Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Rimmel Scandal’eyes Exaggerate eyeliner 006 Taupe, automatyczna kredka z odkrytą końcówką i zdjętą skuwką.
4,9
Rimmel Scandal’Eyes Exaggerate Eye Definer
kredka do oczu, wodoodporna, automatyczna, nr 006 Taupe 0,35 g
27,99 zł
100 g = 7997,14 zł
TYLKO ONLINE
Beżowy korektor w płynie Pastel Liquid Concealer Pro Fashion, otwarty z aplikatorem.
Pastel Pro Fashion
korektor do twarzy, w płynie, nr 103; 7 ml
19,99 zł
100 ml = 285,57 zł
TYLKO ONLINE
Żel do brwi IsaDora The Brow Fix 53 Medium Brown w czarnej tubce z otwartą szczoteczką, widok z przodu.
IsaDora Brow Fix
żel do brwi, nr 53 Medium Brown 3,5 ml
49,99 zł
100 ml = 1428,29 zł
TYLKO ONLINE
Żółta puszka karmy Dobry Pies Czysty Indyk + kolagen z wizerunkiem czarnego psa, widok z przodu.
Dobry Pies
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, Czysty Indyk + Kolagen 400 g
14,99 zł
100 g = 3,75 zł
Humana Milk Minis bananowy deserek jogurtowy 4x100g, białe pudełko z rysunkiem krowy i plasterkami banana.
5,0
Humana Milk Minis
deserek jogurtowy o smaku bananowym, po 6. m-cu życia 4 x 100 g
12,49 zł
100 g = 3,12 zł
Biało-niebieskie opakowanie soczewek kontaktowych Bausch & Lomb SoftLens, 6 sztuk, moc -2.25, widok z przodu.
5,0
SofLens 59
soczewki kontaktowe do noszenia w trybie dziennym, moc: -2,25 6 szt.
63,99 zł
1 szt. = 10,67 zł
TYLKO ONLINE
MAC Skinfinish Lightstruck, płynny rozświetlacz w białej butelce i czarnym pudełku, stojące obok siebie.
MAC Skinfinish Lightstruck
rozświetlacz do twarzy, w płynie, Lilac Haze 15 ml
149,99 zł
100 ml = 999,93 zł
TYLKO ONLINE
Błękitny peeling Arencia Cloud Body & Scalp Scrub w słoiczku 260g, widok od góry na jego puszystą konsystencję.
Arencia Fresh
peeling do ciała i skóry głowy, French Mint & Lily 260 g
78,99 zł
100 g = 30,38 zł
TYLKO ONLINE
Czarny eyeliner Pastel Profashion w płynie z aplikatorem, widok butelki zamkniętej i otwartej.
Pastel Pro Fashion
eyeliner w płynie, Czarny 4,6 ml
19,99 zł
100 ml = 434,57 zł
Rimmel Super Gel, żelu lakier do paznokci 030 Wild Gal, butelka obok czarnego pędzelka "Step 1".
4,5
Rimmel Super Gel
lakier do paznokci, nr 030 Wild Gal 12 ml
23,99 zł
100 ml = 199,92 zł
Perfecta Bubble Tea balsam do ciała, różowa butelka z wiśniami, smak Wild Cherry + Matcha Tea, widok z przodu.
4,5
Perfecta Bubble Tea
balsam do ciała, nawilżający, Wild Cherry + Matcha Tea 400 ml
26,99 zł
100 ml = 6,75 zł
TYLKO ONLINE
Czerwony błyszczyk-serum Pastel Baby Balmy Serum Gloss w przezroczystej butelce z srebrną nakrętką, widok z przodu.
Pastel Show By Pastel Baby
balsam do ust, nr 37 Red Flag, 3,2 g
24,99 zł
100 g = 780,94 zł
TYLKO ONLINE
Nawilżający korektor e.l.f. Camo, Deep Caramel, satynowe wykończenie. Brązowa butelka z aplikatorem, widok z przodu.
e.l.f. Camo Hydrating
korektor do twarzy, nawilżający, Deep Caramel 6 ml
39,99 zł
100 ml = 666,50 zł
TYLKO ONLINE
Isntree Green Tea Fresh Toner 200ml, brązowa butelka z białą nakrętką, złota etykieta, widok z przodu. Do cery tłustej.
Isntree Green Tea
tonik do twarzy, odświeżający 200 ml
79,99 zł
100 ml = 40,00 zł
Opakowanie foliowych torebek śniadaniowych viGO! 30 sztuk, 20x20 cm, z widocznym sandwiczem, ułożone pod kątem.
5,0
viGO!
woreczki śniadaniowe, rozm. 20x30 cm 30 szt.
8,49 zł
1 szt. = 0,28 zł
TYLKO ONLINE
REVOLUTION SKIN SILK GLOW TINT, rozświetlający podkład w sztyfcie, w jasnym beżu, z otwartą zakrętką.
Revolution Skin Silk Glow Tint
podkład do twarzy, Fair 8 g
56,99 zł
100 g = 712,38 zł
Białe pudełko Sylimaryna Strong, suplement diety na ochronę wątroby, z zielonym napisem i purpurowym kwiatem ostropestu.
4,9
Starpharma Sylimaryna Strong
tabletki, ochrona wątroby, suplement diety 60 szt.
15,99 zł
1 szt. = 0,27 zł
UGREEN 65W GaN robot ładowarka w kształcie robota, ciemnoszara, z wyświetlaczem, obok czarnego opakowania.
5,0
Ugreen
ładowarka sieciowa z trzema portami, 2x USB-C i 1x USB-A, 65W 1 szt.
139,99 zł
1 szt. = 139,99 zł
Holika Holika Pure Essence Mask Sheet Charcoal w szarej saszetce z grafiką węgla, widok z przodu.
5,0
Holika Holika Pure Essence
maska w płachcie, oczyszczająca, Charcoal 23 ml
11,99 zł
100 ml = 52,13 zł
TYLKO ONLINE
Sattva Organic Body Oil w brązowym pudełku, z ilustracją pomarańczy, kawy i jałowca. Widok z przodu.
5,0
Sattva Ayurveda
olejek do ciała, organiczny, nawilżająco-złuszczający 100 ml
69,99 zł
100 ml = 69,99 zł
TYLKO ONLINE
Amaran Kings & Queens Phenomena woda perfumowana, biała butelka ze złotą, wypukłą głową kobiety, widok przód-bok.
Amaran Kings & Queens Phenomena
woda perfumowana, unisex 100 ml
79,99 zł
100 ml = 79,99 zł
TYLKO ONLINE
Schwarzkopf GLAMOUR WAVE płyn do trwałej nr 0, biała butelka z niebieską etykietą, widok z przodu.
Schwarzkopf Professional Natural Styling Hydrowave
płyn do trwałej ondulacji, nr 0 80 ml
39,99 zł
100 ml = 49,99 zł
Białe pudełko Bausch + Lomb Softlens daily disposable 30 soczewek, niebieski wodny wzór, widok z przodu.
4,5
SofLens Daily Disposable
soczewki kontaktowe jednorazowe, dzienne, moc: -1,00 30 szt.
74,99 zł
1 szt. = 2,50 zł
TYLKO ONLINE
Czarny tusz Estée Lauder Turbo Lash pogrubiająco-wydłużający, otwarte opakowanie z pędzelkiem obok.
Estée Lauder Turbo Lash
tusz do rzęs, nr 01 Kohl Noir 8 ml
159,99 zł
100 ml = 1999,88 zł
z1354

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone