Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Centrum Silver 50+ multiwitamina w srebrnym opakowaniu, widok z przodu, dwa pudełka jedno na drugim.
5,0
Centrum Silver 50+
tabletki, dla osób 50+, Multiwitamina, formuła multiefekt, suplement diety 30 szt.
39,99 zł
1 szt. = 1,33 zł
Sir Adalbert's Strawberry Ceylon Tea, czerwone pudełko z złotym słoniem i napisem Miłość, 20 torebek, widok pod kątem.
5,0
Adalbert's Tea
herbata czarna, cejlońska, o smaku truskawkowym, Miłość 40 g
11,99 zł
100 g = 29,98 zł
POMAGAMY JAK UMIEMY
MÖLLER'S Żelazo + Witamina C, suplement diety na zmęczenie, 90 tabletek, zielono-żółte opakowanie, widok z przodu.
Möller's
tabletki, Żelazo + Witamina C, suplement diety 90 szt.
42,99 zł
1 szt. = 0,48 zł
TYLKO ONLINE
Indola Strong Mousse do włosów, szara butelka z niebieskim logo, napis "Say hello to great volume", widok z przodu.
Indola Strong
pianka do włosów, mocno utrwalająca 200 ml
99,99 zł
100 ml = 50,00 zł
Czerwona matowa pomadka L'Oréal Paris Infaillible Le Rouge Paris w płynie, z wyciągniętym aplikatorem.
5,0
L'Oréal Paris Infaillible Matte Resistance
pomadka do ust, w płynie, nr 420 Le Rouge Paris 5 ml
81,99 zł
100 ml = 1639,80 zł
Minecraft Podręcznik kreatywności: niebieska okładka ze złotą folią i pixelowym narzędziem, widok z przodu.
4,9
Harpercollins HarperKids
Minecraft. Podręcznik kreatywności 1 szt.
34,99 zł
1 szt. = 34,99 zł
Fioletowy krem rozświetlający NaturalME z witaminą C, słoiczek ze złotą zakrętką obok pudełka na ciemnym tle.
5,0
NaturalME
krem do twarzy, rozświetlający, z Witaminą C 50 ml
39,99 zł
100 ml = 79,98 zł
Najniższa cena: 49,99 zł
Opakowanie transparentnych rajstop Gatta Estella BB creme effect 15 den, z wizerunkiem nóg modelki.
4,8
Gatta Estella BB Creme Effect
rajstopy 15 den, Nero 3 1 para
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
Zestaw 6 zakręconych świeczek urodzinowych: żółta, jasnoniebieska, niebieska, różowa, pomarańczowa i żółta ze złotą końcówką.
5,0
PartyDeco
świeczki urodzinowe, zakręcone, różne kolory, 14 cm 6 szt.
7,99 zł
1 szt. = 1,33 zł
Kolorowa okładka książki Bajkoterapia z wesołymi kreskówkami, o bajkach pomagających dzieciom rozwiązywać problemy.
4,9
Nasza Księgarnia
Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych i dużych 1 szt.
64,99 zł
1 szt. = 64,99 zł
Błyszczyk NYX Jelly Job Just Jelly w białej tubce z przezroczystą, żelową formułą i aplikatorem-szpatułką, oferujący glassy shine.
5,0
NYX Professional Makeup Jelly Job
błyszczyk do ust, nr 01 Just Jelly 8 ml
57,99 zł
100 ml = 724,88 zł
Wegański lakier hybrydowy hi hybrid #317 Blue White, mleczno-błękitny, w białej butelce z różową zakrętką.
Hi Hybrid
lakier hybrydowy, #317 Blue White 5 ml
16,49 zł
100 ml = 329,80 zł
Najniższa cena: 24,99 zł
TYLKO ONLINE
Brzoskwiniowy róż w sztyfcie I’m Meme Multi Stick Blusher Blurry Nude, pionowy widok z napisem MULTI STICK.
I'm Meme I'm Multi Stick Blusher
róż do policzków, w sztyfcie, nr 003 Blurry Nude 6,7 g
49,99 zł
100 g = 746,12 zł
Bufalo Express bezbarwna pasta do butów w płynie, beżowa butelka z olejkiem migdałowym, widok z przodu.
4,8
Bufalo Express
pasta do butów w płynie, samonabłyszczająca, Bezbarwna 75 ml
12,99 zł
100 ml = 17,32 zł
Banany liofilizowane Manufaktury Rodziny Sadowskich w szklanym słoiku, widoczne jasne plasterki, z przodu.
5,0
Manufaktura Rodziny Sadowskich
banany liofilizowane 70 g
24,99 zł
100 g = 35,70 zł
TYLKO ONLINE
Kremowa konturówka e.l.f. Cream Glide Lip Liner Red Receipt, czerwony ołówek z białą skuwką.
e.l.f. Cream Glide
konturówka do ust, kremowa, Red Receipt 1 g
19,99 zł
100 g = 1999,00 zł
TYLKO ONLINE
Makeup Revolution Master Flick Liquid Eyeliner Black, otwarta czarna butelka i aplikator z precyzyjną końcówką, złote napisy.
Revolution Master Flick
eyeliner, Black 5 ml
18,99 zł
100 ml = 379,80 zł
Butelka antykolkowa Canpol babies 240ml, przezroczysta, z nadrukiem misia 'Bonjour Paris', silikonowy smoczek, widok z przodu.
5,0
Canpol babies EasyStart
butelka antykolkowa, 240ml, 3m+, różne rodzaje 1 szt.
25,49 zł
1 szt. = 25,49 zł
Okrągłe, czarne opakowanie pudru sypkiego Catrice Soft Blur Matte Setting Powder 001 Translucent, widok z góry.
Catrice Soft Blur
puder do twarzy, utrwalający, nr 001; 8 g
24,99 zł
100 g = 312,38 zł
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Sleeping Pack. Jasnoniebieskie opakowanie z falistym wzorem, widok z przodu.
5,0
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica
maseczka do twarzy, z Wąkrotką Azjatycką, na noc 100 ml
109,99 zł
100 ml = 109,99 zł
TYLKO ONLINE
Grafika abstrakcyjna: jasna, pionowa kolumna światła w odcieniach różu i fioletu na ciemnym, rozmytym tle.
Essence Disney The Little Mermaid
pędzel do cieni, nr 01 Eye Believe In Me 1 szt.
11,49 zł
1 szt. = 11,49 zł
Niebieski blister VARTA Longlife Max Power AA, 6 czerwono-złotych baterii alkalicznych, widok z przodu.
4,9
Varta
baterie longlife max power aa bli, 6 szt.
19,99 zł
1 szt. = 3,33 zł
TYLKO ONLINE
Szampon Indola Anti-Dandruff w białej butelce 300ml, widok z przodu, z logo i napisem VEGAN.
Indola Anti-Dandruff
szampon do włosów, przeciwłupieżowy 300 ml
99,99 zł
100 ml = 33,33 zł
Sally Hansen Insta-Dri quick-dry nail color 303 Flashy Fuchsia. Upright shimmery pink bottle, front view.
5,0
Sally Hansen Insta-Dri
lakier do paznokci, szybkoschnący, nr 303 Flashy Fuchsia 9,17 ml
18,99 zł
100 ml = 207,09 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone