Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Czerwony podręcznik Minecraft Czerwonego Kamienia ze złotym pixel-art, centralny pył redstone, widok z przodu.
5,0
Harpercollins HarperKids
Minecraft Podręcznik Czerwonego Kamienia 1 szt.
34,99 zł
1 szt. = 34,99 zł
Trwała matowa konturówka NYX Line Loud Leave a Legacy, brązowo-czerwona, obok wyraźnych kresek.
4,5
NYX Professional Makeup Line Loud
konturówka do ust, wodoodporna, nr 30 Leave a Legacy 1,2 g
37,99 zł
100 g = 3165,83 zł
Pluszowy brelok Ty Beanie Bellies kot Miso, biało-brązowy pluszak z brokatowymi niebieskimi oczami, widok z przodu.
5,0
TY Beanie Bellies
brelok, Kot Syjamski, Miso, wys. 8,5cm 1 szt.
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł
Akrylożel Neess Milky Glitter w białym słoiczku z czarną pokrywką, do budowania paznokci, widok z przodu.
4,7
Neess
akrylożel do przedłużania paznokci, budujący, Milky Glitter 15 g
42,99 zł
100 g = 286,60 zł
TYLKO ONLINE
Revolution Conceal & Define C7, jasny beżowy korektor w butelce z rose gold nakrętką i aplikatorem.
Revolution Conceal & Define
korektor, nr C7; 4 g
39,99 zł
100 ml = 999,75 zł
TYLKO ONLINE
Tint do ust TIRTIR Waterism Glow Tint Fig Peach. Zbliżenie na butelkę i wyjęty aplikator z brzoskwiniowym tintem.
TIRTIR Waterism Glow Tint
tint do ust, nr 04 Fig Peach 4 g
59,99 zł
100 g = 1499,75 zł
Różowe pudełko płatków śniadaniowych Turtle Color Loops z miską kolorowych krążków zbożowych, widok z przodu.
5,0
Turtle
krążki zbożowe, kolorowe, bezglutenowe 300 g
24,99 zł
100 g = 8,33 zł
Olimp Whey Protein Complex 100% Dubai Style Chocolate, 600g, żółto-złote opakowanie z grafiką czekolady, widok z przodu.
4,0
Olimp Sport Nutrition Whey Protein Complex
wysokobiałkowy koncentrat w proszku, o smaku Dubajskiej Czekolady, suplement diety 600 g
99,99 zł
100 g = 16,67 zł
Przejrzysta butelka perfum Mexx Whenever Wherever For Him, granatowa etykieta z żółtym napisem, biały korek.
4,8
Mexx Whenever Wherever
woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
94,99 zł
100 ml = 316,63 zł
Czerwona książka Minecraft Naklejkowa Przygoda z Alexem, Stevem i otwartą skrzynią skarbów, widok z przodu.
4,2
Harpercollins HarperKids
Minecraft Naklejkowa przygoda. Poszukiwacze skarbów 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Semilac UV Gel Polish Flash Effect w czarnej butelce, obok wzornik z intensywnym, różowym multikolorowym brokatem.
4,9
Semilac
lakier hybrydowy, nr 462 Pink Bubbles 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
Purena Przecier ananasowy 100%, biało-żółta saszetka XL z kawałkami ananasów, widok z przodu.
4,9
Purena
przecier w tubce z Ananasa 300 g
5,99 zł
100 g = 2,00 zł
Pudełko puzzli Trefl Świnka Peppa 24 Maxi, z Peppą i przyjaciółmi na rowerach, widok z przodu.
1,0
Trefl Peppa Pig
puzzle, 24 elementy, 3+; 1 szt.
21,49 zł
1 szt. = 21,49 zł
Najniższa cena: 26,99 zł
Lakier Semilac Classic White, intensywnie biały, w butelce obok błyszczącego wzornika koloru paznokci.
3,7
Semilac
lakier do paznokci, nr 108 Classic White 9 ml
25,99 zł
100 ml = 288,78 zł
Podkład Bourjois Always Fabulous kryjący 24H z SPF 20, butelka z pompką i odkręconą miedzianą nakrętką.
4,7
Bourjois Always Fabulous Extreme Resist
podkład do twarzy, kryjący, SPF 20, nr 420 Light Sand 30 ml
65,99 zł
100 ml = 219,97 zł
Opakowanie rajstop Gatta 50 den NO CELLULITE! czarnych, rozmiar 2-S, z sylwetką modelki, widok z przodu.
4,9
Gatta No Cellulite!
rajstopy, 50 DEN, Nero 2 1 para
28,99 zł
1 szt. = 28,99 zł
Błyszcząca czerwono-koralowa pomadka L'Oréal Paris Infaillible Laque Resistance, otwarta z aplikatorem.
5,0
L'Oréal Paris Infaillible Laque Resistance
pomadka do ust, błyszcząca, nr 635 Worth IT Medium 4,3 ml
81,99 zł
100 ml = 1906,74 zł
TYLKO ONLINE
Czarna wodoodporna maskara Pastel Profashion Volume z otwartą tubą i silikonową szczoteczką obok.
Pastel Pro Fashion Volume
tusz do rzęs, wodoodporny 12 ml
29,99 zł
100 ml = 249,92 zł
TYLKO ONLINE
Jasnoróżowe, podłużne opakowanie produktu z delikatnym gradientem koloru, pionowo na kontrastowym czarnym tle.
Essence Disney The Little Mermaid
pędzel do blendowania cieni, nr 01 Sea The Possilibilities 1 szt.
14,99 zł
1 szt. = 14,99 zł
Koralowy lip scrub Bourjois Healthy Mix Clean & Vegan, sztyft wysunięty ze srebrnego etui, widok z przodu.
4,8
Bourjois Healthy Mix
sorbet do ust, nawilżający, nr 06 Peanude Butter 1,7 g
57,99 zł
100 g = 3411,18 zł
Brunatne opakowanie Natù Granola Nocciole i Cioccolato, surowa, bezglutenowa. Widoczne orzechy i czekolada, źródło białka.
4,4
Natu
granola z Orzechami Laskowymi i Czekoladą 250 g
28,99 zł
100 g = 11,60 zł
Essence I Love Extreme Volume tusz do rzęs wodoodporny, niebieska tuba z różowym napisem, otwarta z wysuniętą szczoteczką.
4,8
Essence I Love Extreme
tusz do rzęs, wodoodporny, pogrubiający 12 ml
12,49 zł
100 ml = 104,08 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Miracle Pure Skin Reset, podkład serum 2w1, beżowa butelka z zakraplaczem, Fair to Light.
4,2
Max Factor Miracle Pure Skin Reset
podkład do twarzy, z serum, 2w1, nr 30-40 Fair To Light 30 ml
79,99 zł
100 ml = 266,63 zł
Gra planszowa Taboo: czarne pudełko, karty, żółta piszczałka, klepsydra i notes na białym tle.
Hasbro Taboo
gra karciana, 13+ 1 szt.
119,99 zł
1 szt. = 119,99 zł
Najniższa cena: 149,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone