4,8
L'Oréal Paris Magic Retouch
spray do włosów do błyskawicznego retuszu odrostów, Ciemny Brąz 75 ml
35,99 zł
100 ml = 47,99 zł4,5
KillyS MakeUp PRO
zestaw pędzli do makijażu 1 szt.
52,99 zł
1 szt. = 52,99 złNajniższa cena: 67,99 zł
4,9
For Your Beauty Manicure
pilnik do paznokci dla profesjonalistów, 6-częściowy 1 szt.
6,79 zł
1 szt. = 6,79 złNajniższa cena: 8,49 zł
4,8
Vaseline Gluta-Hya Flawless Tone
balsam do ciała 200 ml
23,49 zł
100 ml = 11,75 złNajniższa cena: 34,99 zł
4,8
Wilkinson Sword Hydro 5 Sensitive
maszynka do golenia dla mężczyzn, 1 rączka + 4 wkłady, 5 ostrzowa 1 szt.
46,99 zł
1 szt. = 46,99 złNajniższa cena: 69,99 zł
4,9
For Your Beauty
rękawica do masażu, silny efekt peelingu, różne kolory 1 szt.
12,99 zł
1 szt. = 12,99 złMiya Cosmetics myMELTbalm
maska - balsam do ust, 2w1, Toffee Glaze 1,5 g
26,99 zł
100 g = 1799,33 złBielenda Honey Glaze
płatki do twarzy tonizujące, regenerująco-odżywcze, 50 szt.
39,99 zł
1 szt. = 0,80 zł4,9
Eveline Cosmetics Precise Brush Liner
eyeliner w pisaku, wodoodporny, Czarny 2 g
23,99 zł
1 szt. = 23,99 zł4,9
Wibo Feather Brow Creator
kredka do brwi, ze szczoteczką, Soft Brown 0,1 g
24,99 zł
100 g = 24990,00 zł4,9
Schwarzkopf Gliss Ultimate Repair
szampon do włosów mocno zniszczonych 400 ml
16,99 zł
100 ml = 4,25 zł4,9
For Your Beauty Basic
grzebień do włosów, do tapirowania, Czarny 1 szt.
Z APKĄ4,69 zł
1 szt. = 4,69 złCena bez apki:5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
4,4
Ewa Schmitt FunCare
waciki bezpyłowe, w rolce 500 szt.
12,99 zł
1 szt. = 0,03 złNajniższa cena: 15,99 zł
4,9
Isana Men Hydro
pianka do golenia, do skóry normalnej 300 ml
8,99 zł
100 ml = 3,00 złNajniższa cena: 10,99 zł
4,8
KillyS x Żurawska
pędzle precyzyjne 2 szt.
Z APKĄ14,99 zł
1 szt. = 7,50 złCena bez apki:19,99 zł
1 szt. = 10,00 zł
Najniższa cena: 19,99 zł























