Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Miracle Pure, wegański lakier do paznokci, w jasnoróżowej butelce z odkręconym pędzelkiem.
3,5
Max Factor Miracle Pure
lakier do paznokci, nr 205 Nude Rose 12 ml
29,99 zł
100 ml = 249,92 zł
Tubka Rimmel Kind & Free Glow It Up 160 Vanilla, nawilżający skin tint, turkusowo-brązowa, obok odkręcona nakrętka.
5,0
Rimmel Kind & Free Glow It Up
podkład do twarzy, nr 160 Vanilla 30 ml
37,99 zł
100 ml = 126,63 zł
e.l.f. szminka w odcieniu brązowym, w srebrnym opakowaniu, widok otwartego produktu obok skuwki.
5,0
e.l.f. Glow Reviver Slipstick
pomadka do ust, Trufflemaker 3,4 g
52,99 zł
100 g = 1558,53 zł
Opakowanie świec Aura Candles wanilia-pomarańcza z kwiatem wanilii, plasterkiem pomarańczy i pomarańczową świeczką.
4,8
Aura Candles
świece zapachowe, Wanilia-Pomarańcza 6 szt.
4,99 zł
1 szt. = 0,83 zł
Iceberg Eau de Iceberg Wild Rose, woda toaletowa dla kobiet w prostokątnej butelce i różowym pudełku, przód.
4,8
Iceberg Eau de Iceberg Wild Rose
woda toaletowa dla kobiet 100 ml
89,99 zł
100 ml = 89,99 zł
Sally Hansen Miracle Gel lakier, odcień Pink Tank, różowy flakon z czarną nakrętką "STEP 1". Widok z przodu.
4,5
Sally Hansen Miracle Gel
lakier do paznokci, żelowy, nr 220 Pink Tank 14,7 ml
34,99 zł
100 ml = 238,03 zł
Mydło toaletowe Green Pharmacy Manuka & oliwa, widok z przodu, złoto-zielone opakowanie z plastrem miodu.
4,5
Green Pharmacy Body Care
mydło w kostce, Miód Manuka i Oliwa z Oliwek 100g
4,29 zł
100 g = 4,29 zł
Pluszowy brelok Disney YuYus Kubuś Puchatek w zielonym stroju, obok pudełko z lisem, Series 2.
Disney YuYus
zawieszka kolekcjonerska, pluszowa, wys. 12cm, 12m+, różne rodzaje 1 szt.
69,99 zł
1 szt. = 69,99 zł
Mascara Rimmel Wonder'Luxe Volume, otwarta butelka w kolorze różowego złota ze szczoteczką, widok z przodu.
4,0
Rimmel Wonder'Luxe Volume
tusz do rzęs, wydłużający, zwiększający objętość, nr 002 Black-Brown 11 ml
39,99 zł
100 ml = 363,55 zł
L'Oréal Paris Infaillible Laque, pomadka płynna Berry Bordeaux, otwarta z aplikatorem na różowym tle.
4,9
L'Oréal Paris Infaillible Laque Resistance
pomadka do ust, błyszcząca, nr 520 Berry Bordeaux 4,3 ml
81,99 zł
100 ml = 1906,74 zł
Rimmel Oh My Gloss! Slip Stick, pomarańczowy olejek do ust o smaku kokosowo-waniliowym, otwarty.
5,0
Rimmel Oh My Gloss! Slip Stick
pomadka do ust, 3w1, nr 100, One of The King, 3,4 g
43,99 zł
100 g = 1293,82 zł
Biało-niebieskie pudełko Bausch & Lomb SofLens 59, widok z przodu, z napisem 6 soczewek.
5,0
SofLens 59
soczewki kontaktowe do noszenia w trybie dziennym, moc: -1,00 6 szt.
63,99 zł
1 szt. = 10,67 zł
TYLKO ONLINE
Catrice Butter Drippin' Glossy Lip Balm w różowo-czerwonej tubce z otwartym dozownikiem, widok z przodu.
5,0
Catrice Butter Drippin' Glossy
balsam do ust, nr 050 Cherry Delicious 10 ml
15,49 zł
100 ml = 154,90 zł
Cetaphil PRO Itch Control Moisturizing Lotion w białej butelce z pompką i pudełko z czerwonymi detalami, na suchą skórę.
Cetaphil Pro Itch Control
balsam do twarzy i ciała, nawilżający 236 ml
64,99 zł
100 ml = 27,54 zł
Pudełko puzzli Czuczu Alfabet dla dzieci 3+, z kolorowymi zwierzętami i wymiennymi literkami.
Czuczu
puzzle z dziurką + scenariusze zabaw, Alfabet, 2+ 1 szt.
62,99 zł
1 szt. = 62,99 zł
Najniższa cena: 79,90 zł
Inka Błonnik kawa zbożowa z inuliną w szklanym słoiku, zielona etykieta z kubkiem napoju i pszenicą, widok z przodu.
4,8
Inka
kawa zbożowa, rozpuszczalna, wzbogacona w błonnik 100 g
10,49 zł
100 g = 10,49 zł
Front of Humana Milk Minis Strawberry yogurt, 4x100g, with cartoon cow and fresh strawberries, for 8+ months.
4,5
Humana Milk Minis
deserek jogurtowy o smaku truskawkowym, po 6. m-cu życia 4 x 100 g
12,49 zł
100 g = 3,12 zł
Zielona, futrzana zabawka dla psa Frankenstein, okrągła głowa z czarnymi włosami i kośćmi po bokach, widok z przodu.
Maskotka pluszowa - zgniotka
Potwór 1 szt.
9,99 zł
1 szt. = 9,99 zł
Najniższa cena: 12,99 zł
Zielona lemoniada Matchbata z matchą w szklanej butelce, biała etykieta z logo, widok z przodu, bez cukru.
4,9
On Lemon Matchbata Matcha
lemoniada delikatnie gazowana na bazie herbaty Matcha 330 ml
8,99 zł
100 ml = 2,72 zł
Rimmel Thrill Seeker Lip Latex, szminka w płynie, odcień terakoty. Otwarty flakon z aplikatorem w kształcie diamentu.
4,8
Rimmel Thrill Seeker Lip Latex
pomadka do ust, w płynie, z kwasem hialuronowym i witaminą E, nr 250 Honey-Bun 6 ml
56,99 zł
100 ml = 949,83 zł
Czarne damskie skarpetki z różowymi kokardkami, na różowym wieszaku z napisem Best Friends, widok z przodu.
4,8
Soxo
skarpetki damskie, Best Friends, rozm. 35-40; 1 para
19,99 zł
1 szt. = 19,99 zł
NYX Bare With Me Concealer Serum w beżowej butelce z fioletową pompką, z grzybem Tremella, widok z przodu.
5,0
NYX Professional Makeup Bare With Me
korektor-serum do twarzy, nr 05 Golden 9,6 ml
51,99 zł
100 ml = 541,56 zł
Cieliste rajstopy dziewczęce 20 den rozmiar 134-140, noszone przez dwie modelki, jedna siedzi na krześle.
5,0
Knittex Kids
rajstopy, 20 den, Ala, Naturel, rozm. 134-140 1 para
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł
Rimmel Kind & Free Glow It Up, nawilżający skin tint 010 Rose Ivory, tubka z odkręconą nakrętką.
4,3
Rimmel Kind & Free Glow It Up
podkład do twarzy, nr 010 Rose Ivory 30 ml
37,99 zł
100 ml = 126,63 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone