Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
FOREVER YOUNG KOMBUCHA Classic Black, fermentowana herbata, butelka z czerwoną etykietą, widok z przodu, zielone liście.
Forever Young Kombucha
napój na bazie fermentowanej herbaty, Classic Black 330 ml
8,29 zł
100 ml = 2,51 zł
Album klejony Marzenie, różowy, z kwiatowym wzorem róż i chryzantem na okładce i grzbiecie, widok z przodu.
4,6
Mes-Rota Marzenie
album klejony 10x15/200 1 szt.
22,99 zł
1 szt. = 22,99 zł
elf GLOW REVIVER LIP OIL PLUMPING w różowym opakowaniu, widok z przodu, z połyskującym różowym olejkiem.
4,3
e.l.f. Glow Reviver Plumping
olejek do ust, Piggy Bank 7,6 ml
45,99 zł
100 ml = 605,13 zł
Okładka teczki Montessori dla 3-latka. Dziewczynka z nożyczkami, napisy, rysunki zachęcające do nauki i zabawy.
5,0
Olesiejuk
Odkrywam z Montessori teczka 3 latka 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
MEXX Summer Daydream EDT męska 30ml. Orzeźwiający zapach w zielono-niebieskiej butelce i pasującym pudełku.
4,9
Mexx Summer Daydream
woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
94,99 zł
100 ml = 316,63 zł
Maybelline Lifter Stix, brzoskwiniowy, wielofunkcyjny sztyft do twarzy w przezroczystej tubce, widok z przodu.
4,6
Maybelline New York Lifter Stix
sztyft do konturowania twarzy, nr 20; 6 g
52,99 zł
100 g = 883,17 zł
TYLKO ONLINE
MUA MetamorpHosis olejek do ust i policzków Mermaid. Otwarte opakowanie, niebieski brokat i aplikator z różowym pędzelkiem.
MUA MakeUp Academy MetamorpHosis
olejek do ust i policzków, Mermaid 7 ml
18,99 zł
100 ml = 271,29 zł
TYLKO ONLINE
Real Techniques Solar Power Light Lift Concealer Brush w przezroczystym, pomarańczowo-czerwonym opakowaniu z widocznym bordowym pędzlem.
Real Techniques Solar Power Light Lift
pędzel do korektora 1 szt.
49,99 zł
1 szt. = 49,99 zł
Purella Superfoods Białko Konopne BIO Sylwetka, biała saszetka z zielonymi liśćmi konopi, przód.
5,0
Purella Superfoods Sylwetka
białko konopne, Bio 45 g
5,49 zł
100 g = 12,20 zł
Drewniana łyżka do butów z jasnego drewna, gładka, z brązową skórzaną pętlą do zawieszania, widok ukośny.
4,9
Cocciné
łyżka do butów, drewniana 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Błyszczyk L'Oréal Brilliant Signature Plump-In-Gloss, różowy, mieniący się, w szklanej butelce, widok z przodu.
4,9
L'Oréal Paris Brilliant Signature Plump-In-Gloss
błyszczyk do ust, nr 412 I Heighten 7 ml
61,99 zł
100 ml = 885,57 zł
Czerwony wypełniacz papierowy 30g w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu i z boku.
Happy Color
wypełniacz papierowy, 30g, Burgund 1 szt.
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
TYLKO ONLINE
Brązowy błyszczyk MAC Lipglass w przezroczystej tubce obok białego kartonika z brązową górą, widok z przodu.
MAC Lipglass Air
błyszczyk do ust, Aesthetic 5 ml
109,99 zł
100 ml = 2199,80 zł
MEGA!
NEELY pH Balancing Toner, jasnobeżowy płyn w prostokątnej butelce z białą nakrętką, widok z przodu.
Needly pH Balancing
tonik do twarzy, wyrównujący pH skóry 145 ml
82,99 zł
100 ml = 57,23 zł
Najniższa cena: 129,99 zł
TYLKO ONLINE
Lumene Luminous Shine Hydrating & Plumping Lip Gloss w różowej butelce z aplikatorem i złotą zakrętką, widok z przodu.
Lumene Luminous Shine
błyszczyk do ust, z kwasem hialuronowym, rozświetlająco-nawilżający, nr 3 Glossy Clear 5 ml
54,99 zł
100 ml = 1099,80 zł
Woda perfumowana Adidas Vibes Smooth Pace, butelka i pudełko z błękitnym gradientem. Widok z przodu.
5,0
Adidas Vibes Smooth Pace
woda perfumowana unisex 50 ml
94,99 zł
100 ml = 189,98 zł
Akrylożel Neess Baby Pink (pudrowy róż) w czarnym słoiczku z różową etykietą, widok z przodu.
4,8
Neess
akrylożel do przedłużania paznokci, budujący, Baby Pink 15 ml
42,99 zł
100 ml = 286,60 zł
Niebieska kredka do oczu Rimmel Scandal'eyes Exaggerate 004 Cobalt Blue z otwartą skuwką obok.
4,9
Rimmel Scandal’Eyes Exaggerate Eye Definer
kredka do oczu, wodoodporna, automatyczna, nr 004 Cobalt Blue 0,35 g
27,99 zł
100 g = 7997,14 zł
Fioletowe pudełko Jelly Bean Factory Gourmet Jelly Beans, z kolorowymi fasolkami i napisem 36 HUGE FLAVOURS, widok z przodu.
4,6
The Jelly Bean Factory
mieszanka słodyczy 225 g
19,99 zł
100 g = 8,88 zł
Biała butelka Semilac Caring Remover, zmywacz do paznokci bezacetonowy, truskawkowy zapach, 125ml, widok z przodu.
3,0
Semilac
zmywacz do paznokci, bezacetonowy 125 ml
25,99 zł
100 ml = 20,79 zł
TYLKO ONLINE
HHUUMM Organiczny Hydrolat Lawendowy BIO Krok 3, fioletowe opakowanie 100ml, widok z przodu.
Hhuumm
hydrolat lawendowy Bio, krok 3 100 ml
49,99 zł
100 ml = 49,99 zł
Starazolin Blue Light krople 10 ml w białej butelce i pudełku, na suche oko, ochrona UV i światło niebieskie.
Starazolin Blue Light
krople do oczu, o działaniu nawilżającym, kojącym i przeciwutleniającym, wyrób medyczny 10 ml
39,99 zł
100 ml = 399,90 zł
Sok jabłkowy Wiatrowy Sad z białą porzeczką w szklanej butelce, widok z przodu, z zielonym logo.
Wiatrowy Sad
sok jabłkowy z białą porzeczką 300 ml
4,99 zł
100 ml = 1,66 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
TYLKO ONLINE
Naklejki hybrydowe Ohora Rose Moon: różowe, z brokatowym półksiężycem, gładkie i z drobnymi złotymi kropkami.
Ohora
hybryda w naklejkach, Rose Moon 30 szt.
69,99 zł
1 szt. = 2,33 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone