4,9
Garnier Fructis Hair Food Banana
maska do włosów, bardzo suchych, odżywcza 400 ml
28,49 zł
100 ml = 7,12 zł4,8
Bielenda Blue Matcha
esencja do twarzy, w mgiełce, tonizująca 100 ml
12,99 zł
100 ml = 12,99 złNajniższa cena: 21,49 zł
4,7
For Your Beauty
pilniczek do paznokci, wielowarstwowy, średnioziarnisty 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 złNajniższa cena: 7,49 zł
4,6
Hairmate Kissy
odżywka do włosów, lekka, pielęgnująca 100 ml
10,99 zł
100 ml = 10,99 złNajniższa cena: 16,99 zł
4,8
Fluff
balsam do ciała, Raspberry Milkshake 150 ml
15,49 zł
100 ml = 10,33 złNajniższa cena: 21,99 zł
4,8
Oshee Vitamin Lemonade
napój niegazowany o smaku Maliny i Grejpfruta z dodatkiem witamin 750 ml
4,49 zł
100 ml = 0,60 zł4,9
L'Oréal Paris Elseve Full Resist
szampon do włosów, wzmacniający, włosy osłabione z tendencją do wypadania 400 ml
20,99 zł
100 ml = 5,25 zł4,2
For Your Beauty
pęseta do brwi z grzebykiem, różne kolory 1 szt.
9,49 zł
1 szt. = 9,49 złCena regularna:11,99 zł
Najniższa cena: 11,49 zł
4,8
AA Y Lift Supreme
krem pod oczy lifting, peptydowo-kolagenowy 15 ml
Z APKĄ27,49 zł
100 ml = 183,27 złCena bez apki:36,99 zł
100 ml = 246,60 zł
Najniższa cena: 36,99 zł
4,8
Fusswohl
wkładki do butów z pamięcią kształtu, piankowe, rozm. 36-40 1 para
19,99 zł
1 szt. = 10,00 zł4,7
Happy Care Booster
maska do włosów, naprawcza 50 ml
6,69 zł
100 ml = 13,38 złNajniższa cena: 9,99 zł
4,5
Miss Sporty Naturally Perfect
kredka do oczu i brwi, wodoodporna, nr 011 Soft Brown 0,78 g
13,49 zł
100 g = 1729,49 zł4,7
Invisibobble Clipstar
klamry do włosów, Golden Roar 2 szt.
27,99 zł
1 szt. = 14,00 złNajniższa cena: 34,99 zł























