ml = 79,98 złe.l.f. Fine as Fleck
topper-cień do powiek, błyszczący, It's Glit 2 g
35,99 zł
100 g = 1799,50 złHi Hybrid
lakier do paznokci, #136 Peachy Tulle Glow. 5 ml
16,49 zł
100 ml = 329,80 złNajniższa cena: 24,99 zł
4,4
Eveline Cosmetics Sensitiv Epil
krem do depilacji twarzy, ciała i bikini 125 ml
12,99 zł
100 ml = 10,39 złe.l.f. Fine as Fleck
topper-cień do powiek, błyszczący, Tan-Talize 2 g
35,99 zł
100 g = 1799,50 zł






















