Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Beżowa paczka Drapichrupsy BIO o smaku orzechowym, bez glutenu, z rysunkowym orzeszkiem. Widok z przodu.
5,0
Naura Drapi Chrupsy
chrupki kukurydziane o smaku Orzechowym, Bio 50 g
4,99 zł
100 g = 9,98 zł
Kwadratowa świeca sojowa Orris Sage w matowym, szarym szklanym słoju z brązową drewnianą pokrywką, widok z przodu.
4,8
Aroma Home Soya Series
świeca sojowa, zapachowa, Orris Sage 155 g
51,99 zł
100 g = 33,54 zł
Męskie perfumy Bruno Banani bb Energy: turkusowa butelka z prążkami, fioletowy korek, obok holograficzne opakowanie 50ml.
5,0
Bruno Banani bb Energy
woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
144,99 zł
100 ml = 289,98 zł
Słoiczek BoboVita: zupa kalafiorowa z żółtkiem i ziemniaczkami. Zielona etykieta, grafika warzyw i jajka. Od 12 miesięcy.
5,0
BoboVita
danie w słoiczku, Zupa Kalafiorowa z Żółtkiem i Ziemniaczkami, po 12. miesiącu 250 g
6,29 zł
100 g = 2,52 zł
TYLKO ONLINE
IsaDora The Brow Fix Tinted Eyebrow Gel w czarnej tubce z brązowym dołem, obok szczoteczka.
IsaDora Brow Fix
żel do brwi, nr 52 Light Brown 3,5 ml
49,99 zł
100 ml = 1428,29 zł
TYLKO ONLINE
Indola Repair Conditioner w białej butelce 1000 ml, widok z przodu, zielony napis, informacja "Vegan Formula".
Indola Repair
odżywka do włosów zniszczonych, regenerująca 1 000 ml
199,99 zł
100 ml = 20,00 zł
TYLKO ONLINE
Czarny tusz Collistar Infinito Mascara Extra Nero z innowacyjną silikonową szczoteczką Sky-Lift, widok z boku.
Collistar Infinito
tusz do rzęs, Extra Nero, wkład uzupełniający 7,5 ml
72,99 zł
100 ml = 973,20 zł
TYLKO ONLINE
Paleta I’m Meme I’m Afternoon Tea Blusher Palette Fruit Flavor z trzema różami: brzoskwiniowym, berry i śliwkowym. Widok z góry.
I'm Meme Afternoon Tea
paleta różów, Fruit Flavor 11,4 g
75,99 zł
100 g = 666,58 zł
L'Oréal Paris Infaillible Matte Resistance, matowa pomadka w płynie nude, otwarta butelka z aplikatorem.
4,9
L'Oréal Paris Infaillible Matte Resistance
pomadka do ust, w płynie, nr 105 Breakfast In Red 5 ml
81,99 zł
100 ml = 1639,80 zł
Błyszczyk NYX Butter Gloss, odcień bordowy, pionowy widok z przodu, z widocznym logo NYX.
4,0
NYX Professional Makeup Butter Gloss
błyszczyk do ust, nr 22 Devil's Food Cake 8 ml
35,99 zł
100 ml = 449,88 zł
Zestaw sześciu szklanych probówek z Legalnymi Ziółkami, ręcznie mieszanymi, w brązowym kartonowym pudełku.
Legalne Ziółka
zestaw szklanych probówek z herbatami 1 szt.
59,99 zł
1 szt. = 59,99 zł
Najniższa cena: 74,99 zł
TYLKO ONLINE
Bursztynowa butelka szamponu Groomen Fire dla mężczyzn z ozdobną, czerwoną etykietą i czarną nakrętką, widok z przodu.
Groomen Fire
szampon do włosów, dla mężczyzn 300 ml
38,99 zł
100 ml = 13,00 zł
TYLKO ONLINE
Biała butelka płynu Schwarzkopf Natural Styling Hydrowave Classic 1 do trwałej ondulacji, z niebieskim detalem, widok z przodu.
Schwarzkopf Professional Natural Styling Hydrowave
płyn do trwałej ondulacji, nr 1 1 000 ml
99,99 zł
100 ml = 10,00 zł
Magnetyczny lakier hybrydowy Semilac Lilac Gloss w czarnej butelce, na fioletowym tle z efektem metalicznym.
4,3
Semilac
lakier hybrydowy, nr 664 Lilac Gloss 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
TYLKO ONLINE
Otwarty, okrągły cień Collistar Blu Mediterraneo Satin, intensywny niebieski, z aplikatorem i logo C.
Collistar Impeccable
cień do powiek, nr 240 Blu Mediterraneo Satin 2 g
76,99 zł
100 g = 3849,50 zł
Bielenda Supremelab Hydro Plumping Essence, nawilżająca esencja ze śluzem ślimaka, biała butelka z niebieską etykietą, widok z przodu.
4,9
Bielenda Professional SupremeLab Hydra Glow
esencja do twarzy, nawilżająco-tonizujący 200 ml
61,99 zł
100 ml = 31,00 zł
TYLKO ONLINE
Róż w płynie Revolution Superdewy Blush Burst Watermelon Pop, butelka i aplikator z koralowym odcieniem.
Revolution Superdewy
róż do policzków, w płynie, Watermelon Pop 4,2 ml
39,99 zł
100 ml = 952,14 zł
TYLKO ONLINE
NYX Beetlejuice makeup sponge set: red 'Hello Bob' case & green zombie-face sponge, with the full box.
NYX Professional Makeup Beetlejuice
gąbka do makijażu + etui 1 szt.
89,99 zł
1 szt. = 89,99 zł
TYLKO ONLINE
Veoli Botanica Foam Of Passion, ciemnoróżowa pianka do mycia twarzy w butelce z pompką i pudełku, widok z przodu.
Veoli Botanica Foam Of Passion
pianka do twarzy, rozświetlająca 150 ml
78,99 zł
100 ml = 52,66 zł
Semilac Remover w białej butelce 500ml z czarną zakrętką, widok z przodu. Do usuwania lakieru hybrydowego.
5,0
Semilac Remover
zmywacz do lakieru hybrydowego 500 ml
29,99 zł
100 ml = 6,00 zł
TYLKO ONLINE
Otwarty, okrągły kompakt Revolution Reloaded Peach Bliss z matowym, prasowanym różem o brzoskwiniowym odcieniu i falistej fakturze.
4,8
Revolution Reloaded
róż do policzków, Peach Bliss 7,5 g
33,99 zł
100 g = 453,20 zł
TYLKO ONLINE
Arkemusa FitoKERATIN Rewitalizująca Maska w Sprayu do włosów zniszczonych, zielona butelka, widok z przodu.
Green Arkemusa Milano fitoKeratin
maska do włosów zniszczonych, w sprayu, rewitalizująca, bez spłukiwania 150 ml
38,99 zł
100 ml = 25,99 zł
TYLKO ONLINE
I’m Meme Silhouette Water Blur Tint Urban Terracotta, otwarty, z aplikatorem i napisem LIP SILHOUETTE.
I'm Meme Lip Silhouette Water Blur
tint do ust, Urban Terracotta 4 g
69,99 zł
100 g = 1749,75 zł
Bruno Banani Sunset Blossom Eau de Toilette, żółta butelka z logo bb, pudełko z jaśminem i wanilią w tle.
4,8
Bruno Banani Sunset Blossom
woda toaletowa dla kobiet 30 ml
99,99 zł
100 ml = 333,30 zł
z1354

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone