Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Różowa matowa pomadka w płynie Bourjois Cloud Crème Rose Bonbon, otwarta z aplikatorem.
4,8
Bourjois Cloud Creme Velvet Matte
pomadka do ust w płynie, matująca, nr 01 Rose Bonbon 3 ml
74,99 zł
100 ml = 2499,67 zł
Rimmel Oh My Gloss! Slip Stick, czerwona pomadka/olejek do ust w otwartej tubce, obok przezroczystej nakładki.
Rimmel Oh My Gloss! Slip Stick
pomadka do ust, 3w1, nr 400, Rebel, 3,4 g
43,99 zł
100 g = 1293,82 zł
Biały aerozol Raid Essentials Freeze Spray do zamrażania mrówek i karaluchów, widok z przodu.
5,0
Raid Essentials Freeze
spray zamrażający, owady biegające 350 ml
29,99 zł
100 ml = 8,57 zł
TYLKO ONLINE
Profusion Juicy Lip Tint w kolorze Curious Coral w przezroczystej, prostokątnej butelce z miedzianą nakrętką, widok z przodu.
Profusion Cosmetics Juicy
olejek do ust, Curious Coral 168 g
28,99 zł
100 g = 17,26 zł
TYLKO ONLINE
Otwarte opakowanie matującego korektora e.l.f. 16hr Camo Tan Latte, z aplikatorem z produktem, widok z boku.
e.l.f. Camo 16HR
korektor do twarzy, matujący, Tan Latte 6 ml
39,99 zł
100 ml = 666,50 zł
Naturality DOG mielonka monoproteinowa wołowina 400g dla psa, puszka, widok z przodu. Obraz szczeniaka i kostek mięsa.
5,0
Naturality Dog Monoproteina
karma pełnoporcjowa mokra dla dorosłych psów, mielonka bogata w Wołowinę 400 g
8,49 zł
100 g = 2,12 zł
NYX MAKE 'EM WONDER matujący podkład do twarzy w szklanej butelce z różową nakrętką, odcień 03 FAIR, widok z przodu.
NYX Professional Makeup Make'EM Wonder
podkład do twarzy, nr 03 Fair 30 ml
72,99 zł
100 ml = 243,30 zł
TYLKO ONLINE
Pastel Day Light Cream Highlighter, czarny kompakt z beżowym panelem i złotym napisem, widok z przodu.
Pastel DayLight
rozświetlacz do twarzy, w kremie, nr 11 Sunrise 3,5 g
24,99 zł
100 g = 714,00 zł
Soligrano Bio Mix 5 Zbóż ekspandowanych bez cukru. Przezroczysta torebka z widocznymi ziarnami, widok z przodu.
4,9
Soligrano BIO
mix 5 zbóż, ekspandowane ziarno, ryż brązowy, płaskurka, jagły, orkisz, komosa 85 g
6,79 zł
100 g = 7,99 zł
Różowy turban do olejowania włosów Ewa Schmitt w opakowaniu z rysunkiem i schematem zakładania.
Ewa Schmitt
turban do olejowania włosów 1 szt.
32,99 zł
1 szt. = 32,99 zł
Świeca Glade Sensual Sandalwood & Jasmine w szklanym słoiku, brązowa etykieta z jaśminem i drewnem.
4,5
Glade
świeca zapachowa, Sensual Sandalwood & Jasmine 112 g
18,99 zł
100 g = 16,96 zł
BIOTANIQE Pielęgnujące chusteczki do twarzy z mleczkiem ryżowym i CICA, biało-różowe opakowanie, 25 sztuk.
4,7
Biotaniqe Dermoskin Expert
chusteczki do twarzy, pielęgnacja i łagodzenie 25 szt.
13,49 zł
1 szt. = 0,54 zł
TYLKO ONLINE
Czarna szczoteczka elektryczna Oral-B iO6N Connected Coach z etui, widoczna na opakowaniu.
Oral-B iO 6
szczoteczka do zębów, elektryczna, z technologią magnetyczną, Black 1 szt.
699,99 zł
1 szt. = 699,99 zł
Przednia strona brzoskwiniowej palety PUPA MAKE UP STORIES MATT ATTITUDE COMPACT z 7 cieniami multi-finish.
4,7
Pupa Milano Make Up Stories Matt Attitude
paleta cieni do powiek, nr 003 13,3 g
109,99 zł
100 g = 826,99 zł
Semilac Easy Off LED Light L01 Coconut Milk, półtransparentny mleczno-biały lakier hybrydowy, butelka i wzornik.
4,3
Semilac Easy Off
lakier do paznokci, LED, nr L01 Coconut Milk 7 ml
39,99 zł
100 ml = 571,29 zł
Wilkinson Sword Intuition Quattro: 3 wkłady ostrzy, różowo-biała głowica z 4 ostrzami, widok z przodu opakowania.
Wilkinson Sword Intuition Quattro
wkłady do maszynki do golenia dla kobiet, 4 ostrzowe 3 szt.
39,99 zł
1 szt. = 13,33 zł
Rimmel Super Gel, żelowy lakier do paznokci 033 R&B Rose, w beżowo-różowej butelce z widocznym pędzelkiem Step 1.
4,6
Rimmel Super Gel
lakier do paznokci, nr 033 R&B Rose 12 ml
23,99 zł
100 ml = 199,92 zł
Fioletowe opakowanie Furby Minis z grafiką dwóch kolorowych Furbies i napisem '2 SURPRISE FIGURES', widok przód.
5,0
Hasbro Furby Minis
figurki, 5+, różne rodzaje 1 szt.
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
Czarne sportowe stopki męskie WOLA Be Active, rozmiar 42/44, z białą metką produktową widoczną na wierzchu.
4,2
Wola Be Active Colour
stopki męskie, sportowe, Czarne, rozm. 42-44; 1 para
11,99 zł
1 szt. = 11,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
NIVEA CARE KWAS HIALURONOWY Hydro-żel nawadniający. Otwarty biały słoik z błękitną nakrętką obok, widok z góry.
NIVEA Care
hydro-żel do twarzy, nawadniający, z Kwasem Hialuronowym 100 ml
23,99 zł
100 ml = 23,99 zł
Złoty kubeczek papierowy z metalicznym połyskiem, widok z przodu, na białym tle, na przyjęcia.
4,8
PartyDeco
kubeczki papierowe, powlekane, 220 ml, złote 6 szt.
7,99 zł
1 szt. = 1,33 zł
Brązowa dwustronna kredka do brwi Catrice Eye Brow Stylist 025 Perfect BROWn ze szczoteczką, widok z przodu.
5,0
Catrice Eye Brow Stylist
kredka do brwi, nr 025 Perfect BROWn 1,4 g
12,49 zł
100 g = 892,14 zł
Lovege Barista Oat, brązowy karton napoju owsianego bez cukru, laktozy, glutenu. Latte art i owies.
5,0
Lovege Barista
napój owsiany, bezglutenowy 1 l
9,99 zł
1 l = 9,99 zł
Brązowa kredka do brwi e.l.f. z cienką końcówką i spoolie, stojąca pionowo ze zdjętymi skuwkami.
e.l.f. Micro-Fine
kredka do brwi ze szczoteczką, automatyczna, wodoodporna, Deep Brown 0,03 g
39,99 zł
100 g = 133300,00 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone