Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Korektor Catrice Liquid Camouflage beżowy, wodoodporny, butelka z wysuniętym aplikatorem, widok przód-bok.
Catrice Liquid Camouflage
korektor do twarzy, w płynie, nr 015 Honey 5 ml
16,99 zł
100 ml = 339,80 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity All Day Flawless foundation C64 Rose Gold, peachy glass bottle z czarną pompką, widok z przodu.
4,9
Max Factor Facefinity All Day Flawless
podkład do twarzy, w płynie, kryjący, SPF 20, nr C64 Rose Gold 30 ml
68,99 zł
100 ml = 229,97 zł
Opakowanie LEGO DUPLO 10954 Pociąg z cyferkami: kolorowy pociąg z klockami 0-9, figurkami ludzi i psa, wiek 1.5+.
5,0
LEGO Duplo
klocki, Pociąg z cyferkami - nauka liczenia, 1,5+, 10954 1 szt.
84,99 zł
1 szt. = 84,99 zł
SEMILAC UV Gel Polish Milky Top Coat w srebrnej butelce i mlecznobiały, błyszczący, półkryjący wzornik.
5,0
Semilac No Wipe
top do lakierów hybrydowych, nr T31 Milky 7 ml
34,99 zł
100 ml = 499,86 zł
Purena Miksu Jemy, saszetka: marchew, mango, banan, jabłko. Zdrowa owocowo-warzywna przekąska 180g.
4,8
Purena miksuJEMY
mus owocowo-warzywny, Marchew-Mango-Banan-Jabłko 180 g
2,99 zł
100 g = 1,66 zł
Rimmel OH MY PLUMP! brzoskwiniowo-beżowa konturówka do ust, otwarta, z widoczną końcówką i odłożoną białą nakrętką.
Rimmel Oh My Plump!
konturówka do ust, nr 30 Oh Honey! 1,2 g
39,99 zł
100 g = 3332,50 zł
Lakier hybrydowy Semilac 231 Girl on Fire, butelka i swatch klasycznej, wyrazistej czerwieni na paznokciu.
4,8
Semilac
lakier hybrydowy, nr 231 Girl on Fire 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
Opakowanie bokserek Henderson Core: para jeansowa, para czerwona w granatowe kropki. Widok z przodu.
5,0
Henderson Core
bokserki męskie, rozm. L, różne rodzaje 2 szt.
57,99 zł
1 szt. = 29,00 zł
Szare skarpetki SOXO z motywem czarnych psów i szarego kota, w białym opakowaniu, rozmiar 35-40.
4,9
Good Stuff
skarpety damskie, szare, Psy, rozm. 35-40; 1 para
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Catrice Super Glue Brow Styling Gel w przezroczystej butelce, żółta szczoteczka, napis Lift & Laminate, widok z przodu.
4,3
Catrice Super Glue
żel do stylizacji brwi, nr 010 Ultra Hold 4 ml
19,99 zł
100 ml = 499,75 zł
Różowe, błyszczące pudełko Pupa Milano Rose Addicted kompaktowej paletki 7 cieni Multi Finish, przód.
3,7
Pupa Milano Make Up Stories Rose Addicted
paleta cieni do powiek, nr 004 13,3 g
109,99 zł
100 g = 826,99 zł
Purena miksuJEMY 180g: marchew, truskawka, banan i jabłko. Czerwono-beżowa saszetka, widok z przodu.
4,5
Purena miksuJEMY
mus owocowo-warzywny, Marchew-Truskawka-Banan-Jabłko 180 g
2,99 zł
100 g = 1,66 zł
Srebrna paczka kart kolekcjonerskich Netflix K-POP Demon Hunters Classic Edition, z trzema postaciami anime na froncie.
KAYOU K-Pop Demon Hunter
karty kolekcjonerskie 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Kookie Cat Double Choc Walnut organic vegan cookie w przezroczystym opakowaniu, widok z przodu, brązowe, okrągłe.
Kookie Cat
ciastko owsiane z orzechami włoskimi i podwójną czekoladą, bezglutenowe, Double Choc & Walnut 50 g
6,29 zł
100 g = 12,58 zł
Najniższa cena: 8,29 zł
Pędzel do pudru Killys z lawendowym włosiem i bambusową rączką, widok z przodu. Napisy 'Killys' i 'Powder'.
4,8
KillyS Cute Mood
pędzel do pudru 1 szt.
23,49 zł
1 szt. = 23,49 zł
Czarna, kwadratowa świeczka sojowa o zapachu Rosemary Cloves z drewnianą pokrywką, widok z przodu.
5,0
Aroma Home Soya Series
świeca sojowa, zapachowa, Rosemary Cloves 155 g
51,99 zł
100 g = 33,54 zł
Okrągły rozświetlacz essence, jasnoróżowy, brokatowy, w otwartym, przezroczystym kompakcie z iryzującą obwódką.
5,0
Essence Mono Glitter
cień do powiek, brokatowy, nr 02 Rosy Sparkle 2 g
9,99 zł
100 g = 499,50 zł
TYLKO U NAS
Szeroka, różowa opaska Nanu z błyszczącym efektem, widok z przodu z ozdobnym, skręconym węzłem.
4,0
Avanti Nanu
opaska do włosów, Różowa 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 zł
Niedostępny online
Czarne rajstopy Gatta 50 den w opakowaniu, z grafiką sylwetki i pomarańczą, obiecujące redukcję cellulitu.
4,1
Gatta No Cellulite!
rajstopy, 50 DEN, Beige 4 1 para
28,99 zł
1 szt. = 28,99 zł
Beżowa matowa pomadka L'Oréal Paris Infaillible Matte Resistance Worth It, aplikator obok butelki.
5,0
L'Oréal Paris Infaillible Matte Resistance
pomadka do ust, w płynie, nr 601 Worth It 5 ml
81,99 zł
100 ml = 1639,80 zł
TYLKO ONLINE
J.Cat Beauty Shimmie Struck High Beam, jasny kremowy cień w sztyfcie z widocznym pędzelkowym aplikatorem.
J.Cat Beauty Shimmie Struck
cień do powiek, w sztyfcie, nr 104 High Beam 2 g
29,99 zł
100 g = 1499,50 zł
TYLKO ONLINE
Lumene Luminous Shine błyszczyk Old Rose, nawilżający i powiększający, w przezroczystej tubce z aplikatorem.
Lumene Luminous Shine
błyszczyk do ust, z kwasem hialuronowym, rozświetlająco-nawilżający, nr 2 Old Rose 5 ml
54,99 zł
100 ml = 1099,80 zł
DARMOWA DOSTAWA
Kryjący podkład w płynie Max Factor Facefinity All Day Flawless W44 Warm Ivory, wegański, widok z przodu.
4,5
Max Factor Facefinity All Day Flawless
podkład do twarzy, w płynie, kryjący, SPF 20, nr W44 Warm Ivory 30 ml
68,99 zł
100 ml = 229,97 zł
Etui na gąbkę Donegal Blending Sponge w kolorze czarno-różowozłotym, perforowane, w przezroczystym opakowaniu.
4,6
Donegal
etui na gąbkę do makijażu, różne kolory 1 szt.
14,49 zł
1 szt. = 14,49 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone