Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
Luksusowa biała torebka prezentowa na kosmetyki, srebrny koronkowy wzór, kratka, ekologiczny uchwyt, przód.
5,0
Delta
torba prezentowa, wym. 15,5x23cm, Biała, Srebrne Wzory, Koronka 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Luksusowa biała torebka prezentowa ze złotym koronkowym wzorem i białymi uchwytami, widok z przodu.
5,0
Delta
torba prezentowa, wym. 15,5x23cm, Biała, Złote Wzory, Koronka 1 szt.
5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Różowy błyszczyk kolagenowy Perfecta Collagen Boost, zestaw z kartonowym opakowaniem i dwiema tubkami, widok z przodu.
4,7
Perfecta Collagen
błyszczyk do ust, wypełniający, kolagenowy 10 g
18,99 zł
100 g = 189,90 zł
e.l.f. Glow Reviver Melting Lip Balm, Vanilla Soft Serve, w czarno-beżowym opakowaniu z widoczną tubką. Odżywczy balsam.
5,0
e.l.f. Glow Reviver Melting
balsam do ust, błyszczący, Vanilla Soft Serve 15 g
45,99 zł
100 g = 306,60 zł
Interaktywna książeczka A kuku piesku! z białym pieskiem i ruchomym elementem na turkusowej okładce.
Wilga Camilla Reid, Ingela P. Arrhenius
A kuku, piesku! 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Czerwona szminka Rimmel Thrill Seeker Lip Latex z otwartą butelką i precyzyjnym aplikatorem w kształcie diamentu.
5,0
Rimmel Thrill Seeker Lip Latex
pomadka do ust, w płynie, z kwasem hialuronowym i witaminą E, nr 350 Spicy 6 ml
56,99 zł
100 ml = 949,83 zł
Biała świeczka urodzinowa cyfra 1 z kolorowym konfetti, na drewnianym patyczku, widok z przodu.
4,2
PartyDeco
świeczka urodzinowa, cyfra 1, białe konfetti, 5,5 cm 1 szt.
3,99 zł
1 szt. = 3,99 zł
TYLKO ONLINE
Catrice Lip Lovin' Nourishing Lip Balm, odcień 020, w biało-różowym sztyfcie.
Catrice Lip Lovin'
balsam do ust, odżywczy, nr 020 Cozy Rose 3,5 g
18,49 zł
100 g = 528,29 zł
Semilac 1001 Bright Night UV gel polish. Obok czarnej butelki widoczny próbnik w głębokim granatowym kolorze z brokatem.
Semilac
lakier hybrydowy, nr 1001 Bright Night 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
Flos-Lek Stop Naczynka, krem anti-aging z hesperydyną do cery naczynkowej, biało-czerwony słoiczek.
5,0
FlosLek Laboratorium stopNaczynka
krem do twarzy, odżywczy z hesperydyną, na dzień i na noc 50 ml
43,99 zł
100 ml = 87,98 zł
TYLKO ONLINE
Otwarty słoiczek GLAMTES Liquid Gold 04, złoty, rozświetlający sypki pigment, obok biała nakrętka z logo 'C'.
Glamtes
pigment do makijażu, sypki, nr 04 Liquid Gold 2 g
38,99 zł
100 g = 1949,50 zł
Różowy lakier do paznokci Sally Hansen Miracle Gel w butelce, czarna zakrętka, napis 'STEP 1 COLOR'.
3,3
Sally Hansen Miracle Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 160 Pinky Promise 14,7 ml
34,99 zł
100 ml = 238,03 zł
Ambi Pur 3Volution plug refill Sugarplum & Cherry Winter Edition, fioletowe opakowanie z owocami, widok z przodu.
Ambi Pur 3volution
wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza, Sugarplum & Cherry 20 ml
26,99 zł
100 ml = 134,95 zł
Beżowy korektor w sztyfcie Essence Coverstick, widok z przodu, matowe wykończenie, 6g.
4,5
Essence Cover Stick
korektor w sztyfcie, nr 10 6 g
8,99 zł
100 g = 149,83 zł
TYLKO ONLINE
Beżowy Giorgio Armani Eye Tint Shimmer 11S, długotrwały płynny cień, butelka z czarną nakrętką i pudełko.
Giorgio Armani Eye Tint
cień do powiek, w płynie, błyszczący, nr 11S Bronze 3,9 ml
179,99 zł
100 ml = 4615,13 zł
Beżowy podkład Essence Silky Blur Hydrating Longwear w butelce z różową pompką. Widok z przodu.
5,0
Essence Silky Blur
podkład do twarzy, nawilżający, nr 168; 30 ml
24,49 zł
100 ml = 81,63 zł
Elegancka granatowa świeca zapachowa Noc z drewnianą pokrywką i złotym księżycem, widok z przodu.
5,0
Dorota & Aroma Home
świeca zapachowa, Noc 150 g
42,99 zł
100 g = 28,66 zł
Figi Marilyn JULIA HIGH nude, wysoki stan, organiczna bawełna i bambus. Na modelce, widok z boku.
4,8
Marilyn Julia High
figi damskie, z wysokim stanem, Skin, rozm. XL 1 szt.
34,99 zł
1 szt. = 34,99 zł
NOWE
Męskie perfumy Cerruti 1881 VIVO ELIXIR, niebiesko-czarny flakon obok pudełka. Widok z przodu pod kątem.
Cerruti 1881 Vivo Elixir
woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
449,99 zł
100 ml = 449,99 zł
Semilac UV Gel Polish Jelly Mint, czarna butelka i błyszcząca próbka mleczno-miętowego, półtransparentnego lakieru.
4,0
Semilac
lakier hybrydowy, nr 973 Jelly Mint 7 ml
36,99 zł
100 ml = 528,43 zł
Semilac Nail Care Peeling Aloe & Cherry Blossom: butelka z różowym płynem i ciemnoróżowe opakowanie.
4,5
Semilac Nail Care
peeling do skórek i paznokci, Aloe & Cherry Blossom 7 ml
21,99 zł
100 ml = 314,14 zł
Tył czerwonego opakowania Fidget Blox Goliath. Przezroczyste bloxy z niebiesko-żółtymi koralikami, napis SQUISH ME!
5,0
Goliath Fidget Blox
gadżety sensoryczne, 3+, różne rodzaje 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Lirene Dermoprogram Tint-Serum PDRN, Ivory 02, SPF 30. Nawilżający podkład w beżowej tubce z pompką.
Lirene PDRN
tint-serum do twarzy, nawilżający, SPF 30, nr 02 Ivory 30 ml
39,99 zł
100 ml = 133,30 zł
Wachlarzowo ułożone zeszyty Oxford A4 w kratkę, 60 kartek, pastelowe kolory, widoczny napis Campus Notebook.
Oxford
zeszyt w kratkę, A4, 60 kartek, różne kolory 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone