Przejdź do treści
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj się

  • Historia zakupów
Twój koszyk jest pusty

Produkty dodasz do koszyka bezpośrednio
lub łatwo przeniesiesz je tutaj z listy ulubionych.

Przeglądaj produkty
PROMOCJEGAZETKA
☀️ PORADNIK SPF🍂 JESIENNE OTULENIE✨ STREFA K-BEAUTY
MEGA!MAM WIĘCEJNOWETYLKO U NASTYLKO ONLINE
  • Wszystkie kategorie
  • Makijaż i paznokcie
  • Pielęgnacja i higiena
  • Włosy
  • Mężczyzna
  • Perfumy
  • Dziecko
  • Żywność
  • Zdrowie
  • Zwierzęta
  • Dom i ogród
  • Lifestyle
  • Foto
  1. Wszystkie kategorie
NYX Epic Wear Waterproof Eyeliner, czarny tusz z czerwoną końcówką aplikatora, wyjęty z opakowania.
4,3
NYX Professional Makeup Epic Wear
eyeliner, wodoodporny, do oczu i ciała, nr 07 Red 4 ml
51,99 zł
100 ml = 1485,43 zł
Szklana butelka napoju YERBATA z bursztynowym płynem, srebrnym kapslem i białą etykietą z logo. Widok z przodu.
5,0
On Lemon Yerbata Zero
lemoniada delikatnie gazowana na bazie Yerba Mate 330 ml
8,99 zł
100 ml = 2,72 zł
Okładka książki "Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w zagrodzie?" z kotami i zwierzętami z farmy, 47 okienek.
5,0
Media Rodzina Anita Głowińska
Kicia Kocia i Nunuś, Kto mieszka w zagrodzie? 1 szt.
44,90 zł
1 szt. = 44,90 zł
Lacky Nails Solar Gel, bordowy lakier do paznokci nr 14, bez lampy UV/LED, z próbką koloru obok.
5,0
Lacky Nails Solar Gel
lakier do paznokci, nr 14 Merlot 10 ml
13,99 zł
100 ml = 139,90 zł
Olejek do ust e.l.f. Glow Reviver Crystal Clear w przezroczystej butelce i wyjęty aplikator, widok z boku.
5,0
e.l.f. Glow Reviver
olejek do ust, odżywczy, Crystal Clear 7,6 ml
45,99 zł
100 ml = 605,13 zł
Okładka książki Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki, z Pucio i psem na niebieskim tle.
5,0
Nasza Księgarnia Marta Galewska-Kustra
Pucio chce siku, pożegnanie pieluszki 1 szt.
29,99 zł
1 szt. = 29,99 zł
Różowy balsam do ust e.l.f. Squeeze Me Lip Balm w tubce, z białym logo i napisem, widok z przodu na białym tle.
3,7
e.l.f. Squeeze Me
balsam do ust, nawilżający, Strawberry 6 g
27,49 zł
100 g = 458,17 zł
Semilac UV Gel Polish w białej butelce i biały swatch na paznokciu. Kolor czysta biel, połyskujące wykończenie.
3,7
Semilac Mat Total No Wipe
top do lakierów hybrydowych, matowy 7 ml
34,99 zł
100 ml = 499,86 zł
Czarno-pomarańczowe opakowanie Duracell Optimum AAA 4 baterie, z różowym króliczkiem i napisem „Extra Life Power Boost”.
5,0
Duracell Optimum
baterie alkaliczne 1.5V/B, AAA, MX2400 4 szt.
24,99 zł
1 szt. = 6,25 zł
Wegańska baza hybrydowa hi HYBRID Glowy Pink Base, różowa z delikatnym efektem glow, w białej butelce, widok z przodu.
Hi Hybrid
baza do lakierów hybrydowych, Glowy Pink 5 ml
17,49 zł
100 ml = 349,80 zł
Najniższa cena: 25,99 zł
Tusz Essence I Love Extreme Crazy Volume Waterproof, turkusowy flakon, otwarta butelka z różową szczoteczką.
4,5
Essence I Love Extreme
tusz do rzęs, wodoodporny, pogrubiający 12 ml
12,49 zł
100 ml = 104,08 zł
Zestaw Coccine do zamszu i nubuku, beżowe pudełko z butelkami Suede, Shampoo i ilustracją botków.
Cocciné
zestaw do pielęgnacji zamszu i nubuku 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
Fioletowa maska w płachcie Some By Mi Retinol Intense Reactivating Mask, front, z retinolem i bakuchiolem.
5,0
Some By Mi Retinol Intense
maska w płachcie 22 g
13,99 zł
100 g = 63,59 zł
Dezodorant naturalny spray Mexx Whenever Wherever dla mężczyzn, biała butelka z niebieską etykietą, widok z przodu.
4,6
Mexx Whenever Wherever
dezodorant perfumowany dla mężczyzn 75 ml
58,99 zł
100 ml = 78,65 zł
Błyszcząca saszetka Perfecta Regenerująca Mezo-Maska, z różowym gradientem i grafiką 100 000 mikroigieł.
5,0
Perfecta
mezo-maseczka do twarzy, regenerująca 8 ml
5,99 zł
100 ml = 74,88 zł
Sloggi Men Basic Midi slipy męskie 2-pak z elastycznej bawełny, czarne, na modelu, z opakowaniem.
5,0
Sloggi Basic
majtki męskie, Midi, rozm. XL, Czarne 2 szt.
89,99 zł
1 szt. = 45,00 zł
Pionowe ujęcie srebrnej wodoodpornej kredki do oczu Bourjois Contour Clubbing, z otwartą nasadką.
5,0
Bourjois Contour Clubbing
kredka do oczu, wodoodporna, nr 52 Disco Ball 1,2 g
39,99 zł
100 g = 3332,50 zł
Inka Owsiane Kakaowe, roślinny napój owsiany bez cukru, w brązowym kartonie z kakao i owsem, widok z przodu.
4,8
Inka
napój owsiany, Kakaowy, bez dodatku cukru, z wapniem i witaminami, UHT 500 ml
7,49 zł
100 ml = 1,50 zł
Ciemnoszare skarpetki Moraj z wzorem w kolorowe kropki, na czarnej metce 'GOOD COTTON', widok frontalny.
4,3
Moraj
skarpetki męskie w kropeczki, Szare, rozm. 40-45 1 para
7,99 zł
1 szt. = 7,99 zł
DARMOWA DOSTAWA
Max Factor Facefinity 01 Nude Beam, puder rozświetlający w okrągłym beżowym kompakcie, satynowe wykończenie, widok z góry.
4,9
Max Factor Facefinity
rozświetlacz do twarzy, prasowany, nr 01 Nude Beam 8 g
53,99 zł
100 g = 674,88 zł
Książka "Czuła Przewodniczka" Natalii de Barbaro. Zielona okładka, kobieta z różowo-białymi kwiatami na twarzy.
5,0
Agora Natalia de Barbaro
Czuła przewodniczka, kobieca droga do siebie 1 szt.
39,99 zł
1 szt. = 39,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Lirene Tint-Serum PDRN SPF 30, podkład koloryzujący Natural 03 w beżowej tubce z pompką.
Lirene PDRN
tint-serum do twarzy, nawilżający, SPF 30, nr 03 Natural 30 ml
39,99 zł
100 ml = 133,30 zł
DARMOWA DOSTAWA
Konturówka Max Factor Colour Elixir Mauve Moment, złota oprawa z czerwoną końcówką, pionowy widok.
5,0
Max Factor Colour Elixir
konturówka do ust, nr 30; 1,2 g
33,99 zł
100 g = 2832,50 zł
Beżowa opaska do włosów z satynowym splotem i rzędami czarnych dżetów, na czarnej, ząbkowanej podstawie.
4,4
Lolita Accessories
opaska do włosów, pleciona, Beżowa 1 szt.
24,99 zł
1 szt. = 24,99 zł
z1356

stopka

  • Bezpieczna płatność
  • Darmowa dostawa od 199 zł
  • Odbiór w ponad 2000 drogerii
  • 14 dni na zwrot zakupów

Zapisz się na newsletter!

Lubisz być na bieżąco? Kliknij w przycisk i zapisz się do newslettera.

Znajdź nas również na:
InstagramFacebookTikTokYouTube

Zakupy

Znajdź drogerię
Karta podarunkowa
Czyściochowo
Aplikacja mobilna
Rossmann PL i Klub
Drogeria internetowa
Marki

Obsługa klienta

FAQ
Pomoc
Dostawa
Płatność
Zwroty i reklamacje
Dostępność usług
Kontakt

Rossmann

O firmie
Kariera
CSR
Ekspansja
Biuro prasowe
Złóż ofertę
Inspiracje

Nasze oznaczenia

Nowe
Mega
Mam więcej
Pomagamy jak umiemy

Informacje prawne

Regulaminy
Polityka plików cookie
Polityka prywatności
Lista plików cookies
Punkt kontaktowy/Point
of contact DSA

Przydatne informacje

Jak złożyć zamówienie?

Jakie są formy i koszty dostawy?

Jak opłacić zamówienie?

Zobacz więcej

Gazetka

Najnowsza gazetka Rossmann
nowe oferty pracy

Dołącz do zespołu Rossmanna!

Grupa trzech osób z podpisem  - po pierwsze ludzie.
Zobacz oferty pracy

Zakupy stają się prostsze z aplikacją Rossmann PL

Kod QR do pobrania aplikacji mobilnej
Pobierz z Google PlayPobierz w App StoreOdkrywaj w AppGallery
Metody płatności
  • masterCard
  • Visa
  • Blik
  • Przelewy 24
  • Paypo
  • Payu
  • Google pay
  • Apple pay
Nasi dostawcy
  • inpost
  • dpd
  • dhl
  • orlen
Dostępność:
Regulamin sklepu Rossmann.pl
© 2018-2026 Rossmann SDP. Sp.z.o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone