Kredki do brwi

MEGA!
Metaliczna, abstrakcyjna tekstura kredki Eveline Micro Precision Brow Pencil Soft Brown z poziomymi pasami.
4,8
Eveline Cosmetics Micro Precise
kredka do brwi, wodoodporna, nr 02 Soft Brown 1 szt.
10,99 zł
1 szt. = 10,99 zł
Najniższa cena: 19,99 zł
TYLKO U NAS
Wibo Shape & Define wodoodporna kredka do brwi nr 2, brązowa, z pędzelkiem i wyprofilowanym sztyftem.
4,9
Wibo Shaping Kit
kredka do brwi, ze szczoteczką, nr 2; 1,4 g
19,99 zł
100 g = 1427,86 zł
NOWETYLKO U NAS
Stars Brow Line pisak do brwi w odcieniu Dark Brown, srebrny z logo i etykietą na środku.
4,3
Stars Brow Line
pisak do brwi, precyzyjny, nr 03 Dark Brown 0,5 ml
29,99 zł
100 ml = 5998,00 zł
TYLKO U NAS
Precyzyjny pisak do brwi WIBO Feather Ink w kolorze brązowym, z poczwórną końcówką, obok różowa zatyczka.
3,9
Wibo Feather Ink
pisak do brwi, nr 2 Dark Brown 1 szt.
32,99 zł
1 szt. = 32,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Metaliczny pisak do brwi Stars Brow Line Ash Brown, pionowe ujęcie, zamazany napis, brązowy akcent.
4,6
Stars Brow Line
pisak do brwi, precyzyjny, nr 02 Ash Brown 0,5 ml
29,99 zł
100 ml = 5998,00 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Miss Sporty brązowa kredka do brwi 0.04 ze szczoteczką, pionowy widok na jasnym tle.
4,5
Miss Sporty
kredka do brwi, nr 004 Blonde 5 g
7,49 zł
100 g = 149,80 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
AA Wings of Color Brunette It pisak do brwi 4-tip w odcieniu brunette, obok jego białego opakowania, widok z przodu.
4,8
AA Wings of Color It Girl
pisak do brwi, nr 02 Brunette 0,55 ml
Z APKĄ31,99 zł
100 ml = 5816,36 zł
Cena bez apki:47,99 zł
100 ml = 8725,45 zł
Najniższa cena: 47,99 zł
NOWETYLKO U NAS
Stars Brow Line pisak do brwi Soft Brown, srebrny z pasiastym wzorem, na przodzie, lekko rozmyty.
3,0
Stars Brow Line
pisak do brwi, precyzyjny, nr 01 Soft Brown 0,5 ml
29,99 zł
100 ml = 5998,00 zł
MEGA!TYLKO U NAS
Ciemnobrązowa kredka do brwi Miss Sporty Cappuccino z wbudowaną szczoteczką. Widok z przodu.
4,7
Miss Sporty
kredka do brwi, nr 002 Brown 5 g
7,49 zł
100 g = 149,80 zł
Najniższa cena: 13,99 zł
TYLKO U NAS
WIBO Shape & Define, brązowa kredka do brwi z wyprofilowanym sztyftem i grzebykiem, pionowe ujęcie.
4,7
Wibo Shaping Kit
kredka do brwi, ze szczoteczką, nr 1; 1,4 g
19,99 zł
100 g = 1427,86 zł
TYLKO U NAS
Alterra Automatyczna Kredka do Brwi 03 Taupe, ciemnobrązowa, z wysuwanym rysikiem, pędzelkiem i swatch'em koloru.
4,8
Alterra
kredka do brwi, automatyczna, nr 02 Taupe 0,3 g
Z APKĄ9,49 zł
100 g = 3163,33 zł
Cena bez apki:14,99 zł
100 g = 4996,67 zł
Najniższa cena: 14,99 zł
TYLKO U NAS
Wibo Eyebrow Stylist 3 w 1, brązowa kredka do brwi z pędzelkiem i szarą próbką koloru obok, widok frontalny.
4,9
Wibo 3in1 Eyebrow Stylist
kredka do brwi, nr 2; 0,4 g
29,99 zł
100 g = 7497,50 zł
TYLKO U NAS
Wibo 3w1 Eyebrow Stylist brązowa kredka do brwi z dwoma końcówkami, ukośnie.
4,6
Wibo 3in1 Eyebrow Stylist
kredka do brwi, nr 1; 0,4 g
29,99 zł
100 g = 7497,50 zł

Jak dobrać kolor kredki do brwi?

Wybór idealnego odcienia kredki do brwi ma największe znaczenie dla uzyskania naturalnie wyglądających łuków, które uzupełniają ogólny wygląd twarzy. Kluczową wskazówką jest uwzględnienie zarówno odcienia skóry, jak i koloru włosów oraz samych brwi. W przypadku osób o jasnej karnacji i blond włosach najlepszy może okazać się wybór taupe (czyli kolor uzyskany z połączenia beżowego, szarego i brązowego) lub jasnego popielatego brązu, które są w stanie stworzyć subtelne, ale wyraziste wykończenie. Osoby o głębszej karnacji i ciemnych włosach mogą docenić bogate odcienie brązu lub nawet węgla drzewnego, które będą pochlebne dla ich tonacji.

Zanim zdecydujesz się na konkretny odcień, zdecydowanie zaleca się przetestowanie różnych opcji. Przykładając różne kredki do malowania brwi, możesz od razu zobaczyć, który odcień najlepiej współgra z Twoimi rysami twarzy. To praktyczne podejście nie tylko pozwala uniknąć potencjalnych niedopasowań, ale także pozwala ocenić, jak każdy kolor płynnie łączy się z istniejącymi włoskami, zapewniając dopracowany efekt. Pamiętaj, że odpowiedni odcień kredki do brwi powinien bez wysiłku podkreślać Twoje naturalne atrybuty, nie przytłaczając brwi ani nie rzucając się w oczy.

Jak malować brwi kredką?

Uzyskanie idealnie wyrzeźbionych brwi wymaga ćwiczeń, jednak użycie kredki może okazać się niezwykle łatwe nawet w codziennym makijażu. Rozpocznij od lekkiego obrysowania dolnej krawędzi brwi krótkimi pociągnięciami, naśladującymi kierunek wzrostu włosków. Następnie subtelnie zamaluj obszary, które chcesz uzupełnić, miękkimi ruchami skierowanymi w górę, aby uzyskać naturalny wygląd.

Mocno zatemperowaną kredką do brwi możesz wyrysować poszczególne włoski, z kolei, gdy końcówka straci na ostrości, to możesz zastosować ją tak, jak cień lub puder do brwi, czyli zakryć kolorem puste przestrzenie między włoskami. Na koniec możesz użyć czystej szczoteczki do wyczesywania brwi, aby złagodzić ostre linie i równomiernie rozprowadzić kolor. Celem jest spójność pomiędzy namalowanymi włoskami a tymi już obecnymi, tworząc iluzję pełniejszych i dobrze zdefiniowanych brwi.

Jak utrwalić makijaż brwi?

Kiedy już udoskonalisz kształt brwi za pomocą idealnego odcienia kredki, możesz zastosować takie produkty, jak żel lub przezroczysty tusz, które pomogą ujarzmić odstające włosi i sprawią, że makijaż brwi pozostanie nietknięty przez wiele godzin. Produkty te pomagają utrwalić świeżo nałożoną kredkę i zapobiegną jej wycieraniu, nawet jeśli masz grzywkę lub będziesz nosić czapkę.

Regularne poprawki makijażu brwi to coś równie normalnego, jak dokładanie szminki czy pomadki w ciągu dnia.  Małe lusterko i kredka do brwi pozwolą Ci szybko naprawić kształt brwi nawet w autobusie. Kilka strategicznych pociągnięć może odświeżyć Twój wygląd, co może być szczególnie pomocne np. podczas deszczowej pogody. Nie jest to oczywiście konieczne, bo niesforne brwi mają swój niezaprzeczalny urok, dlatego czasem warto jest pozwolić im żyć własnym życiem.