Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Różowy mus BoboVita Peppa Pig w tubce, Banan-Truskawka-Kiwi, bez cukru, dla 6m+, widok z przodu.
5,0
BoboVita Peppa Pig
mus w tubce, banan, truskawka, kiwi, 6m+ 100 g
4,99 zł
100 g = 4,99 zł
Zielony karnet urodzinowy: pomarańczowy kot w kartonowym pudełku, z cyfrą 2 i napisem URODZINY. Widok z przodu.
5,0
Delta
kartka urodzinowa, Dziś Są Twoje Urodziny 1 szt.
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł
Glade ONE zapas odświeżacza powietrza, Czysta Świeżość, widok opakowania z kwiatami i srebrną butelką.
4,6
Glade One Sense & Spray
zapas do automatycznego odświeżacza powietrza, Pure Clean Linen 10 ml
20,99 zł
100 ml = 209,90 zł
Sally Hansen Miracle Gel Crystal Top Coat, clear bottle with sparkling glitter, silver cap, front view with Step 2 details.
5,0
Sally Hansen Miracle Gel
top coat do lakierów klasycznych, nr 105 Crystal 14,7 ml
34,99 zł
100 ml = 238,03 zł
Nestle NAN OPTIpro 4 mleko modyfikowane dla dzieci, biało-niebieskie opakowanie z ptakiem i cyfrą 4, 650g.
5,0
Nestlé NAN OPTIpro 4
produkt na bazie mleka, w proszku, dla małych dzieci 650 g
48,99 zł
100 g = 7,54 zł
Biała butelka toniku TIRTIR Milk Skin Toner Light z szarym napisem i srebrną zakrętką, widok z przodu.
5,0
TIRTIR Milk Skin Toner Light
tonik do twarzy, lekki, nawilżający 150 ml
114,99 zł
100 ml = 76,66 zł
Pearly Pods Hawajskie: biała, pluszowa figurka morskiego zwierzęcia z fioletowymi oczami wyłania się z różowej muszelki.
4,7
Simba Pearly Pods
figurka kolekcjonerska, pluszowa, różne rodzaje 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
TYLKO ONLINE
Odżywka Indola Repair Conditioner w białej butelce 300 ml, widok z przodu, z zielonym logo i napisem, wegańska formuła.
Indola Repair
odżywka do włosów zniszczonych, regenerująca 300 ml
99,99 zł
100 ml = 33,33 zł
Semilac UV Gel Polish Flash, czarna butelka i swatch błyszczącego fioletowo-niebieskiego lakieru z multikolorową drobiną.
5,0
Semilac
lakier hybrydowy, nr 459 Evening Party 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
TYLKO ONLINE
MUA Make Up Academy Nourishing Lipgloss. Shimmery bronze lipgloss in clear tube with extended applicator, rose gold cap.
MUA MakeUp Academy Nourishing
błyszczyk do ust, Obsession 6,5 ml
21,99 zł
100 ml = 338,31 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Miracle Pure wegański lakier do paznokci w jasnoróżowym odcieniu z połyskiem, butelka obok pędzelka.
4,8
Max Factor Miracle Pure
lakier do paznokci, nr 202 Natural Pearl 12 ml
29,99 zł
100 ml = 249,92 zł
Lakier hybrydowy Semilac 027 Intense Red, czarna butelka i błyszczący wzornik w odcieniu głębokiej czerwieni.
5,0
Semilac
lakier hybrydowy, nr 027 Intense Red 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
TYLKO ONLINE
Zielona puszka Dobry Pies, karma Jagnięcina z Bakłażanem, 97% mięsa, czarny pies i owce.
Dobry Pies
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, Jagnięcina z Bakłażanem 400 g
13,99 zł
100 g = 3,50 zł
Skrzypo Vita Men suplement diety na włosy, ciemne pudełko z formułą Strong-Hair i zielonym liściem, widok z przodu.
5,0
Skrzypovita Men
tabletki powlekane, Wspiera zdrowe włosy, suplement diety 30 szt.
24,99 zł
1 szt. = 0,83 zł
SVR B3 Essence Hydra, niebieska butelka z białym korkiem, nawilżająca esencja do twarzy z 2% niacynamidem.
SVR [B3] Essence Hydra
esencja do twarzy, nawilżająca 150 ml
119,99 zł
100 ml = 79,99 zł
Semilac 121 Ruby Charm lakier hybrydowy: czarna butelka obok intensywnego fuksjowego wzornika koloru.
5,0
Semilac
lakier hybrydowy, nr 121 Ruby Charm 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
Widok z przodu: Lula Płatki kosmetyczne MAXI, 60 sztuk. Białe opakowanie z liliowym tłem, wizerunkiem kobiety, 100% bawełny.
4,9
Lula
płatki kosmetyczne, Maxi, 100% bawełny 60 szt.
6,99 zł
1 szt. = 0,12 zł
e.l.f. Lash XTNDR, czarny tusz do rzęs z wyjętą tealową szczoteczką obok, widok z przodu.
4,3
e.l.f. Lash XTNDR
tusz do rzęs, wydłużający, Deep Brown 7 g
39,99 zł
100 g = 571,29 zł
Zielona butelka kombuchy VIA Zimny Chmiel, biała etykieta z pionowym napisem VIA i zielonymi bambusami, widok z przodu.
4,9
AleBrowar Kombucha
napój gazowany ze sfermentowanej herbaty, Zimny Chmiel 330 ml
8,49 zł
100 ml = 2,57 zł
Zabawkowa figurka brązowego konia z jasnym ogonem i grzywą, na której siedzi biały kotek, widok z boku.
4,8
Collecta
figurka kolekcjonerska, Koń Draft z Kotem, 3+; 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Fioletowo-zielona butelka wody perfumowanej Adidas Vibes Spark Up z logo i pasujące pudełko, widok z przodu.
4,8
Adidas Vibes Spark Up
woda perfumowana dla kobiet 30 ml
74,99 zł
100 ml = 249,97 zł
TENA ProSkin Slip Plus L x10, chłonne pieluchomajtki dla dorosłych, niebieskie opakowanie, widok z przodu.
4,8
Tena ProSkin
pieluchomajtki, rozm. L 10 szt.
39,99 zł
1 szt. = 4,00 zł
e.l.f. Soft Glam Satin Concealer w beżowej tubce z wyciągniętym aplikatorem, zapewniający średnie krycie.
5,0
e.l.f. Soft Glam Satin
korektor do twarzy, nawilżający, nr 20 Light Cool 6,3 ml
39,99 zł
100 ml = 634,76 zł
Biała matowa butelka CK All i szare pudełko, widoczne obok siebie. Unisex woda toaletowa Calvin Klein.
Calvin Klein One All
woda toaletowa unisex 50 ml
149,99 zł
100 ml = 299,98 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone