4,9
Sensodyne Odbudowa i Ochrona
pasta do zębów, na nadwrażliwość, Mint 75 ml
21,99 zł
100 ml = 29,32 zł4,9
Schwarzkopf Gliss Ultimate Repair
szampon do włosów mocno zniszczonych 400 ml
16,99 zł
100 ml = 4,25 zł4,9
For Your Beauty Basic
grzebień do włosów, do tapirowania, Czarny 1 szt.
Z APKĄ4,69 zł
1 szt. = 4,69 złCena bez apki:5,99 zł
1 szt. = 5,99 zł
Najniższa cena: 5,99 zł
4,4
Ewa Schmitt FunCare
waciki bezpyłowe, w rolce 500 szt.
12,99 zł
1 szt. = 0,03 złNajniższa cena: 15,99 zł
4,9
Isana Men Hydro
pianka do golenia, do skóry normalnej 300 ml
8,99 zł
100 ml = 3,00 złNajniższa cena: 10,99 zł
4,8
KillyS x Żurawska
pędzle precyzyjne 2 szt.
Z APKĄ14,99 zł
1 szt. = 7,50 złCena bez apki:19,99 zł
1 szt. = 10,00 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
4,7
Wibo Incredible Gel
lakier do paznokci żelowy, nr 15; 8,5 ml
7,99 zł
100 ml = 94,00 złNajniższa cena: 14,49 zł
4,9
White Flower's Experience
sól do kąpieli, z Morza Martwego 500 g
10,99 zł
100 g = 2,20 złNajniższa cena: 16,49 zł
4,7
Wilkinson Sword My Intuition Smooth Sensitive
maszynka do golenia dla kobiet, 4 ostrzowa 1 szt.
8,99 zł
1 szt. = 8,99 zł4,9
Dermika Clean Intelligence IQ
płyn micelarny, prebiotyczny, odżywczy, dwufazowy, z olejkiem z pestek porzeczki 400 ml
22,99 zł
100 ml = 5,75 złNajniższa cena: 27,99 zł
4,9
Inaba Ciao Dashi Blends
karma uzupełniająca dla kotów, Kurczak i Tuńczyk 40 g
4,69 zł
100 g = 11,73 złNajniższa cena: 6,99 zł
4,0
Listerine Total Care
płyn do płukania jamy ustnej, 6w1, zero alkoholu, ekstra łagodna Mięta, 500 ml
18,49 zł
100 ml = 3,70 zł4,8
Christian Laurent Royal Flowers
płyn micelarny, ekskluzywny, z wodą różaną i królewską peonią 500 ml
16,49 zł
100 ml = 3,30 złNajniższa cena: 25,99 zł























