Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Błyszczyk L'Oréal Brilliant Signature Plump-In-Gloss, różowy, mieniący się, w szklanej butelce, widok z przodu.
4,9
L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump-In-Gloss
błyszczyk do ust, nr 412 I Heighten 7 ml
61,99 zł
100 ml = 885,57 zł
TYLKO ONLINE
Brązowy błyszczyk MAC Lipglass w przezroczystej tubce obok białego kartonika z brązową górą, widok z przodu.
MAC Lipglass Air
błyszczyk do ust, Aesthetic 5 ml
109,99 zł
100 ml = 2199,80 zł
MEGA!
NEELY pH Balancing Toner, jasnobeżowy płyn w prostokątnej butelce z białą nakrętką, widok z przodu.
Needly pH Balancing
tonik do twarzy, wyrównujący pH skóry 145 ml
82,99 zł
100 ml = 57,23 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
Czerwona pomadka L'Oréal Paris w złotym opakowaniu z wysuniętym sztyftem, obok leży skuwka z logo R.
5,0
L'Oréal Paris Color Riche Satin
pomadka do ust, nr 1980 L'Ambre 4,8 g
64,99 zł
100 g = 1353,96 zł
TYLKO ONLINE
Lumene Luminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss w różowej butelce z aplikatorem i złotą zakrętką, widok z przodu.
Lumene Luminous Shine
błyszczyk do ust, z kwasem hialuronowym, rozświetlająco-nawilżający, nr 3 Glossy Clear 5 ml
54,99 zł
100 ml = 1099,80 zł
Woda perfumowana Adidas Vibes Smooth Pace, butelka i pudełko z błękitnym gradientem. Widok z przodu.
5,0
Adidas Vibes Smooth Pace
woda perfumowana unisex 50 ml
94,99 zł
100 ml = 189,98 zł
Akrylożel Neess Baby Pink (pudrowy róż) w czarnym słoiczku z różową etykietą, widok z przodu.
4,8
Neess
akrylożel do przedłużania paznokci, budujący, Baby Pink 15 ml
42,99 zł
100 ml = 286,60 zł
Czarna, błyszcząca klamra do włosów o dekoracyjnym, krętym kształcie, na różowo-białym opakowaniu produktu.
4,6
Ewa Schmitt Boutique
klamra do włosów, Power of Elegance, czarna 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Fioletowe pudełko Jelly Bean Factory Gourmet Jelly Beans, z kolorowymi fasolkami i napisem 36 HUGE FLAVOURS, widok z przodu.
4,6
The Jelly Bean Factory
mieszanka słodyczy 225 g
19,99 zł
100 g = 8,88 zł
Biała butelka Semilac Caring Remover, zmywacz do paznokci bezacetonowy, truskawkowy zapach, 125ml, widok z przodu.
3,0
Semilac
zmywacz do paznokci, bezacetonowy 125 ml
25,99 zł
100 ml = 20,79 zł
TYLKO ONLINE
HHUUMM Organiczny Hydrolat Lawendowy BIO Krok 3, fioletowe opakowanie 100ml, widok z przodu.
Hhuumm
hydrolat lawendowy Bio, krok 3 100 ml
49,99 zł
100 ml = 49,99 zł
Białe opakowanie smoczków antykolkowych Canpol Babies Natural-Shape 12m+, dwustrefowe, widok z przodu pod kątem.
5,0
Canpol babies Natural Shape
smoczek do butelki, antykolkowy, dwustrefowy, 12m+ 2 szt.
19,99 zł
1 szt. = 10,00 zł
Sok jabłkowy Wiatrowy Sad z białą porzeczką w szklanej butelce, widok z przodu, z zielonym logo.
Wiatrowy Sad
sok jabłkowy z białą porzeczką 300 ml
4,99 zł
100 ml = 1,66 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO ONLINE
Naklejki hybrydowe Ohora Rose Moon: różowe, z brokatowym półksiężycem, gładkie i z drobnymi złotymi kropkami.
Ohora
hybryda w naklejkach, Rose Moon 30 szt.
69,99 zł
1 szt. = 2,33 zł
Niebieska kredka do oczu Rimmel Scandal'eyes Exaggerate 004 Cobalt Blue z otwartą skuwką obok.
4,9
Rimmel Scandal’Eyes Exaggerate Eye Definer
kredka do oczu, wodoodporna, automatyczna, nr 004 Cobalt Blue 0,35 g
27,99 zł
100 g = 7997,14 zł
TYLKO ONLINE
Pięć owalnych naklejek hybrydowych Ohora Blueberry Jam w pastelowym fiolecie, połyskujące wykończenie.
Ohora
hybryda w naklejkach, Blueberry Jam 30 szt.
59,99 zł
1 szt. = 2,00 zł
TYLKO ONLINE
Błyszczyk Revolution Pout Bomb Shimmer Gloss Berry Lustre, widok na zamkniętą tubkę i otwarty aplikator.
Revolution Pout Bomb Shimmer
błyszczyk do ust, Berry Lustre 4,5 ml
21,99 zł
100 ml = 488,67 zł
Bielenda Outdoor Challenge, serum-booster nawilżające dla mężczyzn, białe opakowanie, 93% nat. składników, front.
5,0
Bielenda Outdoor_Challenge Only For Men
serum-booster, nawilżająco-rewitalizujące 30 ml
29,99 zł
100 ml = 99,97 zł
Różowy lakier hybrydowy hi hybrid #373 Berry Sweet, w białej butelce z różową nakrętką, widok z przodu na różowym tle.
Hi Hybrid
lakier hybrydowy, #373 Berry Sweet 5 ml
16,49 zł
100 ml = 329,80 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
BoboVita przecier jabłko banan malina z kleikiem kukurydzianym w słoiczku, dla niemowląt po 6 m-cu.
4,9
BoboVita
deserek w słoiczku, kleik kukurydziany, Jabłko, Banany i Maliny, 6m+ 190 g
5,79 zł
100 g = 3,05 zł
Ciemna butelka oleju lnianego Alnatura Bio, z fioletowymi kwiatami lnu na etykiecie. Widok z przodu.
4,7
Alnatura
olej lniany, Bio 250 ml
10,99 zł
100 ml = 4,40 zł
Sir Adalbert's Mango Boom Fruit Tea, 20 saszetek, mango-banan. Kolorowe pudełko z żółtym słoniem, widok pod kątem.
4,8
Adalbert's Tea
herbata owocowa w saszetkach, Mango Boom 20x1,5g
13,99 zł
100 g = 46,63 zł
TYLKO ONLINE
HHUUMM Balsam do Demakijażu Krok 1, kremowa etykieta z czerwono-pomarańczowym nadrukiem, widok z przodu.
Hhuumm
balsam do demakijażu, krok 1 80 ml
59,99 zł
100 ml = 74,99 zł
TYLKO ONLINE
Widok z przodu: Białe opakowanie The Purest Solutions, krem SPF 50+, UVA/UVB, Blemish Defense, 50ml.
3,0
The Purest Solutions Blemish Defense
krem do twarzy z ochroną antyoksydacyjną, SPF 50+, Pa++++ 50 ml
53,99 zł
100 ml = 107,98 zł
z1354

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone