BoboVita
BoboVita to ekspert w żywieniu niemowląt i małych dzieci. Od pierwszej łyżeczki do trzecich urodzin oferuje produkty dostosowane do kolejnych etapów w ich rozwoju. Z BoboVitą krok po kroku dzieci uczą się, jak jeść.

Wszystkie produkty marki BoboVita
5,0
BoboVita
danie w słoiczku, jarzynowa z kurczakiem, 5m+ 190 g
3,99 zł
100 g = 2,10 złNajniższa cena: 5,49 zł
4,7
BoboVita Peppa Pig
chrupeczki wielozbożowe, pomidorowe oraz dyniowo-marchewkowe, 10m+ 20 g
5,79 zł
100 g = 28,95 zł5,0
BoboVita Pierwsza łyżeczka
deserek w słoiczku, Jabłko, 4m+ 125 g
2,79 zł
100 g = 2,23 złNajniższa cena: 3,79 zł
4,9
BoboVita Porcja Zbóż
kaszka mleczna, 3 Zboża, Jabłko i Gruszka, zbożowo-owsiana, 6m+ 210 g
11,99 zł
100 g = 5,71 zł4,8
BoboVita Pierwsza łyżeczka
deserek w słoiczku, Brzoskwinia, Jabłko i Banan, 5m+ 125 g
2,79 zł
100 g = 2,23 złNajniższa cena: 3,79 zł
4,3
BoboVita Pierwsza łyżeczka
deserek w słoiczku, Sałatka z owoców lata, 5m+ 125 g
2,79 zł
100 g = 2,23 złNajniższa cena: 3,79 zł
4,8
BoboVita Pierwsza łyżeczka
przecier dla niemowląt, banany, jabłka i owoce jagodowe, po 5. m-cu 125 g
2,79 zł
100 g = 2,23 złNajniższa cena: 3,79 zł
4,3
BoboVita Pierwsza łyżeczka
przecier dla niemowląt, jabłka, mango i banany, po 4. m-cu 125 g
2,79 zł
100 g = 2,23 złNajniższa cena: 3,79 zł
5,0
BoboVita Porcja Zbóż
kaszka mleczna, 7 zbóż, owocowa, zbożowo-jaglana, 8m+ 210 g
11,99 zł
100 g = 5,71 zł5,0
BoboVita Superbohater
mus w tubce, Szpinak z Jabłkiem i Kiwi, po 6 miesiącu 80 g
3,69 zł
100 g = 4,61 zł4,8
BoboVita JogoMI!
deserek w tubce, Jogurt z owocami jagodowymi i bananem, 6m+ 80 g
3,69 zł
100 g = 4,61 zł4,9
BoboVita Porcja Zbóż
owsianka mleczna z ryżem, mango,marakuja,banan, 8m+ 210 g
11,99 zł
100 g = 5,71 zł5,0
BoboVita Superbohater
mus w tubce, Dynia z Marchewką i Jabłkiem, po 6. miesiącu 80 g
3,69 zł
100 g = 4,61 zł




























